Eurocommissaris Frans Timmermans wil premier worden. Hij heeft zich donderdag gemeld als kandidaat-lijsttrekker voor de gezamenlijke fractie van PvdA/GroenLinks.
“Ik wil premier worden omdat ik denk dat we samen op een andere manier politiek kunnen bedrijven dan de afgelopen jaren is gebeurd,” zei hij tegen de NOS.
Viroloog Marion Koopmans is dolblij met de kandidatuur van Timmermans. “Goed nieuws wat mij betreft. Succesvolle carrière in Europa, energie, verbindend,” stelt ze.
ROFLOL https://t.co/ODDWbgiKlD
— Jan Dijkgraaf (@jndkgrf) July 20, 2023
Kan er niets meer van maken
Auteur en spreker Hans van Tellingen zegt tegen Koopmans: “Iemand verbindend noemen die een recente stormdode in Haarlem relateert aan het klimaat? Hij is een klimaatfantast. Kan er niets meer van maken, mevrouw.”
Voor de camera van RTL Nieuws parafraseerde de Eurocommissaris Ronald Reagan: “Ik beloof één ding: ik zal in de campagne geen misbruik maken van het feit dat sommige van mijn concurrenten heel jong zijn en zeer onervaren.”
Dit is een level van ‘Amerikaatje spelen’ waarvoor zelfs Jesse Klaver zich een beetje zou schamen: https://t.co/swBP3nEwbF pic.twitter.com/laDj55bFWW
— Auke van Eijsden (@AukevanEijsden) July 20, 2023
Man zonder enige inhoud of moreel kompas
Waarop jurist Sietske Bergsma zegt: “Timmermans imiteert zonder echt in een rol te kruipen. Doet hij altijd en overal. Een man zonder enige inhoud of moreel kompas. Ik snap niet dat er nog mensen zijn wiens nekharen niet onmiddellijk rechtop gaan staan als ze hem zien.”
Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) voegt eraan toe: “Alles is nep en ronduit tenenkrommend aan dit leuterende lichtgewicht, dat er zo graag bij wil horen, maar nog nooit op een interessante eigen gedachte is betrapt: dat wordt nog wat tijdens de campagne!”






Facebookbaas Mark Zuckerberg geeft bijna zijn hele fortuin weg… aan zichzelf
Anti-ouderen-apartheid populair bij ‘extremistisch’ D66: ‘Het kan allemaal bij deze partij’
Dictator Pechtold is het lachertje van de Nederlandse politiek geworden. Columnist haalt hard uit naar D66-voorman
Politie mag helderzienden blijven inzetten
Leugens en misleiding brengen de waarheid boven tafel
‘Revolutie aanstaande’: Hoogleraar gaat kosmologie overhoop gooien met alternatieve zwaartekrachttheorie
Topkok Jamie Oliver waarschuwt voor gevaren van suiker: “De wereld is helemaal gek geworden”
Veroorzaakt Nibiru volgende maand apocalyptische aardbevingen? De mensen achter deze site denken van wel
Jack van Gelder woedend op CDA-burgemeester: Je kind weerbaar maken? Ze moeten asielzoekers die het onveilig maken aanpakken