Binnenland

Radio-dj snoeihard over politieoptreden Museumplein: ‘Schaam je kapot’

Help door dit met anderen op je social media te delen!

Gert-Jan Lennips, radio-dj bij streekomroep ZO!34, heeft snoeiharde kritiek geuit op het politieoptreden afgelopen zondag in Amsterdam.

“Ik wilde graag even reageren op de beelden die ik afgelopen zondag heb gezien,” zei hij tegen zijn luisteraars. “Duizenden bezorgde Nederlanders die vreedzaam demonstreerden in Amsterdam. In artikel 9 van onze Grondwet staat dat iedereen het recht heeft om te demonstreren.”

“Mensen zoals u en ik. De medemens die zich niet zomaar neerlegt bij alles wat er momenteel gebeurt in ons land. Mensen die door de leugens van ons kabinet kritisch zijn geworden. Gevaccineerd en ongevaccineerd. Dappere mannen en vrouwen die naar de hoofdstad zijn afgereisd om hun stem te laten horen,” zei Lennips.

Groot machtsvertoon

“De politie sommeerde de mensen om het Museumplein te verlaten en de Van Baerlestraat in te gaan. Maar in die straat stond de ME met groot machtsvertoon de mensen op te wachten. Duizenden vreedzame mensen die geen kant op konden.”

“En daar kwam de politie en de ME. ME’ers die wild om zich heen aan het slaan waren op weerloze mensen. Politiehondenbegeleiders die maar wat graag de tanden van hun honden in de armen en benen plaatsten van onschuldige demonstranten,” zei Lennips.

Schaam je kapot

“Wat afschuwelijk om te zien. Politie, schaam je kapot. Mijn respect voor de politie is tot het nulpunt gedaald. Met je gummiknuppel losgaan op gewone burgers of je hond laten bijten in de armen van onschuldige demonstranten. Dat verdient geen respect. Nu niet, nooit niet,” benadrukte de dj.

ZO!34 laat weten afstand te nemen van de uitspraken van Lennips en heeft hem op non-actief gesteld.

4.8 143 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
151 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ADAM
ADAM
1 jaar geleden

Volgens mij waren die knuppels niet van gummi.
En Valsema, ooit iets hierover gezegd?

Anneke
Anneke
1 jaar geleden

Zo! Dat is even kort en krachtig de samenvatting. Chapeau dj.

Mad ButterFocker.
Mad ButterFocker.
1 jaar geleden

Dus als je in Nederland 1+1 bij elkaar kan optellen wordt je op non-actief gesteld.
Vandaar dat M.Rutte er nog steeds zit daar in Den-Haag.

Geoffrey
Geoffrey
1 jaar geleden

Jammer dat het zo’n klein zendertje is in het grotere geheel, maar alle beetjes helpen in mijn optiek!

Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

151
0
We lezen graag je reactie!x