De kantonrechter heeft geoordeeld dat de Rijksuniversiteit Groningen docent Tjeerd Andringa mag ontslaan. Er was een extern onderzoek ingesteld naar de docent, waarin wordt beweerd dat hij te veel ‘eenzijdige alternatieve bronnen’ gebruikte.
Begin vorig jaar werd Andringa geschorst omdat hij ‘complottheorieën’ zou hebben verspreid op de universiteit. De onderzoekers stellen dat er in de les van Andringa ‘onvoldoende sprake’ was van een veilige leeromgeving.
De onderzoekscommissie ‘komt tot de conclusie dat complottheorieën een verkeerde rol hebben gespeeld in het onderwijs’. De universiteit besloot Andringa vervolgens te ontslaan. Hij stapte naar de rechter, maar die stelde de universiteit in het gelijk.
De kakistocratie
Andringa zei dat ‘alternatieve media veel meer onderwerpen aansnijden’. “Als je ze weet te vinden, zal je zien dat ze kwalitatief ook veel beter zijn.”
Wat zijn dan die zogenaamde complottheorieën waarnaar verwezen wordt? Hij stelde bijvoorbeeld dat inlichtingendiensten hoogstwaarschijnlijk seksfeestjes met kinderen organiseren om nieuwe leden te werven voor de kakistocratie, een bestuursvorm waarbij het besturen wordt gedaan door de slechtste, minst geschikte of gewetenloze burgers.
Dat blijkt volgens hem onder meer uit het feit dat inlichtingendiensten nauwe banden onderhouden met terreurgroepen en pedofielennetwerken. “Als je de meest gewetenloze mensen zoekt, dan vormen seksfeesten met kinderen een prima selectiemechanisme.”
Aanslagen op de eigen bevolking
Ook gelooft hij niet in het officiële verhaal over de aanslagen op 11 september 2001. “Neem alleen al gebouw 7, dat is niet geraakt door een vliegtuig, en toch in elkaar gestort. Twintig minuten voordat gebouw 7 in elkaar stortte, vertelde een correspondente van de BBC het al op tv, met nota bene het toen nog fier overeind staande gebouw duidelijk zichtbaar op de achtergrond.”
Hij zei in een interview met Novini dat overheden wel vaker hun eigen bevolking aanvallen om zo hun burgers bang en volgzaam te maken. “Zeker is dat geheime organisaties aanslagen hebben gepleegd op de eigen bevolking. Operatie Gladio is daarvan een duidelijk voorbeeld.”
Mensen willen het ook niet weten
Oorlogen op leugens baseren, zoals die tegen Irak, is volgens hem typisch kakistocratie. En ook dat een samenleving zoiets accepteert.
Voor veel mensen is het nieuw wat hij schrijft. “Dat is omdat ze via de mainstream media niet of nauwelijks met dit soort ideeën in contact komen. Mensen willen het ook niet weten. Mensen die het systeem waar ze deel van uitmaken niet kunnen bekritiseren, kunnen de gedachte niet verdragen dat ze aan een kakistocratie bijdragen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wereldwijd neemt het verzet tegen de globalistische machtsovername razendsnel toe
Vrijdag 20 september – SOPN klaar voor de tweede helft – Ede
De ongebreidelde macht van Monsanto
Arnold Karskens bij boerenprotest: ‘Tegen een verenigd volk is geen regering opgewassen’
Limburg kan ‘onbewoonbaar spookgebied worden, net als het Japanse Fukushima’
Top Amerikaanse ministerie van Justitie verbonden aan grootbanken
Ex-politieagent bijt zich vast in Bodegravenzaak: ‘Dit is de grootste real life horrorfilm die je je voor kunt stellen’
Op jacht naar een mysterieuze planeet: Wetenschappers speuren aan de rand van ons zonnestelsel naar Planeet X
Journalist schokt twitteraars met foto’s van vreemde bloedstolsels: ‘Als je eens wist hoe erg het is’