In China zijn 1500 mensen bijeen op het ‘Zomer Davos’ van het World Economic Forum van Klaus Schwab. Het is voor het eerst sinds de coronapandemie dat de genodigden elkaar weer fysiek ontmoeten.
De conferentie werd donderdag geopend door de Chinese premier Li Qiang. Hij zei dat de wereld ‘op een historisch kruispunt’ staat. Ook kondigde hij aan dat COVID-19 niet de laatste volksgezondheidscrisis zal zijn.
WEF -Klaus Schwab praises China for Covid Control measures. These included
🇨🇳 barricading people in their homes
🇨🇳 quarantine camp detention
🇨🇳 QR codes to buy food
🇨🇳 slaughter of pets
🇨🇳 forced vaccinationChina is his vision of your future.
— Bernie’s Tweets (@BernieSpofforth) June 27, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Sekteleider
Tijdens de conferentie sprak Klaus Schwab lovend over de premier van China. Jurist Jeroen Pols vat samen: “Sekteleider Klaus Schwab – de man waarmee het koningshuis, Rutte en de rest van het kabinet aan tafel zitten – prijst China voor de Covid-maatregelen zoals het barricaderen van huizen, quarantainekampen, gedwongen vaccinatie en niet te vergeten het afslachten van huisdieren.”
Happening Now: World Economic Forum meeting in Tianjin, China 🇨🇳 kicks off with a round of applause for Klaus Schwab pic.twitter.com/KxXOB2u2LN
— TexasLindsay™ (@TexasLindsay_) June 27, 2023
Rolmodel
Eerder zei Schwab op de Chinese staats-tv dat China in de afgelopen 40 jaar ‘geweldige’ prestaties heeft geleverd en een ‘rolmodel’ is voor veel landen. “Het Chinese model is een aantrekkelijk model voor een groot aantal landen,” zei hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Dit zal achteraf één van de meest cruciale verhalen blijken in de propagandaoorlog die gaande is’
‘Tijdreiziger’ die uit 6491 beweert te komen slaagt voor leugendetectortest. Bekijk hier de video
Familie Rothschild beheerst op slinkse wijze de wereldeconomie. Tv-presentator spreekt zich uit
Wetenschappers: Yeti bestaat
Arts legt in 6 minuten uit waarom de maatregelen nutteloos zijn
Laatste kans om magische supermaan te zien
Bankieren doen we zelf: Vriendenclub richt duurzame bank op
Zon gaat in ‘lockdown’: Lage zonneactiviteit ‘doet temperaturen kelderen’
Zweden maken zich grote zorgen om coronavaccin: ‘Het heeft mijn leven verwoest’