Een jongetje uit de stad Kanpur in de Indiase deelstaat Uttar Pradesh heeft op woensdagochtend met zijn smartphone een ongeïdentificeerd vliegend object gefotografeerd. Dat melden Indiase media.
Het jongetje was foto’s aan het bekijken die hij van de wolken had gemaakt, toen hij op foto’s met daarop een ‘vliegende schotel’ stuitte. Hij riep gelijk zijn ouders. “Ik houd ervan om de natuur te fotograferen,” zei Abhijit. “Ik zag verschillende vormen in de wolken en begon foto’s te maken met mijn telefoon. Toen ik ze bekeek zag ik een cirkelvormig object. Ik begon in te zoomen en zag dat het een UFO was.”

Zijn vader, Santosh Gupta, bevestigde dat het object op een UFO lijkt. “Toen we de foto’s bekeken die mijn zoon heeft gemaakt, zagen we een rood licht rond een wit cirkelvormig object. Het lijkt alsof er witte rook uit het centrum van het object komt,” zei Gupta.
Gupta, die in de wijk Shyam Nagar woont, claimt dat de foto’s echt zijn en dat de authenticiteit kan worden vastgesteld door een laboratorium. Hij wil graag dat wetenschappers de foto’s gaan analyseren.
[The Indian Express via Dainik Bhaskar]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Wappie-roepers in rep en roer om interview met huisarts, kijk naar de reactie van Marion Koopmans
Waarom het nieuwe ‘hulppakket’ voor Oekraïne een gigantische Ponzi-fraude is
Marineveteraan uit Senaatshoorzitting verwijderd na protest: “Niemand wil vechten voor Israël”
Journalist noemt Gideon van Meijeren ‘neonazi voor wie in een democratie geen plaats zou mogen zijn’
Wybren van Haga over ‘zoveelste ambtsmisdrijf’ De Jonge: ‘Hoog tijd dat hij inpakt en vertrekt’
Is realiteit een illusie? Wetenschapper zegt dat we mogelijk in een computersimulatie leven
De bizarre mondkapjes-situatie in Nederland, in 4 minuten uitgelegd
‘Onbekende doodsoorzaak’ is inmiddels de grootste killer: wat gebeurt hier in vredesnaam?
EU stelt economische belangen boven volksgezondheid. Dit is waarom onze kinderen hier een hoge prijs voor gaan betalen