Normaal gesproken krijgen ouders van een kind dat overlijdt in Groot-Brittannië een lijst met uitvaartondernemers. Ze kiezen vervolgens één uit en nemen contact op.
Er zijn de afgelopen jaren relatief veel baby’s overleden, maar uitvaartondernemer John O’Looney krijgt daar geen telefoontjes over.
UK 🇬🇧 John O’Looney says his local hospital is now bypassing funeral directors and managing the excess baby deaths directly with the Crematorium.
He believes in an attempt to cover up the staggering numbers, sometimes 6-8 deaths a week.
Midwives have told him that many babies… pic.twitter.com/iXkfqnXvbI
— Kat A 🌸 (@SaiKate108) April 8, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Verdoezelen
In de wachtkamer van het lokale crematorium zag hij een bord met daarop de namen van overleden baby’s. O’Looney kwam tot de ontdekking dat het ziekenhuis een overleden baby rechtstreeks naar het crematorium brengt. De uitvaartondernemer komt er niet meer aan te pas.
Eens per week rijdt een busje van het ziekenhuis, in dit geval het ziekenhuis in Milton Keynes, met zes tot acht babylijkjes naar het crematorium, liet de uitvaartondernemer zich door een medewerker vertellen.
Ze omzeilen begrafenisondernemers in een poging dit te verdoezelen, vermoedt O’Looney.
Afschuwelijke tijd
Veel verloskundigen hebben tegen hem gezegd dat veel baby’s te vroeg geboren worden. Ook zijn de baby’s zwakker en kleiner. Bovendien worden er bloedproppen in de placenta gevonden. De baby’s die het overleven, kampen met gezondheidsproblemen.
“Wat een afschuwelijke tijd, wat een afschuwelijke tijd,” verzuchtte O’Looney.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Overbodige griepprik: RIVM verliest rechtszaak tegen kritische huisarts
Luitenant-kolonel over ongekend hoge oversterfte bij werkenden: ‘Dit is apocalyptisch’
Verpleegster na 22 jaar ontslagen wegens weigeren griepprik
Man stuurt na zijn dood emails aan beste vrienden
Hadden de nazi’s de beschikking over buitenaardse technologie? Dit geeft stof tot nadenken
‘Onder aanvoering van de PVV verandert ons Nederland zienderogen in een derdewereldland’
Politieagent verbreekt na 70 jaar stilte over waarneming van vliegende schotel ‘met 2 aliens aan boord’
Gideon van Meijeren kraakt uitspraken Raad van State: ‘Wat hier gebeurt, is heel zorgwekkend’
Vaccinatieslachtoffer overweegt stappen tegen RTL Nieuws: ‘They messed with the wrong lady’