Mens en Dier

Timmermans zegt zich grote zorgen te maken over Gaza, maar vindt het prima om kruisraketten diep Rusland in te schieten

Help ons door dit artikel met iederen die je kent op je social media te delen!

Netanyahu wil Gaza van de kaart vegen en de Gazanen door geweld en uithongering verdrijven. Dat Den Haag wegkijkt en niets doet, is onverteerbaar, schreef GroenLinks-PvdA-leider Frans Timmermans onlangs op X.

In juni zei hij op het congres van zijn partij: “Nog steeds vallen er iedere dag tientallen slachtoffers in Gaza. Nog steeds gaat het door, en de Nederlandse regering weigert op te treden tegen Netanyahu. Er wordt, dat staat buiten kijf, genocidaal geweld toegepast. Er is een lange, lange lijst van oorlogsmisdaden.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
(Video verwijderd? Klik hier...)

Klappen uitdelen

Terwijl Timmermans zich grote zorgen zegt te maken over de bombardementen op Gaza, vindt hij het kennelijk prima om Russische burgers te bombarderen.

Enkele maanden voor het congres, in maart, pleitte Timmermans er in Nieuwsuur voor om Europese kruisraketten af te vuren op Rusland. “Wat heel belangrijk is, is dat Oekraïne in staat wordt gesteld om ook diep in Rusland nu klappen uit te delen zodat de bevoorrading van de troepen spaak loopt voor de Russen,” beweerde hij.

Doe dat nou maar gewoon

“Europa heeft daar altijd [over] getwijfeld en de NAVO ook: doe dat nou maar gewoon, er is nu geen tijd meer te verliezen,” aldus Timmermans.

“Zijn onschuldige burgers in Rusland niet zo erg als onschuldige burgers in Gaza? Kennelijk niet voor Timmermans,” merkt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons op. “Oorlogshitsers.”

Ook hij heeft de internationale regelgeving inzake oorlogsvoering nog nooit bekeken. Als de EU Europese kruisraketten afschiet op Rusland is dat een rechtstreekse oorlogsverklaring (ofwel net datgene wat de warmongers willen), voegt ex-advocaat Carine Knapen toe.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze info interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 85 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

84 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Pietje Bell
Pietje Bell
7 maanden geleden

Eens een rat blijft een rat.

Pieter
Pieter
7 maanden geleden

Tegenwoordig heb ik altijd een teiltje nodig als ik een item bij jullie open 🙂
Er wordt wel veel 9FN zendtijd aan criminelen gegeven….

Dick
Dick
7 maanden geleden

Of bedoelde hij. Een Russische raket in zijn kruis?

Greet Resist
Greet Resist
7 maanden geleden

hoeveel onschuldige burgers zijn er hier al jarenlang geterroriseerd door de covidmaffia

Ron
Ron
7 maanden geleden

He franske wat heeft de regering in Nederland gedaan met jullie gifspuiten.
Zijn we nog niet vergeten.
En Rusland aanvallen heeft geen zin want dat gaan jullie nooit winnen. De Russen hebben rakketen die niet ie peilen zijn op radar.

roro 237
roro 237
7 maanden geleden

Overal staan nu gekke politici op om samenlevingen te slopen!

Hugo
Hugo
7 maanden geleden

TIMMERMANS van de PVDA/GL is gewoon een ordinaire oorloghitser en dat is hij al vanaf de ramp met de MH17 toen stond die crimineel al met zijn theatertraantjes de zielige meelevende minister van Nederland te faken. Deze minkukel moet nu eens voorgoed uit het theatergezelschap (DE JOKER) gezet worden. zelden zo een hufter meegemaakt.

