Op Mars is een mysterieuze steencirkel ontdekt, die de naam Marshenge heeft gekregen. Volgens alienjagers doet de cirkel sterk denken aan Stonehenge in het Engelse Wiltshire.
De vreemde verzameling stenen is volgens sommigen achtergelaten door een oude Marsbeschaving. Experts hebben in het verleden gezegd dat dergelijke steencirkels kunnen ontstaan door natuurlijke processen die zich ook hier op aarde voordoen. Zo schrijft Jeffrey Kargel van de Universiteit van Arizona dat steencirkels zich op Mars kunnen vormen als gevolg van geologische activiteit.
Op de Facebookpagina van Journey to the Surface of the Mars, waar geregeld ongewone vondsten voorbij komen, werd aandacht besteed aan de steencirkel. Op het YouTube-kanaal Mister Enigma is een filmpje verschenen waarin het object wordt vergeleken met Stonehenge.
Piramides
“Hebben de bouwers van Stonehenge mogelijk een bezoek gebracht aan Mars en hebben ze daar hetzelfde bouwwerk neergezet, of hebben we bezoek gehad van wezens die ons hebben geleerd om deze dingen te bouwen,” zei hij. “Of is het slechts een illusie?”
Schrijver Nigel Watson zei: “Er zijn al vaker piramideachtige structuren gespot op Mars, die vervolgens zijn gelinkt aan de oude piramides op aarde. Marshenge wordt nu gelinkt aan onze eigen prehistorische culturen.”
Aardbeving
“Ondanks alle sceptici zijn dergelijke theorieën niet minder populair geworden,” ging hij verder. “Door de ontdekking van Marshenge lijkt het er sterk op dat astronauten in het verleden ons zonnestelsel hebben bezocht en een blijvende invloed hebben gehad op de geschiedenis van de mens.”
“Het is nogal wat om Marshenge te vergelijken met Stonehenge,” zei Watson. “Je weet bijvoorbeeld niet hoe groot deze objecten zijn of hoe ze er van dichtbij uitzien. Het kan gewoon een verzameling stenen zijn die in een ver verleden door aardbevingen aan het oppervlak zijn gekomen.”
De steencirkel op Mars is gevonden op foto’s die zijn gemaakt door de Mars Reconnaissance Orbiter. Hieronder het filmpje van Mister Enigma:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Topwetenschapper SETI: Mensen niet slim genoeg om buitenaardse signalen op te vangen
CIA-agent onthult eindelijk de waarheid over de Irak-invasie: “Saddam was de meest waardige persoon in de kamer”
Je lichaam effectief ontgiften met oil pulling of olie trekken
Britse royals aten mensenvlees en dronken mensenbloed. Waarom leren we hier niets over op school?
Er is 32 miljard verdwenen uit het ABP-pensioenfonds. Bekijk dit gesprek over de grote pensioenroof
Maken kassabonnetjes je ziek?
Man stuurt na zijn dood emails aan beste vrienden
Woedende patholoog: al die ‘coronagevallen’ zijn helemaal geen gevallen!
Roemruchte politicus in kritieke toestand opgenomen in ziekenhuis na 8e coronavaccin