BinnenlandCorona

Moleculair bioloog waarschuwt: ‘Zo kan het coronavaccin je DNA veranderen’

Help anderen door dit met kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In de afgelopen weken slingerden farmaceuten het ene na het andere juichende bericht de wereld in over hun coronavaccins. Maar hoe veilig zijn ze? Moleculair bioloog Peter Borger zei aan tafel bij Café Weltschmerz dat er altijd haken en ogen zitten aan een vaccin. De coronavaccins zijn zogeheten mRNA-vaccins. Het werkt als volgt: de vaccinontwikkelaars halen de virulente genen uit het genoom van een virus en daar zetten ze vervolgens een gen in van Covid.

“Dan heb je dus een leeg virus met een Covid-gen erin,” legt Borger uit. “Je vaccineert eigenlijk met een ander soort virus waar je alle virulente genen uit hebt gehaald, maar je brengt het toch weer in de mens met een Covid-gen erin.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

“Als het vaccin wordt ingespoten, krijg je een hele hoge concentratie RNA’s in je cellen. Wat de ontwikkelaars zich niet hebben gerealiseerd, is dat een hoge concentratie viraal RNA door een bepaalde reactie in DNA kan worden omgezet en teruggeplaatst in je eigen genoom.”

Bijverschijnselen

Dit is de manier waarop je genetisch kunt worden veranderd door het coronavaccin, stelt Borger. “Het hoeft niet te gebeuren, maar het kan gebeuren,” zegt hij. “Het is niet uitgesloten.”

Wat zijn de gevolgen hiervan? “Het is mogelijk dat je na verloop van tijd bijverschijnselen gaat krijgen.” Zo kan uiteindelijk bijvoorbeeld het immuunsysteem worden beïnvloed omdat er een mutatie is opgetreden in je DNA.

Borger sprak met een aantal mensen uit de farmaceutische wereld en die zeiden dat dit niet gaat gebeuren. Volgens de moleculair bioloog kun je dat niet zomaar zeggen en is het juist aan hen om te bewijzen dat het DNA niet verandert als gevolg van deze nieuwe vaccins.

[Weltschmerz clips]

Interessant

Vind je dit waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 47 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

62 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Erik
Erik
4 jaren geleden

Aan mijn lijf géén vaccinatie

A. Hoeksma
A. Hoeksma
4 jaren geleden

Dan komen er genetisch gemodificeerde mensen op de aarde. Ben benieuwd hoe die eruit gaan zien.

Bas
Bas
4 jaren geleden

Wellicht dat een politieke partij een initiatiefwetsvoorstel indient tegen verplichte vaccinatie. Helaas is dat nog niet gebeurd.

Rombout Hoogerbeets
Rombout Hoogerbeets
4 jaren geleden

Hele goede objectieve weergave. Is zeldzaam aan het worden in de MSM.Deze mogelijkheid van mutatie van je DNA zouden ze moeten onderzoeken. Maar dat doen ze niet i.v.m fe race tegen de klok. Dat maakt ons dus proefkonijnen.

Donald
Donald
4 jaren geleden

Complotgekkie is dat,tuurlijk laten de mensen zich inspuiten,ze lopen ook allemaal met zo’n levensbeschermend mondkapje op en ze zijn allemaal zo bang voor dat levensgevaarlijke corona.MAAR NIET SNAPPEN DAT WE MIDDEN IN EEN COMPLOT ZITTEN EN NOG STEEDS RUTTE DE GROOTSTE LEUGENAAR DIE ER IS GELOVEN,WANT HET IS GEWOON ZO EN VERDER JE BEK DICHT HOUDEN.

Donald
Donald
4 jaren geleden

Gezonde mensen mensen die zgn corona hebben gehad,kinderen enz,ze willen dat spul maar wat graag in ieders lichaam spuiten en mensen denken echt dat dat met corona te maken heeft.De mondkapjes zijn puur en alleen voor gedragsverandering,waar denk je dat dat spuitje nou voor is dan?

