Toen Donald Trump in 2020 aankondigde dat hij van plan was om zich terug te trekken uit de Wereldgezondheidsorganisatie, werd hij fel bekritiseerd door de media en zijn politieke tegenstanders.
In oktober vorig jaar haalde hij in een video nog eens snoeihard uit naar de WHO, die volgens hem volledig ontmanteld en vervangen moet worden.
De WHO is niets meer dan een corrupte globalistische zwendel die wordt gefinancierd door de Verenigde Staten, maar aangestuurd door China, zei Trump.
Donald Trumps plan to Terminate the US Relationship with the World Health Organization and Thwart their Efforts to Surrender our Sovereignty with the “Pandemic Treaty”
“The World Health Organization has become nothing more than a corrupt globalist scam, paid for by the United… pic.twitter.com/zFAZVHafp4
— MJTruthUltra (@MJTruthUltra) November 9, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Schrappen
Hij waarschuwde dat Joe Biden op het punt stond de Amerikaanse soevereiniteit weg te geven aan de WHO door het nieuwe pandemieverdrag te steunen.
Trump kondigde aan dat hij dat verdrag meteen zal schrappen als hij president wordt. Ik sta niet toe dat de volksgezondheid gebruikt wordt als voorwendsel om een wereldregering in het zadel te helpen, zei hij.
“Dat is wat ze doen. Globalisten. De VS zullen zich terugtrekken uit de corrupte WHO. Die moet volledig ontmanteld en vervangen worden.”
Nieuwe coalitie
Trump wil een nieuwe coalitie van landen vormen die zich moet toespitsen op het beschermen van gezondheid, soevereiniteit en vrijheid.
De VS betalen de WHO op dit moment bijna 500 miljoen dollar per jaar.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kolossaal zwart gat gevonden dat niet zou moeten bestaan. Deze wetenschappers staan voor een raadsel
UFO-activiteit in Nederland, NWO en het levensverhaal van Anton Teuben, oprichter van Niburu (video)
Oostenrijk in de ban van UFO’s: Vreemd object gespot boven Wenen, Graz en andere steden
“Het internet wordt dit jaar 24 uur lang platgelegd met als gevolg dat de financiële markten crashen”
Kaag snapt ‘helemaal niets’ van financiën: ‘Dit was geen foutje, dit lijkt foute kennis’
Coronavirus is door mensen gemaakt, beweert ex-MI6-baas: ‘Belangrijk rapport’
Op 22 september wordt dit ‘verdrag’ bezegeld, waarmee voor van alles en nog wat de noodtoestand kan worden uitgeroepen
De Dag Voor Disclosure (video)
We worden weer rijp gemaakt voor een nieuwe vaccinatiecampagne en daarbij liegt Pfizer dat het gedrukt staat