Buitenland

Foto: Britse ouderen zonder toestemming thuis gevaccineerd, niet in staat om te praten & lopen

Help mee door dit artikel met kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een foto die op social media is geplaatst, toont een ouder echtpaar dat kort daarvoor zou zijn gevaccineerd door Britse zorgmedewerkers. Twittergebruiker DeRossiBeard zegt dat het haar schoonouders zijn, die lijden aan dementie en niet zelf in staat waren om goedkeuring te geven voor vaccinatie.

“Dit zijn mijn schoonouders, of wat er nog van over is,” schrijft de twitteraar.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Dit is verkeerd

“Ze zijn zonder informed consent gevaccineerd in hun eigen huis,” voegt ze toe. “Ze hebben dementie en in hun dossier staat dat ze niet gevaccineerd mogen worden. Nu kunnen ze niet lopen of praten. DIT IS VERKEERD!!!!”

Donderdag schreef de twitteraar in een update dat de vaccins zijn toegediend door een team dat langs deuren gaat. “De huisarts heeft hun namen gegeven. Met de huisarts gesproken. Wacht op telefoontje. We nemen ook contact op met de politie in verband met mishandeling en de medische raad.”

Los Angeles

De gedwongen vaccinatie van mensen met dementie doet denken aan beelden uit Los Angeles eerder dit jaar, waar gefilmd werd hoe mensen met een verstandelijke beperking onder dwang werden ingeënt door zorgmedewerkers.


[Infowars]

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 50 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

61 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Mengele zou zijn vingers erbij aflikken.

Het gaat nog heel druk worden in Scheveningen.

dna
dna
4 jaren geleden

De cremation of care is een plan van psychopatische cultleiders. STOP HUN TE GELOVEN.

Engelbracht
Engelbracht
4 jaren geleden

Wat een ongelofelijk verschrikkelijke verhaal ik krijg gevoelens die bij mij niet thuis horen dat zijn geen mensen maar kakkerlakken.Als er een hogere macht bestaat doe dan gvd wat.

Skippy
Skippy
4 jaren geleden

Mengele praktijken.
De mensheid is heel diep aan het vallen.
De volgende stap: wegzuiveren van ongevaccineerden?

Vaste burcht.
Vaste burcht.
4 jaren geleden

Voor de veroorzakers hiervan geldt maar een straf……! De rest mag u invullen.

salvar
salvar
4 jaren geleden

vuile schoften zijn het en niet meer praten over huisartsen het zijn engelen des doods.

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

Informed Consent hebben deze Psychopatische Autocratische Dystopische Duivels helemaal niet nodig…de Grondwet daar vegen ze hun Reet mee af…de Eed van Hypocritus zul je bedoelen…Code van Neurenberg? Hahahahaha…Die Hersenloze Kudde heeft maar te Luisteren als we ze met om het even wat inspuiten…Wat denken die Untermenschen wel niet?

Ina
Ina
4 jaren geleden

Ook hier in Nederland zijn ouderen thuis tegen hun wil in door huisartsen gevaccineerd en zonder dat de kinderen hiervan op de hoogte waren.

Sen
Sen
4 jaren geleden

Dit is in een woord afgrijselijk en dan durft het kabinet nog zwaar beledigd te reageren op de vergelijking naar tweede wereldoorlog inz. nazi Duitsland door FvD. Gideon zei als verweer hierop:” Ik zie nu de meest verstrekkende grondrechten beperkingen en discriminatie sinds de tweede wereldoorlog”, Ik maak die vergelijking en hoe die vergelijking word ingevuld dat heeft de kamerleden onjuist gedaan omdat een vergelijking niet een gelijkenis is. De beelden van de dementerende ouderen, daarover is de vraag natuurlijk in wat voor staat ze al waren voor de injectie maar dat ze geinjecteerd zijn terwijl duidelijk aangegeven: ‘niet vaccineren’ is ronduit gruwelijk. En bij degenen met beperking, ja die zijn overgeleverd aan hun ouders/verzorgers die gewoon vertrouwen op overheid. 9fornews heeft ook een video van advocaat Feullmich gepost in gesprek met een klokkenluider van een verzorgingstehuis, ook de beelden hiervan kan je gerust een trauma opleveren. Artsen die samen met leger soldaten ouderen omringen om ze te injecteren. Ik ben horrorfan zolang het maar een film blijft….wat nu wereldwijd gebeurd is niet te omvatten en 100% terecht dat Gideon van Meijeren de vergelijking maakt met nazi Duitsland. Dit zijn gewoon misdrijven tegen de menselijkheid.

