Piloten kunnen binnenkort officieel en formeel UFO’s melden in de Verenigde Staten. De Amerikaanse marine stelt momenteel nieuwe richtlijnen op en is van plan onverklaarbare waarnemingen te gaan analyseren, om ze te destigmatiseren.
De Amerikaanse autoriteiten hebben hiertoe besloten nadat in de afgelopen jaren een aantal onbekende, zeer geavanceerde luchtvaartuigen vlak bij militaire installaties zijn waargenomen.
De marine zegt niet dat medewerkers per definitie een buitenaards ruimteschip hebben gezien, maar erkent hiermee wel dat er geregeld vreemde dingen in de lucht worden gezien door getrainde militairen, die bestudeerd moeten worden.
Genegeerd
Chris Mellon, een voormalige functionaris van het Pentagon, sprak van ‘een ommekeer’.
“Op dit moment worden UFO’s behandeld als onregelmatigheden die genegeerd in plaats van bestudeerd moeten worden,” zei hij.
“We hebben systemen die deze informatie simpelweg dumpen,” vervolgde hij.
Incident
Hij merkte op dat militairen vaak niet weten wat ze met de informatie moeten doen. De gegevens worden gedumpt omdat het geen traditionele vliegtuigen of raketten betreft, aldus Mellon.
Eind 2017 kwam naar buiten dat het Pentagon in het geheim onderzoek deed naar UFO’s.
Er werd onder meer gekeken naar een incident in 2004, waarbij een UFO straaljagers te snel af was. Het onbekende object leek de natuurwetten te tarten.
Niets
De man die het onderzoek leidde, Luis Elizondo, laakt de manier waarop de overheid hiermee omspringt.
“Als je je op een druk vliegveld bevindt en iets ziet wat je niet hoort te zien, dan zou je iets moeten zeggen,” zei hij.
“Bij het leger is het precies andersom: als je iets ziet wordt er van je verwacht dat je niets zegt,” vervolgde hij.
[Politico]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





New York gaat strijd aan met suikerhoudende frisdrank
Steuncampagne voor Rusland gaat megaviraal op sociale media: ‘Niet mijn vijand’
Noorse politicus houdt krachtige en emotionele speech: ‘Wij zijn het grote experiment’
BNN op bezoek bij Niburu (video)
De PVV gaat woke: ‘Serieus? Wat zijn jullie aan het doen?’
“VS levert wapens aan terroristen”: Dit is het verhaal van de enige westerse journalist die IS-kopstukken interviewde
DEA aangeklaagd wegens tegenhouden cannabisonderzoek
Jamila (44) neemt afscheid van de politie: ‘Ik ben het disproportioneel geweld jegens burgers helemaal zat’
Celstraf geëist tegen oud-voorzitter van BPOC2020 Pieter Kuit: ‘Het was een misse zaak’