Matthew Bellamy, frontman van de populaire rockband Muse, heeft gezegd dat mensen nog steeds ‘op hun plaats worden gehouden’ met behulp van ‘verborgen machtsmiddelen’.
Hij stelde verder dat zijn band onderdeel is van een groep artiesten die fans helpt om over te stappen op een andere manier van denken.
“De structuren waarmee individuen in het gelid worden gehouden zijn vandaag de dag veel beter verborgen en bovendien een stuk dwingender: reclames, de media en de manier waarop corporaties en overheden functioneren,” zei hij. “Veel mensen worden geboren in slavernij en zijn daar niet noodzakelijkerwijs van op de hoogte.”
Beleid
De zanger zei verder: “Ik denk dat we de traditie hooghouden, dat het de taak van bands, muzikanten en artiesten is om zaken aan het licht te brengen waar het publiek wellicht geen weet van heeft.”
“Ik zeg niet dat we het startpunt zijn, maar in combinatie met andere artiesten denk ik dat we mensen collectief beïnvloeden om nieuwe manieren van denken de wereld in te helpen,” voegde hij toe. “Zij zijn in de toekomst immers verantwoordelijk voor het te voeren beleid.”
Rockshow van het jaar
Eind vorig jaar leverde Muse in de Ziggo Dome in Amsterdam de rockshow van het jaar af. De rockband schrijft over onderwerpen zoals liefde, complottheorieën, het buitenaardse en politieke kwesties.
De groep wil ooit nog een UFO laten landen in het stadion waar zij op dat moment optreedt. Muse probeert het al jaren, maar niemand laat het toe.
Bron: Nme.com
Gerelateerd:
- Ultieme ambitie: Muse wil UFO laten landen tijdens liveoptreden
- Amerika, het land van bedrog en massahypnose (video)
- Overheid VS experimenteerde op veteranen onder MK-Ultra
- Mind Kontrolle Ultra, toen en nu
- Mensheid geketend door illusie (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Is dit vliegtuigonderdeel van de vermiste rampvlucht MH370?
Franse vrouwen moeten mondkapje op tijdens BEVALLING: ‘Het was alsof ik stikte’
EU-superstaat: Brusselse bureaucraat Martin Schulz pleit voor federaal Europa
De voedselindustrie stopt stiekem iets in jouw eten wat coeliakie veroorzaakt. Dit additief is de boosdoener
Uiteindelijk was het allemaal gescript. Zo worden overlevenden van de schietpartij in Florida monddood gemaakt
Chef-piloot Lufthansa zag sigaarvormige UFO (video)
“Osama bin Laden stierf in 2001 in Afghanistan, niet in 2011 in Pakistan”
“Geloof in onze overheid is het meest gevaarlijke bijgeloof”
Kijk: Nigel Farage legt in een halve minuut uit wat het werkelijke doel is van net zero