Lynn
Lynn
4 jaren geleden

Natuurlijk worden wij allemaal voorgelogen, maar om de corona stand te houden gaan de gewone patienten nadat ze zijn geopereerd na de corona afdeling…en dat weet ik zeker ,want een familielid heeft een hartoperatie ondergaan ,en kwam op de corona afdeling !!! Een grote schande is het om de mensen zo voor de gek te houden toch?Ik ben 81 jaar , maar ik zal mij nooit laten vaccineren! Ik ga op de tijd die er voor mij staat, hopelijk heb ik toch iemand zover gekregen dat die ook zelf nadenkt , zoals wij vroeger altijd deden! Komop, wij met z’n allen tegen het ongerecht!!

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
4 jaren geleden

De genocide tegen de mensheid begint steeds duidelijkere vormen aan te nemen.

Het resultaat is dat mensen die niet meer in het communistisch systeem van denken passen en/of de gemeenschap geld kosten, en daardoor overbodig zijn geworden (de z.g. nutteloze eters), wordt onder de mom van gezondheid en nationaal belang gewoon geëlimineerd, alsof dat de normaalste zaak van de wereld is.

Het volgende dat in werking gezet is, dat huisartsen in dienst van de overheid komen en dus als ambtenaar zijn overgeleverd aan de eisen van de NWO, die via het RIVM en WHO worden doorgevoerd. Samen met de nieuwe paspoorten die er gaan komen, wordt Nederland steeds meer een communistisch land. Waar houdt dit op en wat staat ons nog meer te wachten?

In tussenliggende tijd gaat het kabinet gewoon door, alsof er een volwaardige en beëdigde regering zit die de ene na de andere wet doorvoert, terwijl dat grondrechtelijk helemaal niet kan of mogelijk is.

De tentakels van de Deep State zijn diep geworteld en veel politici, en nu ook huisartsen, worden stilletjes ingelijfd door de grootste criminele organisatie die de mensheid kent.

Het wordt dan ook tijd dat huisartsen zich verenigen en aan dit communistisch systeem niet gaan meewerken. De vraag is of zij dat lef hebben, want het gaat om de gezondheid en vrijheid van alle Nederlanders, dus ook over de gezondheid van de mensen die werkzaam zijn in de medische wereld.

Takeshi Kovac
Takeshi Kovac
4 jaren geleden

Dit is puure MOORD, hoop dat degene die dit gedaan hebben voorgoed worden opgesloten, het tribunaal zal het druk krijgen

a.verschuuren
a.verschuuren
4 jaren geleden

schande

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Fascistische trekjes hebben die eiland bewoners.

Marjon
Marjon
4 jaren geleden

Ik zie dat de trollen deze pagina ook ontdekt hebben. De reacties waar een duimpje omlaag staat zijn goede reacties. Reacties van mensen met een hart. Hier is niets mis mee. Waar wel wat mis mee is om mensen letterlijk dood te spuiten. Mensen die vaak hun hele leven lang keihard gewerkt hebben voor de maatschappij op deze manier zonder pardon een trap in de rug geven omdat ze geen geld meer opbrengen. En dat is precies wat deze kakkerlakken zoals in een eerdere reactie staat doen.

Ik laat me niet in de zeik nemen.
Ik laat me niet in de zeik nemen.
4 jaren geleden

In 1 verpleegtehuis in NL ook mijn goede facebook vriendin is op ongeveer deze wijze haar schoonvader kwijt geraakt, maar doet geen aangiften ivm dat haar schoonmoeder daar nog in dat tehuis verzorgt word. Beide wilde niet gevacineerd worden en gaven dat aan en ze kregen te horen iedereen word hier gevacineerd dus jullie ook en hoppa!

Locke
Locke
4 jaren geleden

Dit is om te kotsen dat dergelijke lustmoordenaars überhaupt nog kunnen ademen, waar is hier verdomme het leger? Dit is genocide op gluiperige schaal tegen weerloze mensen, kom verdomme uit jullie hok en verdedig de mensheid.

Johan61
Johan61
4 jaren geleden

Weet je wat je je ook kan afvragen,

Deze mensen die thuis worden gevaccineerd omdat ze waarschijnlijk niet in staat zijn om naar een prikbureau te gaan,

Waarom worden deze mensen gevaccineerd? Het zijn geen ouderen en ook geen kwetsbare groep, ook zijn deze mensen nu niet echt bepaald het type dat erg mobiel is en feestend door het leven gaat dus veel andere mensen zouden besmetten toch?

