Ook dit jaar belooft het kabinet-Rutte lagere belastingen en stijgende koopkracht. Maar alle beloften worden hoe dan ook teniet gedaan door drie grote projecten waar de gevestigde politieke partijen het allemaal over eens zijn: massale immigratie, klimaatbeleid en Europese eenmaking.
Dit beleid is desastreus voor Nederland: voor onze koopkracht, onze identiteit, onze pensioenen en onze democratie.
Tijdens de Algemene Financiële Beschouwingen bood FvD-voorman Thierry Baudet een aantal concrete alternatieven.
Flink wat geld over
Hij stelt voor om al ons geld niet uit te geven aan de volkomen zinloze reductie van stikstof, windturbines, biomassa-subsidies en massale immigratie, en tegen het beleid van de ECB in te gaan.
Dan houden we flink wat geld over voor de verlaging van de btw, het openen van de woningmarkt en het beschermen van de pensioenen.
We kunnen dan ook het eigen risico in de zorg drastisch terugschroeven en het onderwijs verbeteren, stelt de partij op haar website.
Uit te hollen
De gevestigde partijen, van VVD tot GroenLinks, kiezen ervoor ons land helemaal uit te hollen door middel van de immigratie, klimaattransitie en Europese soevereiniteitsoverdracht.
Forum voor Democratie wil daar een stokje voor steken.
Bekijk hieronder de speech van Baudet tijdens de Algemene Beschouwingen:






Lange Frans geeft speech op Museumplein: ‘We staan op het punt van een grote wereldwijde verandering’
Artsen vaccinatiecentra vangen 5000 euro per WEEK
Ergernis om krokodillentranen Kaag: ‘Dit is eenzelfde mediastrategie als de dans op de tafel’
Aanklacht tegen alle leden van het kabinet: ‘Ze gaan komen, de tribunalen’
Bruce Springsteen noemt bankiers tijdens concert in Berlijn ‘hebzuchtige dieven’
Hackers dreigen waarheid over 9/11 naar buiten te brengen. Welke ‘sappige geheimen’ hebben ze in handen?
Italiaanse rechtbank oordeelt dat vaccinatieplicht ongrondwettig is: ‘dodelijke bijwerkingen’ te riskant
Belangrijkste rechtszaak in de Nederlandse geschiedenis van start: ‘Het is tijd om wakker te worden en in actie te komen’
Duitse journalist onthult wat er met onze wapens gebeurt in Oekraïne