
De Amerikaanse website WND vraagt zich af of president Obama tijdens zijn bezoek aan Kenia eind vorige maand werd gevolgd door een demon. Redacteur John Kovacs wijst op een grijze waas die van rechts naar links door het scherm vloog.
“Eerder landden er al vliegen op zijn gezicht en werd hij lastiggevallen door bijen en zelfs ratten toen hij journalisten te woord stond,” aldus Kovacs. “Zijn gezicht is zelfs vergeleken met dat van Satan uit de miniserie ‘The Bible’.
“En nu verschijnt er tijdens zijn bezoek aan het land van zijn voorouders een mysterieuze flits in beeld,” ging hij verder. De doorzichtige, grijze figuur flitst in een oogwenk door het beeld. Uit een analyse blijkt volgens Kovacs dat de flits mogelijk een hoofd en schouders heeft.
“Mijn man en ik keken dit filmpje en ik zei hem dat ik een demon voorbij zag komen,” vertelde een bezorgde vrouw aan WND. “Hij geloofde me niet tot ik de beelden opnieuw afspeelde.”
Terwijl president Obama glimlacht en handen schud op het vliegveld in de hoofdstad Nairobi, vliegt er recht voor hem een vreemde waas door het beeld. Er zijn natuurlijk vele mogelijke verklaringen voor het mysterie, waaronder een flitser, een reflectie, een microfoon, een vogel, een insect of een optische illusie.
Een videodeskundige vertelde aan WND dat het lijkt op een soort bovennatuurlijk wezen, maar dat het eigenlijk van alles zou kunnen zijn. Bekijk de video hieronder. De ‘demon’ verschijnt rond 7:50. Vond je dit interessant? Denk er dan aan het artikel te delen op Facebook.
[WND]
VIDEO: UFO gezien vanuit vliegtuig boven Londen
Het was het allerlaatste nazi-document dat de oorlog had mogen overleven en toch, door stom toeval, gebeurde juist dat
Europarlementariër: “Bilderberggroep is de wortel van het kwaad”
De grootste kerk ter wereld laat ons weten dat we niet alleen zijn
De Jonge zegt dat corona ‘een epidemie is geworden van niet-gevaccineerde mensen’, klopt dat?
Zo wordt Reiner Füllmich op dit moment vastgehouden: ‘Het is een enorme vernederingsactie’
Nederland probeert bewijs rond MH17-ramp te verbergen. Diplomate wijst op onregelmatigheden
Verpleegster waarschuwt tegen mondkapjes: ‘Je beschadigt je lichaam’
Er zijn genoeg redenen om niet te gaan stemmen bij de Europese verkiezingen. Dit zijn er 7