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
4 jaren geleden

C19 Vaccin zou het immuunsysteem kunnen verzwakken: met Nanochips in de vaccins waren er zorgen die kwaadaardig zouden kunnen worden gebruikt om het immuunsysteem van een persoon op afstand te verzwakken, om het DNA te veranderen en als een stralings frequentie controle mechanisme.

In vaccine worden er ook  embryo weefstel gebruikt !!

Corona-hoax
Corona-hoax
4 jaren geleden

Borger heeft over het algemeen vaak een goed verhaal alleen slaat hij hier in zijn naïviteit de plank mis “Wat de ontwikkelaars zich niet hebben gerealiseerd, is dat een hoge concentratie viraal RNA door een bepaalde reactie in DNA kan worden omgezet en teruggeplaatst in je eigen genoom.”

Dit realiseren zich wel degelijk. Dat is juist de hele opzet van die spuit.

Eelco
Eelco
4 jaren geleden

Is iemand bekend met deze organisatie?

WORLD DOCTORS ALLIANCE – World Doctors Alliance

Bas Norden
Bas Norden
4 jaren geleden

Op natuurlijke producten zijn patenten niet mogelijk, maar op genetisch gemodificeerde natuurlijke producten (b.v. groenten en fruit) wel.
Zouden gevaccineerde mensen dan ook gepatenteerd kunnen worden en dus eigendom van iets of iemand?

Hoge Noorden
Hoge Noorden
4 jaren geleden

Genetische modificatie op RNA (lees DNA) niveau stond al langer in de agenda van de ingewijden die deze plandemie hebben bekokstoofd, dus ze realiseren zich wel degelijk wat ze aan het doen zijn, anders maak je dit vaccin niet.

Martin van Alderen
Martin van Alderen
4 jaren geleden

Is het niet de bedoeling dat het veranderd?

Rob
Rob
4 jaren geleden

“Borger sprak met een aantal mensen uit de farmaceutische wereld en die zeiden dat dit niet gaat gebeuren. Volgens de moleculair bioloog kun je dat niet zomaar zeggen en is het juist aan hen om te bewijzen dat het DNA niet verandert als gevolg van deze nieuwe vaccins”.

In de top is het JUIST bedoeling om ons dna te veranderen. En wel in chromosoom , wat om de intelligentie gaat. Of is het toevall dat ze daarmee aan het rommelen zijn en tegelijkertijd bezig zijn kunstmatige (technologische) intelligentie te bouwen waar de mens door bestuurt moet worden middels technologie in het lichaam?

Starseed
Starseed
4 jaren geleden

Hmm.. misschien toch maar niet vaccineren.

harm
harm
4 jaren geleden

Ik begrijp niet dat de elite niet ingrijpt tegen deze schadelijke debieken die het land (samenleving) naar de grond helpen.

Eelke Piers
Eelke Piers
4 jaren geleden

……..Dan heb je dus een leeg virus met een Covid-gen erin…..
En er zit nog veel meer rotzooi in en bij. Kan dat niet verteld worden?

Pieter Gelens
Pieter Gelens
4 jaren geleden

De VN heeft zojuist enkele duizenden mensen aangenomen om anders denkenden zoals wij in de war te brengen en de weg vrij te maken voor de totalitaire staat met een chip voor trac en trace en een ander ‘vaccin’ met nanotechnologie voor genetische manipulatie. Zulke lieden zitten ook tussen ons hun ‘meningen’ te verkondigen. Ik haal ze er tussenuit met hun kromme redenaties, tot zelfs aliens aan toe. Het ontwikkelen van een ‘vaccin’, tegen een Covid19 dat niet bestaat of allang gemuteerd is, gaat zo snel, omdat het allang klaar ligt: namelijk de chip en nano pleister/spuit?
Het is een oorlog tegen de menselijkheid, we blijven veels te aardig reageren tegen die (sorry) holocaust figuren.

