
Op dit moment verzamelt zich een enorme Russische troepenmacht bij de grens met Oekraïne. Westerse legerleiders zijn bezorgd dat de troepenbewegingen die we de afgelopen dagen hebben gezien, zullen leiden tot een invasie.
Als Rusland Oekraïne binnenvalt, zal de vastberadenheid van de regering-Biden, EU-leiders en NAVO flink op de proef worden gesteld. De regering-Biden zal niet lijdzaam willen toezien hoe Rusland heel Oekraïne verovert.
De Verenigde Staten zouden zich genoodzaakt voelen om te reageren, wat vervolgens een kettingreactie kan veroorzaken die uiteindelijk zou kunnen leiden tot de Derde Wereldoorlog.
Wow. Military build up ongoing in full force on #Russia – #Ukraine border.
Video of Ukrainian tanks reportedly rolling today into the Luhansk & Donetsk region: pic.twitter.com/Nkh4yZMb3M
— Joyce Karam (@Joyce_Karam) April 1, 2021
Oorlogsverklaring
Waarom sturen de Russen plotseling een enorm invasieleger richting Oekraïne? De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft Rusland op 24 maart in feite de oorlog verklaard. Hij ondertekende een document waar je verder niets over zult lezen in de mainstream media.
Het decreet maakt duidelijk dat Oekraïne voornemens is om de Krim in te nemen. De Russen zullen de Krim natuurlijk nooit zomaar uit handen geven omdat ze het zien als Russisch grondgebied, en dus zou Oekraïne het schiereiland met geweld moeten innemen.
Dit is in feite een oorlogsverklaring aan het adres van Rusland. Zelensky zou een dergelijk document nooit hebben ondertekend zonder goedkeuring van de regering-Biden, schrijft Michael Snyder voor website The Economic Collapse. Na ondertekening van het decreet stroomden grote hoeveelheden Russische troepen de Krim en het oosten van Oekraïne binnen.
Fresh train video from the Rostov region. Brownie points to anyone who can translate. pic.twitter.com/wECUqrwFiN
— The Intel Crab (@IntelCrab) April 1, 2021
Geen goed teken
Er wordt gemeld dat de 56e Luchtmobiele Brigade is gemobiliseerd en dat is geen goed teken. Deze brigade is gevormd in 1979 en werd onder meer ingezet in Afghanistan en Tsjetsjenië.
De Russen nemen de oorlogsverklaring zeer serieus, terwijl de westerse media spreken van ‘Russische agressie’. Wat de meeste mensen in de westerse wereld niet weten, is dat er in Oekraïne al gevechten zijn uitgebroken. Het staakt-het-vuren dat sinds juli 2020 van kracht is, is de afgelopen week al honderden keren geschonden.
Крым, 30 марта pic.twitter.com/yaMoN7leio
— IgorGirkin (@GirkinGirkin) March 30, 2021
Russian military equipment on the Crimean Bridge. 2S19 Msta-S self-propelled howitzers, various trucks, BMP-3 IFVs.
29.03.21 pic.twitter.com/c4W2aNqp5M
— Status-6 (@Archer83Able) March 31, 2021
For those who don’t know, this isn’t the brigade you want to see on the move.
The 56th Guards Air Assault Brigade is an airborne brigade of the Russian Airborne Troops. The brigade was first formed in 1979 and fought in the Soviet–Afghan War, the 1st & 2nd Chechen War. https://t.co/lAthOpiIvw
— ASB News / MILITARY〽️ (@ASBMilitary) March 31, 2021
[Zero Hedge via The Economic Collapse]
Beetje verwarrende titel als blijkt dat de aggressor dus eigenlijk de Oekraïne (VS) is.
OMG nu hebben die kl**tzakken het voor elkaar Biden is de grootste lul die er rond looptHIJ heeft dit veroorzaakt,..Ik steun de russen!Hoe het ook zal lopen De russen worden altijd als de slechte voorgesteld ,en worden altijd uitgedaagd ,nou nu hebben ze hun zin Straks een derde wereld oorlog!!
Ukraune kost alleen maar geld.. NL belasting geld.. bacuška Putin… kamaraad..neem gewoon Ukraine mee alsjeblieft.
Hoezo Russische agressie? Ik dacht het niet. Het is al jarenlang hommeles met de Oekraïne. Dat is al vanaf het moment dat die engerd van een Van Baalen daar op dat plein stond te schreeuwen. Zelensky gaat er gewoon vanuit dat het Westen (de Verenigde Staten en de EU) hem wel zal helpen. Dit zou onder Donald Trump never nooit gebeurd zijn. Wat een ramp dat hij weg is. Ik had al eerder over deze zeer gevaarlijke situatie gelezen bij Xandernieuws (het gaat om de Donbass regio (Luhansk en Donatsk). Ik denk dat het lang geleden is dat er zo’n bloedgevaarlijke situatie was zoals nu. En je hoort er NIETS van bij de NPO. De schaapjes moeten vooral niet wakker geschrokken worden. En ALS het dan bekend wordt gemaakt, is Rusland in de persoon van Poetin de gebeten hond en de agressor. En de meesten zullen het nog geloven ook, tenzij je je informatie op alternatieve sites haalt.