De ‘anti-vaxxers’ zijn WHO-baas Tedros een doorn in het oog. Ze vormen een ‘serieuze uitdaging’, zo zei hij afgelopen jaar op de World Health Assembly in Genève, waar op dat moment een grote demonstratie aan de gang was. Beelden daarvan circuleren op dit moment op sociale media.
We moeten een strategie bedenken om tegenwicht te bieden, want ‘vaccins werken’, beweerde Tedros. “Wij hebben het bewijs aan onze kant.”
Tedros thinks “it’s time to be more aggressive in pushing back on anti-vaxxers”.
What do you think? 🤔 pic.twitter.com/L07AmmR2Qh
— Wide Awake Media (@wideawake_media) May 30, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Eredoctoraat
“Het wordt tijd om agressiever op te treden tegen anti-vaxxers,” vervolgde de WHO-baas. “Ik denk dat ze Covid gebruiken [om] chaos te veroorzaken.”
Tedros kreeg eerder een eredoctoraat van de Rijksuniversiteit Groningen vanwege zijn ‘inzet en toewijding als directeur-generaal van de WHO bij de bestrijding van pandemieën zoals het coronavirus’. Ja, echt.
“Wat zegt Tedros (WHO) nou?” vraagt gezondheidswetenschapper Yvonne Simons. “Meer agressie tegen mensen die zich niet willen laten vaccineren?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






‘Onzalige ideeën’ Klaas Knot (WEF) stuiten op fel verzet: ‘Krankjorum’
Rusland in de ban van ‘zeer grote vliegende schotel met felle groene lichten’
Nederlandse docenten krijgen speciale training om verspreiding van complottheorieën in de klas de kop in te drukken
Tijdreiziger doet mee aan Amerikaanse presidentsverkiezingen
De activatie van onze 12 DNA-strengen en 24 lichtcodes
VIDEO: Noam Chomsky maakt monsterverdragen TTIP en CETA in 2 minuten met de grond gelijk
Bewijs! Zo worden gegevens over vaccindoden weggemoffeld
Magnesium, een onmisbaar maar vergeten mineraal
Gezin verwoest: 32-jarige arts sterft plotseling na coronavaccin AstraZeneca