Julia
Julia
7 maanden geleden

Die vent heeft continu gelogen en de boel opgehitst weet u nog MH 17 direkt met het handje wijzen naar de Russen, north stream opgeblazen waren de Russen wat zal hij genieten als er talloze Russen worden gedood. We hebben niet meer te maken met mensen in Den Haag maar met politieke beesten zonder enig geweten. Nu ook weer de leugen rond om de storing op de vlucht van dat Duitse oorlogzuchtig monster dat waren de Russen. Timmermans en de rest van de oorlogszuchtige kliek hebben dermate een storing in de bovenkamer namelijk Russofobie waardoor ze levensgevaarlijk zijn en het liefst ook ons land een oorlog insleuren. Landsbelang nooit van gehoord. Nergens geld voor maar wel miljarden voor dood en verderf aan de corrupte Zelenksy waarvan zij de voeten kussen. Maar er komt een dag dat ze de wereldmachten zwaar tegen zich hebben https://www.telegraaf.nl/buitenland/china-toont-robotwolven-onderwaterdrones-en-nucleaire-ballistische-raketten-de-wereld-moet-kiezen-tussen-vrede-of-oorlog/87736610.html Nu overweegt dat klapvee in Brussel ook nog sancties tegen China vooral zo door gaan om Europa nog verder economisch de afgrond in te trekken. Arrogantie komt ten val maar wel met desastreuze gevolgen alle oorlogzuchtige politici en het koningshuis zullen voor die tijd de benen nemen en laten eigen land in een enorme chaos en failliet achter waar uitsluitend de burgers de dupe van zijn. Als het zover komt dat Timmermans aan de macht komt pak dan de koffers maar in dan is ons land sowieso al reddeloos verloren daar hoeft geen Rus aan te pas te komen. Ik vrees niet de Rus maar constateer dat politiek Den Haag en het ongekozen klapvee in Brussel onze grootste vijand is.

Koos
Koos
7 maanden geleden

Ik hoop nooit dat dit de macht krijgt want het, is het een levensgevaarlijk baasje ,dat de hele wereld in diepe ellende kan storten.

De Grote
De Grote
7 maanden geleden

Dit zwijn is totaal doorgedraaid, het grootste gevaar voor Nederland. Laatste kans in oktober Nederland, kies niet voor zelfmoord, kies voor hoop, kies voor FvD met hart en verstand!!!

Geurtje
Geurtje
7 maanden geleden

En dát soort wil meedoen om minister-president te worden ?

Charlotte
Charlotte
7 maanden geleden

Die Timmermans is knettergek!… Oorlogshitsers! Ze willen perse Oorlog met Rusland, WALGELIJK!…🙉🙈🤮🤬🤷🏼‍♀️

Annette
Annette
7 maanden geleden

Timmermans is bezig met afleiding van zijn corruptie. Hij geeft geen donder om wie dan ook, hij wil alleen macht voor zichzelf en zijn malle green deal.
Ondertussen is er dus weer een slachtoffer gevallen door zijn “verrijking”. Waardeloze vent, wie stemt er op die bedrieger?

Marianne
Marianne
7 maanden geleden

Veel politieke partijen zijn voor vluchtelingen, maar weinig partijen zijn er voor vrede. Als er vrede is dan hoeven mensen ook niet te vluchten. Dat is beter voor iedereen.

Ronald Dam.
Ronald Dam.
7 maanden geleden

Eén ding snap ik niet! Gaza grenst ook aan Egypte. Daar wonen ook al hun moslim broeders, maar Egypte houdt zijn grens zwaar op slot. Ze willen de Palestijnen beslist niet binnen laten, en ze zijn niet de enige moslim landen die geen Palestijnen willen opnemen. Al de omliggende moslim broeder landen steken geen poot uit om de Palestijnen te helpen!    

Guus Velraeds
Guus Velraeds
7 maanden geleden

Een grote morele viespeuk. Dat zijn de mannetjes en vrouwtjes die het Rothschild/Rockefeller/Soros/VN/EU/NATO misdaad kartel graag heeft.

Sjefke
Sjefke
7 maanden geleden

Dat is met 2 maten meten, Oekrainers mogen zoveel Russen dood schieten als ze kunnen.
Joden moeten het accepteren dat er vanuit Gaza de laatste 20 jaar meer dan 20.000 raketten op Israel worden afgeschoten door een Land en organisatie die als enige in de Wereld een eigen hulporganisati hebben de UNRWA die elk jaar miljarden beschikaar stelt voor de bevolking van Gaza.
Maar dat hulpgeld wordt besteed aan tunnels en raketten om Israel te vernietigen!
Het is iedereen duidelijk als Israel nu vrede sluit met Gaza ze binnen enkele jaren weer bedreigdt worden door de Gazanen en wij blijven dat enthousiast sponsoren.
Als de Gazanen dat hulpgeld hadden gebruikt waar het voor bedoeld was hadden ze nu het Monaco van het midden oosten gehad.
maar helaas de haat gaat zo diep dat ze er zelfs hun kinderen voor offeren.
wat denk je dat er gebeurd als wij deze mensen hier opnemen?
zullen ze ons dan ook uit dank willen vernietigen?

Walter
Walter
7 maanden geleden

hufter !

