De btw op voedsel is pas geleden met 50 procent omhoog gegaan. De zorgpremies blijven stijgen. De energiebelasting gaat omhoog. De dividendbelasting voor buitenlandse beleggers wordt afgeschaft. En ondertussen gaan er vele miljoenen Nederlands belastinggeld naar het Syrische rebellengebied.
Met een bijdrage van 3,6 miljoen euro uit Nederland worden verkiezingen georganiseerd in oppositiegebieden in Syrië. Het ministerie van Buitenlandse Zaken hield de aard van dit project tot nu toe steeds geheim.
Daarnaast heeft Nederland tot dusver ruim 11 miljoen euro bijgedragen aan de Witte Helmen, een organisatie die in het rebellengebied opereert.
Dezelfde kinderen
De gerenommeerde Amerikaanse onderzoeksjournalist Seymour Hersh heeft nu in het RT-programma Going Underground gezegd dat deze groep een ‘propaganda-organisatie’ is.
“Veel te vaak hebben we dezelfde kinderen op foto’s gezien, jaar in jaar uit, iedere keer onder het stof,” zei hij.
Hij voegde toe dat de Witte Helmen activiteiten ondernemen die gericht zijn tegen Assad. Een dergelijke tactiek is ‘erg eenvoudig’ aangezien Assad door zo veel mensen ‘gehaat’ wordt.
Niet beschikte
Toen in 2013 een chemische aanval werd uitgevoerd in Syrië was bekend over welke chemische wapens Damascus beschikte.
Al snel werd duidelijk dat het Syrische leger niet beschikte over de stof die werd ingezet tijdens de aanval, aldus Hersh.
Hij wees op een ‘zeer belangrijk’ inlichtingenrapport dat in juni 2013 werd gepubliceerd door de Amerikaanse overheid.
Met geen woord
In het rapport stond dat de inlichtingengemeenschap ‘erg bezorgd’ was omdat Saudi-Arabië en Turkije chemicaliën leverden aan terreurgroep al-Nusra, waarmee sarin kon worden gemaakt.
“De overheid was op de hoogte van dit zeer belangrijke rapport,” zei Hersh, toevoegende dat de Syrische overheid de schuld kreeg, terwijl met geen woord werd gerept over al-Nusra.
Bekijk het interview hieronder in zijn geheel:
Foto: Tan Khaerr Wikimedia Commons
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Code rood voor Rotterdam? De ontnuchterende cijfers op een rij
“Buitenaardse bezoekers pleiten voor rechtvaardigheid en vrijheid”
Hugo de Jonge praat in het geheim met Zeeuwse raadsleden die het in hun hoofd haalden tegen komst van azc te stemmen
Hoofdredacteur Volkskrant waarschuwt voor ‘golf aan desinformatie’ op internet: ‘Grootste bedreiging voor de democratie’
Wonderkind: “Yep, ik heb een kernfusiereactor gebouwd”
VIDEO: Topwetenschappers over de vraag of we met z’n allen in een hologram leven
“Ik ben paranormaal begaafd”
Waarom klimaatmeisje Greta Thunberg en de wereldelite een hekel aan u hebben
Natuurlijke behandelingen tegen ebola bestaan al, maar worden genegeerd