In Phoenix in de Amerikaanse staat Arizona zijn beelden gemaakt van vreemde paarse lichten in de lucht. Sommigen dachten dat het UFO’s waren, terwijl anderen stelden dat het leger experimenten uitvoerde.
In de video is een paarse lichtstraal te zien die uit de hemel neerdaalt. Tegelijkertijd is er een vreemd object in de lucht te zien.
Een topgeheime missie uitgevoerd door het Amerikaanse leger of aliens die de aarde een bezoek brengen?
Chemtrails
Experts denken dat er sprake is van een reflectie op de cameralens.
De lichten verschenen op 11 april om 22.40 uur lokale tijd op een livestream. Een filmpje van het tafereel dat op YouTube is gezet, is al tienduizenden keren bekeken.
Eén iemand dacht dat de vreemde lichten waren veroorzaakt door chemtrails, in een poging het klimaat te beïnvloeden.
“De lucht zit vol metaalionen als gevolg van de chemtrails,” zei de persoon. “De paarse stralen zijn mogelijk ontstaan door de ontlading van plasma.”
Weer
“Ongelooflijke beelden van UFO’s,” zei iemand anders. “Het lijkt erop dat ze een show opvoeren voor ons.”
Nick Pope, die voor het Britse ministerie van Defensie UFO-waarnemingen analyseerde, zei dat de paarse flitsen spectaculair zijn, maar wellicht een artefact zijn of te maken hebben met het weer.
HAARP
“De UFO’s kunnen net zo goed militaire of lijnvliegtuigen zijn,” zei hij.
“Het is heel goed mogelijk dat de paarse stralen onderdeel uitmaken van de HAARP-projecten,” schreef iemand. “Die kunnen allerlei beelden in de lucht projecteren en zeer harde knallen veroorzaken.”
Bekijk de beelden hieronder en oordeel zelf:






Virus ontdekt dat ‘bijna de helft van alle mensen dommer maakt’
Trump stelt auteur van boeken over Illuminati aan als lid onderwijscommissie. Ontdek waar hij nog meer over schrijft
De zon doet iets wat hij niet zou moeten doen en dat belooft niet veel goeds
“Ik leef al 13 jaar zonder suiker”
De burgers van de EU zijn in een moeras gesleurd en er is geen weg terug
Bankreuzen aangeklaagd om rentemanipulatie
‘Wanneer ik dit in z’n geheel bekijk, hebben we te maken met een ramp van epische proporties’
Eustace Mullins – Wie besturen onze leiders (video)
Zo gaat dat in een laf land met bekrompen en slechte journalistiek. Ex-Telegraaf-journaliste veegt vloer aan met NRC