Onid
Onid
7 maanden geleden

Beste mevrouw/ventje Timmermans. Weet je wat belangrijk is?
Dat is in je eigen land Genocide onderzoeken sinds de zogenaamde vaccins.
Hier wordt sinds 2020 genocidaal “ongeweld” toegepast.
Het boeit u en uw partij niet. Sterker nog, jullie willen dat niet eens onderzoeken.
Wij en anderen zitten niet op jullie oplossing te wachten.
We kunnen ook zonder jullie criminele bende verder leven.

jojo
jojo
7 maanden geleden

Timmermans stond eind 2013 op het Maidanplein te Kiev de Bandaristen al op te hitsen.
Art.100 Wetboek van Strafrecht. Oorloghitsen.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
7 maanden geleden

Timmermans……… wie is dat…….?

Gerwin
Gerwin
7 maanden geleden

”Doe dat nou maar gewoon…?”

Wie zo predikt moet wel een aanhanger van de Synagoge van Satan zijn.

Ron2
Ron2
7 maanden geleden

Misschien weet Timmermans dat wel dat dat betekent dat het een oorlogsverklaring is, maar wat kan hem dat schelen. De man is enkel met macht, geld en haten bezig. De rest interesseert hem niet.

Walter
Walter
7 maanden geleden

te dom om te poepen !

malle Eppie
malle Eppie
7 maanden geleden

Timmermans ook hersenloos, indien er kruisraketten zouden worden
afgevuurd dan gooit Poetin gewoon een grote aansteker hier op Nederland
hopelijk op het huis van die maf kever Timmermans.
Hij besef geheel niet waar hij het over heeft, en dat is een politieke vertegenwoordiger
van een deel (gelukkig) van Nederland.
Er moet gewerkt worden aan vrede, echter is Zelensky en al die Europese
lamzakken niet geschikt voor. zij willen alleen maar oorlog maar zonder mij.
In Istanboel had men vrede kunnen bereiken echter moest meneer Johson
even een spaak in het wiel stekken.
P.s. ik hoor om mij heen genoeg mensen die zeggen defensie hoef mij niet te bellen.

nietjemoeder
nietjemoeder
7 maanden geleden

Laten we vanaf nu van al onze zorgen ze die van een zekere Willem maken. Laten we hem gewoon bij alles betrekken. Klagen aan zijn adres…. Demonstreren aan zijn adres….. Hem openlijk verantwoordelijk houden voor al ons ongenoegen….. Laten we vanaf nu alles op zijn bord leggen en hem dwingen uit zijn hol te komen. Om een of andere reden wordt er nooit aan hem gedacht maar hij krijgt wel een dik vet inkomen van ons!

Rob
Rob
7 maanden geleden

En dat soort types beweren verlicht te zijn. Dat beweren ze ook in Hollywood. Ja, als ze in de spotlight op een podium gezet worden maar ze hebben hun ware licht verkocht voor roem en macht. Intussen zijn ze zo duister als de hel, bezeten door het grootste kwaad dat er maar bestaat. Dat kwaad is hier gewoon op de planeet aanwezig, in fysieke vorm.

Eén gewaarschuwd mens telt voor 2
Eén gewaarschuwd mens telt voor 2
7 maanden geleden

Beste gooien ze een MOAB op die tuinkabouter en zijn partij

johan
johan
7 maanden geleden

De tweede kamer zit vol narcisten (op een enkeling na…).
Plaats GGZ-patienten in de tweede kamer en je zult weinig verschil merken.
Megalomane, empathie loze individuen. Los van politieke standpunten vind ik bij de CU, FvD, SGP nog wel mensen met een ziel!

Zonnetje
Zonnetje
7 maanden geleden

Kabouter Plof!

Jroam
Jroam
7 maanden geleden

Der menschen als de SS’er franS timmermanS hebben slaven nodig.

Degene die door hun beperking met behulp van een rietje moeten drinken zijn schadelijk voor het milieu!
Niet de oorlog nymfomanen, die een grootschalig oorlog wensen om het verraad te verstoppen!
Een invalster voor mijn vast hulp zou drie maanden blijven.
Na de eerste week begon ze problemen te maken.
Ik had moeten zeggen dat “ik” een ander wenst, wat ik niet heb gedaan.
Zou ik dat gedaan hebben, dan was ik aangevallen!

De invalster, een nep Slowaak, een zigeunerin had buiten mij om geregeld dat we naar Slowakije gingen.
Zij naar huis en ik naar mijn vast hulp, waar ik altijd welkom ben.
Het busje kreeg pech, werd in het donker langs de snelweg gezet. Iedereen na de benen, ik bleef achter.
Men bleek gezegd te hebben dat ik maar achtergelaten moest worden met mijn hond.
Want honden zijn vies. Goh welke figuren zeggen dat nog meer.
Juist die net zo onhygiënisch zijn als zigeuners!
De chauffeur die ons oppikte was agressief, kwam dreigend naar mijn plaats toe.

