Donderdagavond werden tijdens de rellen met “jongeren” in Scheveningen nul arrestaties verricht door de politie. Er was geen videosurveillancevoertuig van de politie te bekennen om de relschoppers in beeld te brengen. Ook de aanhoudingseenheden schitterden door afwezigheid.
Wel werden er ‘susteams’ ingezet. Ja, echt. Susteams. Slechts een paar, want de “jongerenwerkers” zijn op vakantie.
Bekijk het item:
(Video verwijderd? Klik hier...)
Dit land is de weg kwijt
Een dag later, op vrijdagavond, was Ongehoord Nederland bij de ‘tocht tegen stilte’ in Uden voor de dochter van Sep van Lier, die in de gemeenteraad van Maashorst zijn verhaal deed over de verkrachting van zijn 15-jarige dochter door een Syrische asielzoeker. Het kwam al snel tot een escalatie tussen de demonstranten en de ME.
Dit keer konden er wél arrestaties worden verricht. ON!-verslaggeefster Raisa Blommestijn merkt op: “Scheveningen: rellende migranten. 0 arrestaties. Uden: vreedzame Nederlandse burgers die zich laten horen voor een 15-jarig meisje dat werd verkracht door een Syrische asielzoeker. Arrestaties en massale inzet van politie/ME. Dit land is de weg kwijt.”
Dan kan de politie ineens wel optreden
Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons vult aan: “Dit land is totaal de weg kwijt. Geert Wilders, doe eens iets.”
“Kijk eens… Dan kan de politie ineens wel optreden,” merkt voormalig Statenlid Eelco van Hoecke op.
Journalist Joost Niemoller stelt vast: “De politie hakt er zonder enige aanleiding op in.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Europarlementariër waarschuwt voor gevaar van Frans Timmermans: ‘Laat deze waanzin sneller stoppen’
Aanslagpleger Trump was in 2023 te zien in reclame van BlackRock: ‘Ze hebben wat uit te leggen’
Belgische huisarts kan niet langer zwijgen over ‘coronacrisis’: ‘Ik steek mijn nek uit’
Amerikaanse staat in de ban van mysterieuze oranje vloeistof
De foto die ‘bewijst’ dat Adolf Hitler tot zijn 95e in Brazilië heeft geleefd
Aliens kunnen mogelijk hele sterren verplaatsen. Wetenschappers hopen er op deze manier achter te komen of dat al gebeurt
‘Brisant’ artikel over het handelen van inspecties tijdens corona: ‘Er moet rigoureus schoon schip gemaakt worden’
VIDEO: Internationaal ruimtestation ISS gevolgd door ‘mysterieus object’
Baudet geprezen voor speech over omvolking: ‘Dít is wat er gaande is’