Dr. Carl Calleman deelt zijn persoonlijke visie op de Mayakalender, uitspraken die zijn gedaan door Drunvalo Melchizedek en verwachtingen die mensen hebben.
Volgens hem is het niet realistisch om in 2012 al grootschalige veranderingen te zien.
We moeten niet gaan afwachten, maar ons actief verbinden met het reeds bestaande veld van eenheidsbewustzijn, aldus Maya-expert Calleman.
In het tweede deel hebben Lilou en Carl het over de Venusovergang op 6 juni 2012 en hoe deze datum een kans kan bieden om vanuit liefde te leren leven.
Gerelateerd:
- Richt je op de zon tijdens de Venusovergang
- Het einde van de Mayakalender
- Kosmische Convergentie en de Mayakalender – Dr. Carl Calleman (video)
- Lilou Mace interviewt Dr. Carl Calleman (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Stonehenge duizenden jaren eerder bewoond dan gedacht
Woede om geplande btw-verhoging in tijden van torenhoge inflatie: ‘Wat een prutsers zitten er toch in dit kabinet’
Kijk hoe Klaver en Paternotte Baudet de maat nemen: ‘Schaamtelozer en beschamender dan dit wordt het niet’
Werking koude kernfusie-reactor bevestigd: miljoen keer hogere energiedichtheid dan benzine
Is de Rodin-spoel de grootste ontdekking ooit?
Gijzeling NOS: Tarik Z. was veel bezig met vrijmetselarij en New World Order
Beelden: Protesten in Eindhoven, Sittard, Sneek & Utrecht tegen coronabeleid – ‘Mensen zijn het zat!’
Plantaardige melk vergelijken: welke past écht bij jou?
Wapenfabrikant: Buk-raket waarmee vlucht MH17 werd neergehaald was Oekraïens