Het is duidelijk dat er iets gaande is, maar is er ook direct fysiek bewijs dat de mensheid is bezocht door buitenaardse wezens? Historicus en schrijver Richard Dolan, kerngeleerde Stanton Friedman en ‘abductee’ Travis Walton probeerden tijdens de Alien Cosmic Expo 2016 ET Disclosure Hearing in Canada een antwoord te geven op deze vraag.
Dolan beargumenteert dat een document fysiek bewijs is en dat een overheidsdocument dat in het archief ligt onderdeel is van de geschiedenis. Historici als Dolan en anderen proberen wijs te worden uit de informatie die uit deze documenten kan worden gehaald.
Friedman merkt op dat van de meeste geheime documenten die worden vrijgegeven door de diverse overheidsagentschappen zoals de NSA, grote delen tekst zijn zwart gemaakt. “Als ze niets te verbergen hebben, waarom doen ze dat dan?” vroeg hij. “Je kunt niet ontkennen dat ze informatie achterhouden.”
Walton deelde zijn eigen ervaringen als steun voor de bewering dat er sprake is van buitenaards contact. De abductee zag op 5 november 1975 naar eigen zeggen een ruimteschip, ging de lucht in en raakte het schip aan. De energie die daarbij vrijkwam, zou hem zes meter de lucht in hebben gegooid.
Daarna werd hij binnengelaten in het ruimteschip, kreeg hij medische verzorging en dat redde zijn leven. Hij was vijf dagen lang vermist en zag er na zijn ervaring uit alsof hij in de Vietnamoorlog had gevochten.






NASA-astronaut: buitenaardsen zijn hier (video)
Protocollen van het Duitse RIVM leesbaar gemaakt: dit mocht je niet weten
Buitenaards gezicht in noorderlicht?
VN: “Israël (niet Iran, Noord-Korea of Syrië) grootste schender vrouwenrechten”
De meeste patiënten hebben geen baat bij medicijnen. Arts legt uit waarom de moderne geneeskunde een grote bedreiging is
Wat de oorlog in Oekraïne en de pandemie met elkaar gemeen hebben
CIA-rapport onthult dat Amerika in de jaren tachtig al plannen had om Syrië te destabiliseren
‘Misdadige oorlogshitser’ Mirjam Bikker (ChristenUnie) onder vuur: ‘Hoe krijgt u het uw mond en vooral uw hart uit’
Artsen UMCG maken zich zorgen over toenemend aantal jongeren met darmkanker, maar ‘weten niet precies hoe dat komt’