Pierre Poilievre, die later dit jaar een gooi gaat doen naar het leiderschap van de Conservatieve Partij van Canada, heeft tijdens een bijeenkomst in Calgary gezegd dat hij ministers zou verbieden om deel te nemen aan het World Economic Forum in het Zwitserse Davos.
Eerder zei Klaus Schwab dat meer dan de helft van het Canadese kabinet bestaat uit Young Global Leaders van het WEF.
Today, Pierre Poilievre, the person most likely to replace Justin Trudeau, said that he would ban ministers in his government from attending the World Economic Forum. pic.twitter.com/nFaw9GZ28d
— Keean Bexte 🇳🇱 (@TheRealKeean) July 9, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Heel andere weg
De Canadese vicepremier en minister van Financiën Chrystia Freeland zit bovendien in de raad van toezicht van het WEF. Ook schaduwminister van Natuurlijke Hulpbronnen Michelle Rempel Garner vinden we terug op de website van de organisatie. Ze schreef een artikel waarin ze ontkent dat Canada wordt gerund door het WEF.
Poilievre laat hiermee zien dat hij een heel andere weg wil inslaan. Hij is van plan om het bij de volgende verkiezingen op te nemen tegen Trudeau en hem te verslaan.
Koop dan een enkeltje
“Ik heb duidelijk gemaakt dat ik mijn ministers in mijn kabinet verbied om deel te nemen aan het World Economic Forum als ik premier word,” zei hij tijdens een eerdere bijeenkomst. “Werk voor Canada. Als je naar Davos wilt gaan, naar die conferentie, koop dan een enkeltje. Je kunt niet deel uitmaken van onze regering en een beleidsagenda nastreven die niet strookt met de belangen van ons volk.”
People tell Trudeau he’s “nothing but a communist pig” and that he should free political prisoners during his visit to Sudbury.pic.twitter.com/1xrYc2uUhj
— The Post Millennial (@TPostMillennial) July 9, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Beelden van mysterieus verkeersongeluk in China gaan viraal
Kabinet weigert ook maar iets te zeggen over Bilderbergconferentie: ‘Controle is onmogelijk’
Nieuwe expeditie naar Atlantis
Slowakije gooit roet in het eten van WHO-pandemieverdrag: ‘Dit is fantastisch nieuws’
Arts over onderzoek dat zou aantonen dat coronavaccins hartproblemen verminderen: ‘Verbaast me dat dit gepubliceerd is’
Berlijn verandert in slagveld: duizenden agenten ingezet tegen vreedzame vrijheidsstrijders
Nationaal Schoolontbijt is ongezond
Sarkozy noemt Netanyahu ‘leugenaar’ tijdens G20-top
Is de nieuwe omikronvariant gemaakt in een lab?