Er zijn mensen die een totaal ander soort samenleving willen. Dat noem ik de transmensen, zei FVD-voorman Thierry Baudet in de podcast Nieuw Geld.
“Die willen transnationale wetgeving, die willen klimaattransitie, ze willen een totaal andere economische orde, maar ze willen ook dat mensen gaan transformeren tot iets transhumanistisch; transgenders,” zei Baudet.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Internationale kliek
“Zij hebben crises nodig om mensen daarin mee te krijgen,” vervolgde hij. “Het komt ze ergens goed uit dat de energieprijzen nu zo [hoog] zijn, want dan zullen mensen eerder windmolens en zonnepanelen accepteren.”
Er is een internationale kliek van mensen die willen dat de mens iets doet aan CO2-uitstoot, die geloven dat we allemaal migranten zijn, die willen dat we vegetariërs worden, die willen dat er één wereldwijd ministerie van Volksgezondheid is. Ik noem die mensen globalisten, aldus Baudet.
Hele nare dingen
“Dat zijn mensen die ervan overtuigd zijn dat er een soort wereldstaat, wereldregering moet komen, met een heel ander soort economie en een heel ander soort leven,” zei de FVD-voorman, toevoegende dat hij daar tegen is.
“Het zijn in mijn ogen hele nare mensen die globalisten, die hele nare dingen willen,” zei hij. “Een kille, koude wereld.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Leiders van een nieuwe mensheid
‘Krachtigste orkaan ooit’ opgepikt door aardbevingsmeters. Zal Irma aanzwellen tot categorie 6?
Industriële hennep gelegaliseerd in Californië
Wetenschappers: Yeti bestaat
Hoe zien MRI-scans van fruit en groenten eruit?
Rutte: geen uitzondering avondklok voor ziekenbezoek. ‘Schrijnende situatie’
Canadese wetenschappers claimen dat ‘medicinale cannabis’ kan helpen tegen Covid-19
Schiphol start proef met digitale paspoortcontrole, gezichtsherkenning: ‘We onderschatten de risico’s hiervan’
Kuipers onder vuur: ‘Schijt aan de rechtsstaat, schijt aan de grondwet en dus ook schijt aan de rechterlijke macht’