Toen ik een maand later thuis kwam, bleek de koelkast vol te staan met etensresten en aangebroken verpakking wat was gaan schimmelen.
Het toilet waar de zigeunerin op ging was niet goed doorgetrokken.
Maar dat alles moet stil gehouwen worden

Wanneer ik dergelijke situaties meldt dan is de reactie; dat niet iedereen het zelfde is.
Dat ik niet moet zeiken, mijn muil moet houden!

En dat zijn de figuren die geen beperkingen stellen aan de immigratie!

Ik ken geen Rus, maar volgens mij is het een trots volk.
Voor de landverraders, Nazi Liefhebbers, het Gevaarlijke Linkse extreme tuig van de SS’er franS timmermanS is een trots volk een bedreiging.

Een volk wat hun gebied van hun familie, soort en religie heeft verlaten kan geen trots volk zijn!
Het is net zo’n smerig verraderlijk volk als de SS’er franS timmermanS is!!!

Slowaakse Slowaken hebben vooroordelen betreffende zigeuners, wat door het sLinkse tuig wordt veroordeeld.
Maar als die vooroordelen bevestigd worden, zwijgt het sLinkse tuig als het graf!

Henny
Henny
7 maanden geleden

Maagbandje had 55 cm hoger geplaatst moeten worden.

Jef
Jef
7 maanden geleden

Kijk dat noemen ze nou deugpolitiek. Jouw soort Frans, zou anno 2025 al lang uitgeroeid moeten zijn. Ongelofelijk dat daar weer een revolutie voor nodig is en jullie het maar niet willen leren. Ben je nou zo blind of dom … of zit het anders Frans en ben je gewoon echt tegen de mensheid in het algemeen? Steeds meer mensen weten het antwoord wel op die vraag en die groep groeit elke dag een klein beetje. Weet je wel wat je over je afroept Frans, want dat is niet mals hoor. Zo naïef ook van je om te denken dat dit zo door kan gaan. Kap ermee Frans .. stap eruit en bied je excuus aan nu het nog kan. Doof is 1 ding, maar ook nog blind maakt het ongeloofwaardig. Je dagen zijn geteld in de politiek, kansloze missie.

Snappie
Snappie
7 maanden geleden

Timmermans is schizofreen!
Een gevaarlijke en hypocriete leugenaar.
Kijk naar zijn politieke weg van ravage dan weet je genoeg.

koddebeier
koddebeier
7 maanden geleden

Nare linkse anarchist.

Petra
Petra
7 maanden geleden

En dat terwijl Gaza voor ons echt volstrekt onbelangrijk is terwijl Rusland zéér belangrijk is.

Timmermans spoort niet en is een groot gevaar voor ons land.

johan
johan
7 maanden geleden

We willen blijkbaar allemaal, en ten koste van, ‘deugen’.
Help uzelf zou ik zeggen.

BenGolem
BenGolem
7 maanden geleden

Door deze hersenloze tuinkabouter kan werkelijk geen zinnig woord gesproken worden. En dat deze randdebiel mag blijven voortbestaan is toch wel de zwaarste straf die voor de mensheid denkbaar is.
En het allerergste met deze imbeciel gaat nog komen, hij wordt de volgende premier van Nederland. Zo is bepaald namelijk door de elite en dat geeft hem een vrijbrief te handelen zoals hij nu doet. Een levensgevaarlijke gek is het.

Grens
Grens
7 maanden geleden

Alles voor de bühne.
Trucje om zielen te winnen met de hoop dat je op F.T stemt.

Kees
Kees
7 maanden geleden

Geen aandacht schenken aan die leeghoofd

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
7 maanden geleden

Narcistische hysterische staatsmongool……
Herinneren we onze deze mental breakdown nog over Juncker? https://www.youtube.com/watch?v=K0T7LhBMQlI&ab_channel=EuropeanCommission
Of deze over diversity? https://www.youtube.com/watch?v=q94syUDDhxA&t=4s&ab_channel=divpolitics
En dan nog beweren dat dit normaal is en dat de complotdenkers worden weggezet als terroristen (Arno van Kessel)……

Gerwin
Gerwin
7 maanden geleden

Timmermans is een gevaarlijke gek. Is nauw betrokken bij een achterbaks corrupt Westers globalistisch proces die van de Wereld, de EU – Nederland een ramp heeft gemaakt.

