Ik ben huisarts en ik spreek bij deze mijn mening uit over de coronamaatregelen, begint huisarts Marije Berkelaar uit Nederhorst den Berg een bericht dat ze gisteren op LinkedIn heeft geplaatst.
“Onder het motto corona vinden er grove mensenrechtenschendingen plaats. Het virus is minder besmettelijk en minder dodelijk dan een griepvirus. Door middel van angst-politiek, uitgebreide propaganda en censuur wordt de bevolking een eenzijdig beeld opgelegd. We laten ons zinloze en uiterst ongezonde maatregelen opleggen: quarantaine van gezonde mensen, de 1,5 metermaatschappij, het gebruik van desinfecterende handgel en mondkapjes, en misschien zelfs een vaccin.”
“Doe er niet aan mee. Voed je gezondheid, niet je angst. Verbeter je afweer. Ga naar buiten, beweeg, lach, zing, dans, verbind en knuffel elkaar.”
Wakker
“Ik steun Willem Engel, Doutzen Kroes, Tisjeboy Jay, ik steun internist Evelien Peeters en longarts David Prins. Blijf kritisch lieve mensen.”
De huisarts sluit af: “Staan achter datgene waar jij in gelooft. Niet omdat het de makkelijkste keuze is. Maar omdat je in je core voelt dat dit het juiste is om te doen.”
Marije laat op haar website weten dat ze sinds een aantal jaar wakker is. “Ik ben gaan inzien dat de mens een scheppend wezen is met een zelfgenezend vermogen. Het huidige medische systeem past niet bij hoe ik wens te werken.” Ze heeft de farmaceutische industrie achter zich gelaten en de overstap gemaakt naar natuurlijke geneeskunde.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Iran heeft kruidengeneesmiddel tegen multiple sclerose
Deze Nederlandse topambtenaar speelde een sleutelrol bij de totstandkoming van het WHO-pandemieverdrag
Mysterieuze ‘graancirkels’ ontdekt voor de kust van Japan
Aanslag Manchester mogelijk gemaakt door politici. Dit is het beleid dat moord indirect toestaat
Herdenking 80 jaar Auschwitz: de bezetters zijn uitgenodigd, de bevrijders niet – ‘Schandalig, onvoorstelbaar eigenlijk’
De waarheid over Klaus Schwab en zijn vader komt naar buiten
Wereldwijde schoonmaakactie: 6 miljoen vrijwilligers ruimen afval op
Noodtoestand afgekondigd vanwege vogelgriep: in dit biolab in Cherson werd geëxperimenteerd met dodelijke varianten
“Groene Maffia”: Ook in Noord-Holland moeten boeren wijken voor “nieuwe natuur”