De Amerikaanse president Barack Obama was afgelopen donderdag te gast in de talkshow ‘Jimmy Kimmel Live’. Presentator Jimmy Kimmel deed zijn best om informatie over buitenaards leven los te peuteren, maar de president wilde er weinig over kwijt.
De president las tijdens het programma onder meer gemene berichten op Twitter voor en ging dieper in op de protesten in Ferguson en het e-mailschandaal rond Hillary Clinton. Maar toen Kimmel hem vroeg of hij in het Witte Huis op zoek is gegaan naar documenten over buitenaards leven, antwoordde hij: “De aliens laten dat niet toe. Dan komen al hun geheimen naar buiten. Ze houden ons stevig onder de duim.”
Nadat Kimmel zei dat hij gelijk op zoek zou gaan naar documenten over UFO’s en Area 51 als hij tot president werd verkozen, begon Obama te grijnzen. “Daarom zul je geen president worden.”
De talkshowhost zei vervolgens dat Clinton zich erin had verdiept en tot de ontdekking was gekomen dat de overheid geen geheime informatie over aliens heeft. “Wij krijgen de opdracht dat te zeggen,” grijnsde Obama.
Hoewel Clinton claimde dat er in het archief niets over aliens is te vinden, hebben sommigen gezegd dat de voormalige president ontwijkend gedrag vertoonde en niet eerlijk was toen hij de vragen van Kimmel vorig jaar beantwoordde.
Kimmel waarschuwde Obama dat mensen zijn gezichtsuitdrukkingen en uitspraken zouden gaan analyseren. De president antwoordde: “Ik kan niets onthullen.”
[LA Times]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kabinetsbrief Kuipers laat zien waarom Nederland ‘ASAP uit de WHO moet’
Man (66) bevindt zich tijdens bijna-doodervaring ‘in halletje met prachtige kleuren’
‘Het leven in Nederland is doodeng geworden, er is echt een ramp gaande’
Ook mieren wisselen van baan
‘Klimaatkoploper’ Nederland verbrandt oerbossen van Estland. ‘Dit moet nu stoppen!’
Veel mensen trekken het niet meer en minister Kaag ‘zwijgt, droomt over Libanon en laat de Nederlanders stikken’
Huisarts hekelt reisadvies corona: ‘Willekeur en ernstige manipulatie’
Zwitserland gaat deodorant verbieden. Stinkt dit zaakje of zijn er alternatieven?
Arts, al 24 jaar in het vak: ‘Als er een prikplicht komt, gooi ik de handdoek in de ring’