Pieter Gelens
Pieter Gelens
4 jaren geleden

Deze lockdowns staan tot 2025 ingepland. Verder staat in het draaiboek vanaf januari, drie maanden strenge lockdown, gevolgd door vier maanden lockdown met restricties. Verder worden quarantaine kampen ingericht en zometeen gaan de aantallen “besmettingen”, wat een woord, en de positieve getesten mbv die rare pcr testen, omhoog volgens het draaiboek.

Pieter Gelens
Pieter Gelens
4 jaren geleden

Zoek ook maar eens op 5G. 60 GHz. Absorbeert voor 98% de energie van zuurstof. Daar heb je de boosdoener die in Wuhan bv goed geïnstalleerd was ten tijde van de uitbraak.
Trouwens de testkits Covid19, werden al in 2017 ingekocht door de 270 landen die in 1992 tekenden voor plan 2020 en plan 2030.

Pieter Gelens
Pieter Gelens
4 jaren geleden

Er bestaan duizenden virussen. En Covid is een typisch voorjaarsvirus. En kan nu in november dus ook niet aanwezig zijn.
Het is gewoon een goed doordacht plan. Een angst maker, een ‘vaccin’ mogelijkheid,. Alle media omkopen voor enkele miljoenen per land. Maar wat dacht je dat er straks, nu al, voor geld terug wordt verdiend aan die ‘vaccins’. Miljarden.

Hans
Hans
4 jaren geleden

Dan is het DNA databank bij het OM en Politie van de criminelen waardeloos geworden. Die zullen juichen van pleziar.

Domberg
Domberg
4 jaren geleden

De dag na de vaccinatie wordt je wakker en merk je dat je nu het lijf van een vrouw hebt….
Iedereen gaat ervan uit dat de DNA verandering leidt tot een robot die graag bevelen opvolgt, maar wat als je superkrachten krijgt?

Heraut
Heraut
4 jaren geleden

Inmiddels zijn er diverse bestaande medicijnen en middelen bekend en ook toegepast, zelfs in ziekenhuizen, om de gevolgen van een covid-19 besmetting tegen te gaan of ervan te genezen. Ook is inmiddels bekend dat de antistoffen, die door het immuunsysteem worden aangemaakt bescherming voor lange tijd geven. Dat is niet de verwachting van de vaccins, die wel giftig zijn (bijwerkingen hebben) en een aanslag zijn op iemands gezondheid. Meerdere keren gevaccineerd worden kan de doodsteek voor iemands lichamelijke gezondheid zijn. Dit is ook gebleken bij testpersonen. Er is in feite helemaal geen noodzaak om gevaccineerd te worden. Dan komt de vraag op, waarom er dan door de regering toch vaccinaties worden opgedrongen.

Het zou nuttig zijn als er een onderzoek zou komen naar de relatie tussen medicijngebruik en ernstig ziek worden, vooral bij covid-19 patiënten, want veel mensen worden niet zo erg ziek van de besmetting. Wellicht is er een relatie als gevolg van gezondheidsschade door medicijngebruik. Dit kan zeker het geval zijn bij mensen met een onderliggende aandoening, omdat die veelal veelvuldig medicijnen moeten slikken, en dat zijn ook vaak ouderen. Van een gewone griep zou men dan ook al ernstig ziek kunnen worden en sterven.

Waarom regeringen dan toch blijven vasthouden aan het direct en/of indirect opleggen van vaccinaties voor iedereen is zeer verdacht. Men moet beseffen dat, als iedereen straks gevaccineerd zou zijn, de kans zeer groot is dat de gezondheidszorg overspoeld en onbetaalbaar wordt als gevolg van alle gezondheidsschade die door hun maatregelen is toegebracht door lock downs, mondkapjes dragen, gedwongen vaccinatie etc. Dat zou wel eens de echte pandemie kunnen worden.

