Een groep Australiërs weet zeker dat ze zijn bezocht door buitenaardsen. Ze hebben nu een vereniging opgericht om het bestaan van buitenaardse wezens te bewijzen.
De mensen uit Springbrook zeggen dat ook de Yowie in het gebied huist, een mythische aapachtige die in de bossen leeft.
De Springbrook Mountain Extraterrestrial Response Force, beter bekend als SMERF, is gevormd om het bestaan van intelligent buitenaards leven aan te tonen.
Serieus
De 30 leden komen eens per maand bijeen en verkennen onder meer de veranderingen van het aardmagnetisch veld en de energetische connecties tussen de aarde en de ruimte.
Oprichter Greg Kernaghan vertelde aan de Goldcoast Bulletin dat zijn groep waarnemingen serieus neemt. “We houden ons momenteel voornamelijk bezig met het zoeken naar bewijs van de Yowie en buitenaardse activiteit op de berg Springbrook Mountain door gebruik te maken van geavanceerde apparatuur,” legde hij uit. “Al vele decennia worden waarnemingen gedaan in en rond Springbrook en we willen daar bewijs voor vinden.”
Paranormale activiteit
Springbrook is een baken geworden van paranormale activiteit. Zowel in het achterland als de nabijgelegen voorsteden worden UFO-meldingen gedaan.
Astronoom Andre Clayden van de sterrenwacht van Springbrook zei dat hij vaak in de vroege ochtenduren meldingen krijgt van onbekende vliegende objecten.
“Sommige kunnen worden verklaard als meteoren of de planeet Venus, maar voor andere waarnemingen is geen verklaring,” zei hij. “Als sterrenwacht kunnen we op ieder moment slechts een klein gedeelte van de lucht in de gaten houden dus het is mooi dat mensen naar de lucht kijken en melden wat ze zien.”
Bron: News.com.au Foto: Brendan Radke
Gerelateerd:
- BBC houdt uitzending tegen ‘uit angst voor buitenaards signaal’
- Boodschap van een andere ster
- Buitenaardse beschaving: de planeet Iarga (video)
- Australiër ontmoette interdimensionaal wezen (video)
- Britse wetenschapper: kwalachtige buitenaardsen bestaan
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Verhaal rond terreuraanval Hamas op Israël wordt steeds vreemder: hoe verklaar je dit?
Door CIA ingehuurde contractant: “Schutter Orlando werkte voor Amerikaanse overheid”
Arts krijgt 2500 euro boete omdat ze waarschuwde voor de gevaren van de Covid-prik
Berlijnse senaat bevestigt: coronatest kan geen besmetting aantonen
Deze boer dreigt het hele stikstofbeleid op zijn gat te laten vallen
‘Iemand doodrijden of iemand neersteken, daar kom je in Nederland mee weg, maar dit? Onvoorstelbaar, echt’
Meerdere Amerikaanse staten introduceren wetgeving tegen WEF: ‘Nederland moet dit voorbeeld volgen’
Door dwangwet moet Den Haag 170 procent meer asielzoekers opnemen: ‘Krankzinnig anti-Nederlands beleid’
Harde sneer naar stikstofminister Van der Wal: ‘Paling in een emmer snot’