Slaat dus nergens op..

Karma is a bitch
Karma is a bitch
4 jaren geleden

Boomer toll = Payed in full

Mars
Mars
4 jaren geleden

Gedicht voor moeilijke tijden…..

Ik droomde eens en zie,
ik liep aan het strand bij lag tij.
Ik was er niet alleen, want ook
de Heer liep aan mijn zij.
We liepen saam het leven door
en lieten in het zand een spoor
van stappen twee aan twee.
Ik stopte en keek achter mij
en zag mijn levensloop
in tijden van geluk en vreugd
van diepe smart en hoop
maar als ik goed het spoor bekeek
zag ik langs heel de baan
daar waar het juist het moeilijkst was
maar één paar stappen staan.
Ik zei toen: “Heer waarom dan toch
juist toen ik u nodig had,
juist toen ik zelf geen uitkomst zag
op het zwaarste deel van het pad.”
En de Heer keek mij vol liefde toen
aan en antwoordde op mijn vragen:
“Mijn lieve kind, toen het moelijk
was, toen heb ik jou gedragen.”

mikkie
mikkie
4 jaren geleden

Is hier ook gebeurd. Door defensie…in uniform…Provincie Groningen.
SCHANDE SCHANDE SCHANDE. Die mensen hebben de oorlog meegemaakt. wat een stress zullen ze hebben gehad. Vastgehouden en geinjecteerd.!!! OMG als het mijn ouders waren geweest…ik had ze vermoord!!!

NicoVilly
NicoVilly
4 jaren geleden

Als niet gevaccineerde is het nu nog wachten op de gele ster.

baviaan
baviaan
4 jaren geleden

een soort auszusteigen und eine dusche nehmen maar dan anno 2021

Griet
Griet
4 jaren geleden

Ongelooflijk. Deze mensen gaan nooit de deur uit, zijn dus voor de buitenwereld dus geen bron voor besmetting en dan worden ze – zonder overleg met familie en zonder hun medische dossier te raadplegen – gevaccineerd. Dit is echt een schending van zoveel rechten tegelijk. Hier moet een zware straf op volgen. Maar wie gat hen straffen? Degenen die de roaming teams op pad stuurden?

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

het is bewezen geschiedenis, ook artsen en medisch opgeleiden, kunnen mensonterend te werk gaan.
ze voelen geen persoonlijke verantwoordelijkheid voor hun daden, maar die hebben ze wel.

Alena
Alena
4 jaren geleden

We mogen ze zo niet noemen maar het zijn gewoon de vaccin nazi’s! ‘Health police’. Creëer zelf een probleem en kom met een oplossing…eerst op de ouderen proberen want ja, wie wil nou niet zijn zieke oude opa en oma/vader en moeder beschermen tegen een corona griepje waar ze aan dood zouden kunnen gaan…want ja ze zijn zo oud en ziekelijk en gaan binnenkort dood?! En daarna zullen we de zwakbegaafden en meervoudig gehandicapten…want ja ook hun hebben een zwakker immuunsysteem…en ze hebben nog niks door dus doen ze ook gewoon de midden leeftijd en jong volwassenen. Nu ook de tieners… die meer kans hebben om aan de prik te overlijden of om levenslang een hartaandoeningen te krijgen dan überhaupt ziek te worden van corona. Mijn vermoeden was al heel lang om de wereld bevolking te verminderen… Hoe ga je dat doen? De ouderen en zwakkere vermoorden met een langzaam werkend gif, en omdat iedereen heel snel geprikt moet worden, dus ook de kinderen, om hen minder vruchtbaar te maken want dan zijn er minder kinderen in de toekomst! Dus ja Nazi’s!

Peter
Peter
4 jaren geleden

Het is niet verkeerd, het is gewoon vreselijk misdadig!!!
Het is gewoon poging tot moord en misschien wel echt Moord!!!

white hawk
white hawk
4 jaren geleden

Dit is genocide. Hitler is terug!

FYI
FYI
4 jaren geleden

Oudere mensen zwaar toegetakeld door een stel onverlaten. Diep triest.. Waarschuwingen hiervoor van overheidswege helpen niet, deze criminelen waren juist door de overheid gestuurd.

Back to top button
61
0
We lezen graag je reactie!x