” Nederland wat we opgebouwd hebben bestaat helemaal niet want we hebben het afgebroken. Dat heeft BV Nederland gedaan. Je gaat demonstreren tegen de cororna maatrege\len en je tanden worden uit je bek geslagen door de ME op beveel van Halsema. Een week later staat Black life matters op de dam te demonstreren en wie staat er tussen, Halsema. De blokeer friezen die de bus tegen de anti zwarte pieten blokeerden. Die mensen worden tot de dag van vandaag door de overheid in de gaten gehouden. Die zijn vervolgd, Hun werk kwijtgeraakt. Hun dna afgnomen. Die hebben in de gevangenis gezeten.

Maar als je met je hol vastgeplakt op de weg gaat zitten voor het klimaat is er niks aan de hand. Dat hebben ze al 70 keer gedaan. En de politie en overheid faciliteerd want die mensen worden niet opgepakt. Die mensen worden wel opgepakt maar doen ze niks mee. Keren keer op keer zo weer terug richting asfalt en zo word onze politiemacht ook helemaal gek gemaakt. Dus het ene mag niet maar degene die eigenlijk hulp bij de GGZ zouden moeten zoeken mogen het wel. Want die zijn extreemlinks en de andere worden geframed als extreem rechts.

Daarmee vervalt alles wat je hebt in een democratie. Namelijk het demonstratie recht. Dat mag als je aan de goede kant demonstreerd. Dat is in Noord Korea ook zo. Dat is in China ook zo. In elke dictatuur mag je altijd voor de goede zaak demonstreren. In Iran zijn altijd demonstraties. Iran demonstraties? Ja, als je aan de goede kant van de regering demonstreerd. Nou dat hebben wij nu ook. Dit land is geen knip voor de neus waard als het gaat om demonstreren of rechtstaat want daar is geen sprake van.”

-Jan Roos bij Marlies Dekkers in de Nieuwe Wereld – We gaan keihard de verkeerde kant op. Dinsdag 2 september 2025.
ongeveer vanaf tijdcode

https://youtu.be/XEbQv6kwXQA?t=969

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
7 maanden geleden

Je vraagt je af hoe zo.n stuk idioot ooit de kamer is in gekomen….

Roel
Roel
7 maanden geleden

Enkeltje Gaza voor Timmerfrans

Peter
Peter
7 maanden geleden

Totdat de Russen zeggen nu is het genoeg geweest,als jullie dan zo graag oorlog willen dan krijgen jullie oorlog.

Fanny
Fanny
7 maanden geleden

Echte mensen kiezen nooit voor oorlog of geweld.

gerritje
gerritje
7 maanden geleden

tjonge dat iemand die halve feminist nog serieus neemt

PaulKehl
PaulKehl
7 maanden geleden

Ook de hoge militair bij de Bundeswehr Freuding heeft kruisraketten voor diep in Rusland geeist. Ze bereiden zich voor op een oorlog. Merz is ook al zenuwachtig. Hij schrijvt heel gevaarlijke artikel op X, dat Rusland D´land wil aanvallen ezv.

Pieter1
Pieter1
7 maanden geleden

Dat er in Nederland nog mensen rondlopen, die op deze gevaarlijke tuinkabouter stemmen, geeft aan dat een flink deel van de Nederlanders ook niet helemaal ok zijn in hun bovenkamer.

Rinus
Rinus
7 maanden geleden

Timmermans is een gevaar voor de samenleving en moet worden vervolgd voor de fraude met eu belasting geld en voor altijd worden opgesloten voor hij de 3e ww kan veroorzaken

yvja
yvja
7 maanden geleden

Wanneer pakken jullie dit soort van ‘ḿens zijn’ nu dan een keer werkelijk op???!!!

Crazyworldupsidedown
Crazyworldupsidedown
7 maanden geleden

Beetje laat hé Fransie, oh ja das waar ook de publieke opinie draait dus draai jij mee

Crazyworldupsidedown
Crazyworldupsidedown
7 maanden geleden

Hard nodig ook!

Boorzalf
Boorzalf
7 maanden geleden

Timmerfrans heeft gelijk er vallen nog steeds slachtoffers, maar door hamas die de bevolking uit hongeren.
https://ejbron.wordpress.com/2025/09/04/video-vredelievende-palestijnen/

Jack Schlangen
Jack Schlangen
7 maanden geleden

Fransje heeft de zionisten altijd in de kont geneukt. Dat hij zogenaamd voor de Palestijnen opkomt is voor de Buhne. Dit om meer zetels te krijgen. Trouwens, alle partijen in de 2e Slaapkamer zijn zionistenneukers, behalve het FvD.

Jack
Jack
7 maanden geleden

Deze psychopatische NAZI rat hoort levenslang achter tralies thuis

Back to top button
84
0
We lezen graag je reactie!x