De drie grootste banken – ING, Rabobank en ABN Amro – zijn gekoppeld aan het World Economic Forum, en uitvoerder van Agenda 2030 en de Sustainable Development Goals.
Voorzitter bij ING Group is Karl Guha, die gelinkt is aan het WEF. Hij zit ook bij SHV Holdings van Annemiek Fentener van Vlissingen. CEO Steven van Rijswijk is ook gelinkt aan het WEF. Eén van de grootste aandeelhouders van ING is BlackRock.
Bekijk de opname van ‘Nederland wat is er gaande’:
BlackRock is ook één van de grootste aandeelhouders van ABN Amro. Voorzitter van de raad van commissarissen is Tom de Swaan (WEF).
Rabobank is een banking industry partner van het World Economic Forum, net als De Nederlandsche Bank (DNB). Voorzitter van de groepsdirectie van Rabobank is Stefaan Decraene (WEF).
U wilt een bankrekening openen? Dat kan. U heeft de keuze uit het WEF, het WEF of het WEF.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Klimaatplan van Timmermans in strijd met EU-verdrag: ‘Ciao Frenske!’
Minister Hoekstra verkiest World Economic Forum boven debat, Kamerleden reageren verbolgen
Fleur Agema (PVV) trekt hard van leer: ‘Hugo de Jonge kan niks!’
‘De geplande mondiale machtsgreep gaat er niet komen!’
Meldingssysteem P2000 stilletjes afgeschaft en dit is de opmerkelijke reden
Nieuw NCTV-rapport over dreiging van extremisme ‘is één grote poppenkast’: dit zijn de meest opvallende onderdelen
99% van de mensen die stierven aan corona leed al aan andere ziektes, zegt Italië
De Grote Samenzwering: de geheime geschiedenis van de wereld
VIDEO: Cheney, Murdoch en Rothschild boren illegaal naar olie in Syrië