Alle niet gekochte deskundigen, en dat zijn er velen, zijn het erover eens dat die maatregelen niet gefundeerd zijn en enorm veel meer schade dan preventie opleveren.
Men kan de conclusie trekken dat we te maken hebben met;
1 een zwakzinnige regering die niet capabel is om als zodanig te functioneren,
2 of kwaadaardig is en een verborgen agenda volgt.
In beide gevallen dienen die lieden van de regering per direct van hun taak ontheven te worden en vervangen te worden door mensen die niet gescript zijn, die op een zinnigere wijze en op een beter niveau onafhankelijk kunnen denken.
Het is nu al duidelijk dat er op alle terreinen een ruïne wordt gecreëerd en dat het land door hen als aas voor de poten van de wolven van de Nieuwe Wereldorde wordt toegeworpen.

En dan de 5G uitrol die er ook bij hoort. Dat er druk is gezet op de uitrol van het 5G-net is niet verwonderlijk. Het wordt aan de burger verkocht als een nieuwe wonderdoener op digitaal niveau voor de burger. Daar hoort natuurlijk ook het glasvezelnet bij, anders wordt de snelheid belemmerd. Maar zoals altijd is er sprake van een dubbele gedachte en dus agenda. Het 5G-net moet gereed zijn voor de Great Reset. Het wordt de basis, het platform, voor de digitale gevangenis waarin we terecht gaan komen, met 24 uurs surveillance op de burgers en bezittingen, en voor censuur en ondersteunen van de moderne slavernij. Daar hoort straks ook het injecteren met nanodeeltjes bij en het inbrengen van een chip in het hoofd. Natuurlijk geeft het ook een platform voor leuke speeltjes voor vermaak en gemak om de psychische last wat te verminderen. Degenen die de scepter zwaaien over dat platform regeren de wereld. China loopt hierin voorop. De vraag is alleen, willen we dat!? Willen we deze ontmenselijking? Het afbreken van onze natuurlijke evolutie in de richting van een kunstmatig gecreëerde 3D-robotmaatschappij waarin we zelf ook bestuurde robots worden?
Boeren, burgers en buitenlui, word wakker, er is iets verschrikkelijks gaande op wereld en landelijk politiek en industrieel niveau!!!

sinterklaas
sinterklaas
4 jaren geleden

Dan hebben Rutte en Hugo het coronavaccin al in 2018 al gehad

duinsnip
duinsnip
4 jaren geleden

Gewoon het vaccin weigeren dan komen we straks allemaal samen in antivaxxers concentratiekamp Westerbork. Het staat er nog, dus ze kunnen zo weer aan de slag met ovenstokers Mark Seisinquart en Hugo Mengele.

Paco
Paco
4 jaren geleden

Lieve mensen wordt wakker! We krijgen een autocratische wereldregering. Na deze vaccinaties hebben wij niet meer nodig: Identiteitskaart c.q. paspoort, rijbewijs & betaalpas. Cash geld wordt in 2025 afgeschaft en na verloop van tijd gaan wij naar een basis beurs; veel erger dan in China!

tom
tom
4 jaren geleden

als het je dna veranderd dan kan dat nu toch getest worden. vraag een paar gevaccineerde personen om een dna test te doen om te zien of het veranderd is.

T . Breuking
T . Breuking
4 jaren geleden

Ik ben bezorgd . Zeer bezorgd ! Het ergste op dit moment is de 2 deling waardoor discussies moeilijk of zelfs onmogelijk zijn . Eigenlijk ben ik zeer verdrietig !

Alex Wiegeraad
Alex Wiegeraad
3 jaren geleden

Voor Criminelen zou het een uitkomst kunnen zijn Gelet op de DNA verandering, is hier ook over na gedacht?

Back to top button
62
0
We lezen graag je reactie!x