De westerse media voeren een grootschalige propagandacampagne om mensen bang te maken voor moslims. Dat zei de Ierse politiek analist en schrijver Gearóid Ó Colmáin tijdens een interview met zender RT.
Er wordt veel gesproken over de oorlog tegen terrorisme, maar volgens Ó Colmáin is het juist de NAVO die zich schuldig maakt aan terrorisme. “Al vier jaar lang voert deze organisatie een terreuroorlog tegen de Syrische bevolking.”
Er is volgens de politiek analist een wereldwijde oorlog aan de gang tegen burgers. Je kunt dit zien als een vorm van neo-imperialisme of neokolonialisme. Het doel van deze wereldwijde oorlog is de bevolking onderwerpen aan een wereldorde die de belangen van de heersende elite behartigt, aldus Ó Colmáin.
“Er is geen oorlog tegen terrorisme, er zijn alleen oorlogen die door proxy-groepen worden gevoerd tegen natiestaten die zich verzetten tegen de Verenigde Staten en Israël,” aldus de journalist. “Ze worden tevens gevoerd om Europa te disciplineren.”
“In deze tijd van massawerkloosheid en ingrijpende bezuinigingsmaatregelen hebben we te maken met aanslagen die worden gepleegd door terroristen die door westerse inlichtingendiensten zijn gefinancierd en getraind,” ging hij verder. “Er is niet zoiets als ISIS. Uit vrijgegeven documenten blijkt dat ISIS een creatie van de VS is.”
Bekijk het hele interview met politiek analist Gearóid Ó Colmáin hieronder.
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kabinet laat in zijn beantwoording weten: klimaatverandering is “een gevaar voor de volksgezondheid”
‘Heeft iemand inmiddels al een reactie van Geert Wilders ontvangen op deze bizarre gang van zaken?’
Geest waart rond door politiebureau in Christchurch
Soros steekt miljoenen in bestrijding ‘negatieve trends’ in Nederland. Hoe een schimmige miljardair het debat in ons land beïnvloedt
Financieel expert pleit voor pensioentribunaal: ‘Het is bizar wat er met ons geld gebeurt’
UFO’s, zwaartekracht en bewustzijn (video)
Zoete verleiders: de macht van de suikerindustrie
Docente Nederlands gaat internet over: ‘Wij doen niet mee aan medische apartheid’
Australische man ‘krijgt hartaanval’ na arrestatie wegens niet dragen mondkapje