Vanwege de oorlog in Syrië is er een tekort aan mannen in het land. Syrische vrouwen willen hun mannen terug en hebben de EU gevraagd om ze ‘eruit te gooien’ zodat ze naar huis kunnen om te helpen bij de wederopbouw.
Het conflict in Syrië is bijna voorbij. Donald Trump heeft gezegd dat IS verslagen is en beloofd om alle Amerikaanse troepen uit de regio terug te trekken.
Zelfs Israël stelde dat de oorlog voorbij is, terwijl RT beelden liet zien van kerstvieringen in Damascus.
Alleen maar vrouwen
De oorlog heeft een diepe impact gehad op de demografische samenstelling. Een verslaggever ter plaatse merkte op dat hij vooral jonge vrouwen tegenkomt op straat.
“Kijk om je heen, je ziet alleen maar vrouwen,” zeiden studentes Safaa en Sheima. “Op de universiteit, op straat, in cafés, alleen vrouwen. De meeste jonge mannen hebben Syrië verlaten.”
Een andere vrouw, Lina, zei dat president Assad soldaten die zijn gedeserteerd amnestie moet verlenen.
Schop ze eruit
Dat is precies wat de Syrische regering onlangs heeft gedaan. Alle mannen die de afgelopen jaren zijn gedeserteerd is amnestie aangeboden.
Lina heeft ook een voorstel gedaan aan landen die veel mannen uit Syrië hebben opgenomen:
“Schop ze eruit en stuur ze terug naar Syrië zodat ze kunnen beginnen met de wederopbouw van het land,” zei ze.
Foto: John Cummings Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Britse politie moet helderzienden en heksen gebruiken om misdaden op te lossen
Harvard-studie: “Snelle radioflitsen drijven mogelijk buitenaardse ruimteschepen aan”
Studie: geprikte patiënten hebben 27 keer meer kans op covidklachten dan ongeprikten
Rutte verder onder vuur: ‘Wanneer je als Tweede Kamer dit laat gebeuren, bewijs je dat de democratie dood is!’
Rapport: “Britse monarchie zat achter 9/11”
VVD wil dat burgemeester Den Haag aangifte doet tegen Van Haga na rellen: ‘Een kat in het nauw maakt rare sprongen’
Boodschappen naar het verleden sturen? Het kan
Foto van Barack Obama verkleed als satan gaat viraal op internet. Zo zag je hem nog niet eerder
Bewoner Noors verzorgingstehuis sterft dag na coronavaccin, onderzoek gaande