De Amerikaanse oud-senator Ron Paul en Daniel McAdams besteedden deze week in hun Liberty Report aandacht aan de wereldwijde protesten tegen de ‘vaccinpaspoorten’.
Ze lieten beelden zien uit onder andere Zwitserland: “Mensen zeggen ‘nee’ tegen de vaccinatieplicht en vaccinpaspoorten. Duizenden en duizenden Zwitsers.”
Ook komen er beelden voorbij uit New York. “Dit is een goed teken, New York City. Honderden mensen lopen door New York en zeggen ‘nee’ tegen het vaccinpaspoort.”
Good News! — Resistance To “Vaccine Passports” Is Massive & Worldwide pic.twitter.com/4SHZTpV0W5
— Ron Paul (@RonPaul) August 30, 2021
De media zwijgen erover
McAdams wees erop dat in heel Frankrijk al wekenlang elk weekend duizenden en duizenden mensen de straat opgaan om te protesteren tegen de vaccinpaspoorten. Hij voegde toe dat Fransen nu demonstratief buiten de restaurants eten in plaats van binnen.
Hij toonde ook beelden uit Italië waar honderdduizenden mensen protesteerden tegen de groene pas. “Dit is wereldwijd,” benadrukte McAdams. “En de media zwijgen erover. Je zult dit niet zien bij de mainstream media.”
Dat is ziek
Tot slot zijn beelden te zien uit Groot-Brittannië van een betoger die wordt aangevallen door een politiehond. Ironisch genoeg staat op het politiebusje naast de betoger de tekst ‘proud to protect’.
“Dat is ziek,” reageerde dr. Paul. “We hebben het hier niet over 10 mensen, maar over een miljoen mensen.”






Hoe de bankierselite er alles aan doet om de waarheid verborgen te houden voor het volk
Doodverklaarde grootmoeder komt weer tot leven na de woorden ‘ik hou van jou’
Miljoenen subsidie voor arme regio’s naar multinationals
Ministerie Kaag komt miljarden tekort: ‘Wat kan ze eigenlijk wel?’
‘Stop nu de uitrol van 5G en doe eerst serieus onderzoek, voor het te laat is’
Verbazingwekkend: dit item over turbokanker werd zojuist uitgezonden op tv
Expert: UFO’s bestaan, ‘overvloed aan bewijs’ (video)
Gaat Rob Jetten nu toegeven dat hij fout zat in dit filmpje?
Beschermengel verschijnt op foto