Binnenland

Magazijn van Kalasjnikov in huis in Alphen pompen is geen poging tot moord: ‘De rechtspraak is ziek’

Help door dit artikel met anderen op je social netwerk te delen!

Een 22-jarige Almeerder schoot op klaarlichte dag vlak bij het centrum van Alphen aan den Rijn met een Kalasjnikov op een woning. Omstanders renden weg of zochten dekking achter auto’s.

Hij raakte per ongeluk ook het huis van de buren, ‘omdat hij nog nooit met een Kalasjnikov had geschoten’. Ja, echt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Omdat de schutter licht verstandelijk beperkt is, besloot de rechtbank hem donderdag te veroordelen volgens het jeugdstrafrecht.

Op vrije voeten

Het geweldsmisdrijf getuigt ‘van een ernstig gebrek aan respect voor de bewoners’, aldus de rechtbank. De schutter is niet veroordeeld voor poging tot moord, maar voor bedreiging met een vuurwapen.

Hij kreeg een celstraf die gelijk is aan zijn voorarrest van 281 dagen. Dat betekent dus dat hij alweer op vrije voeten is.

De man die de chauffeur regelde is vrijgesproken van medeplichtigheid omdat niet bewezen is dat hij wist wat er ging gebeuren.

Tweede keer deze week

Het is de tweede keer deze week dat een opdrachtgever van een aanslag in Alphen aan den Rijn de dans ontspringt, bericht Omroep West. Woensdag gebeurde dat ook met de ronselaar van een aanslag in de Beukenlaan.

“Als ik dit stukje lees, valt mijn waffeltje open. Een magazijn van een Kalasjnikov in een woning pompen is geen poging tot moord,” reageert oud-Statenlid Robert Pestman verbaasd.

“Maar wat dan wel? De bewoners helpen met de ventilatie? De rechtsspraak is ziek,” verzucht Pestman.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 94 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

66 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Marc
Marc
9 maanden geleden

Niet alleen de rechtspraak is ziek, heel Nederland of nee, de hele EU, wellicht de gehele wereld.

Mart
Mart
9 maanden geleden

O, vandaar dat Rutte, Von der Leye, Timmermans en Swab ook vrij rondlopen, ……..

A.Breems
A.Breems
9 maanden geleden

Maar minder minder minder zeggen wordt zwaarder gewogen.

Ron
Ron
9 maanden geleden

Heel het Nederlandse systeem is door en door verrot, corrupte rechters en ambtenaren.

John
John
9 maanden geleden

D66 ?

Peter
Peter
9 maanden geleden

Ik heb het eerder 100x gezegd, dit moeten wij Nederlanders niet pikken, we moeten kei en keihard in opstand komen. Laat desnoods FvD dit organiseren, maar moeten we wel naar buiten komen en niet met je laffe luie reet thuis zitten.

Gino
Gino
9 maanden geleden

Paard van Troje .

koddebeier
koddebeier
9 maanden geleden

Het systeem is verrot tot op het bot.

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
9 maanden geleden

NEE het is pas echt gevaarlijk als je dingen op internet schrijft die het regime niet bevalt, dan krijg je pas echt problemen.

Juliette1959
Juliette1959
9 maanden geleden

Wat wel een poging tot moord is, is natuurlijk met een fakkel naar Kutkaag gaan….

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
9 maanden geleden

Kalasjnikov oh dat mag?MAAR MET EEN FAKKEL NIET AAN EEN DEUR KOMEN????BIJ DAT SMERIG WIJF

Prikkienie
Prikkienie
9 maanden geleden

Die schutter is zo beperkt, maar waar haalt hij het verstand vandaan, om een Kalashnikov te kopen of te regelen??? Sorry, maar ik zou het niet weten hoor!!!!

Anja Heij
Anja Heij
9 maanden geleden

De chauffeur, die de schutter plus kalashnikov naar Alphen reed en het geheel filmde, wist volgens de rechtbank “niet wat er ging gebeuren”. Natuurlijk niet, er stappen dagelijks mensen met een geweer in zijn auto om hun avondmaaltje bij elkaar te schieten.

“De beschieting filmen was geen onderdeel van de bedreiging” en blijkbaar is het heel normaal om te filmen dat mensen hun eigendom aan flarden wordt geschoten en de mensen zelf mogelijk ook.

Dan was er nog een derde man, die de chauffeur ronselde, en die schijnt niet te weten wat de klus was. Ze wisten wel dat het handig was om een minder intelligent persoon voor hun karretje te spannen, en de rechter gaat gewoon mee in dat verhaal.

En dan mis ik nog iets in dit verhaal: hoe kwam de schutter aan een kalashnikof en waarom schoot hij ermee, terwijl hij zei niet te weten hoe zo’n ding werkte?

De sprookjes van Andersen en Grimm verbleken bij deze reality-soap en ik raad de inwoners van Alphen aan de Rijn aan om en masse veiligheid te eisen van het College.

Sizu_Sun
Sizu_Sun
9 maanden geleden

Nee, Arno van Kessel zetten ze vast als misdadiger…. Ongelooflijk wat een wereld.

Dutch warrior
Dutch warrior
9 maanden geleden

Dat zal alleen gelden als één van ons dat heeft. Zo werkt de rechtspraak

Dutch warrior
Dutch warrior
9 maanden geleden

Die hebben we tegenwoordig wel nodig. Met een wapenwet en burgers met wapens hadden we nooit in de problemen gekomen. Ook zonder wet mogen we die best in huis hebben vind ik, wie moet je anders beschermen dan?

Pinksterbloem
Pinksterbloem
9 maanden geleden

De regering is tenslotte ook verstandelijk beperkt

T,A
T,A
9 maanden geleden

helemaal juist

Bullllshit
Bullllshit
9 maanden geleden

Sta maar is met een fakkel bij het huis van kk kaag

Tim
Tim
9 maanden geleden

Nee, dit is gewoon de tirannie die de Deep State op ons loslaat
Afgesproken werk al lang geleden
Met de pionnen op de juiste plek
Jaren van voorbereiding aan vooraf gegaan
Eindtijd voorspellingen ook al heel lang geleden

Oa;When the earth is ravaged and the animals are dying a new tribe of people shall come into the earth from many colors,classes,and creeds
And who by there actions and deeds shall make the earth green again
They wil be known as the Warriors of the Rainbow
(Hopi prophecy)

Er is nog hoop natuurlijk!

Jan vd K
Jan vd K
9 maanden geleden

Het past wel bij: We moeten ons tot de tanden toe bewapenen.

de wakkere
de wakkere
9 maanden geleden

Ach ja; omdat hij licht verstandelijk beperkt is mag je toch gewoon met een
Kalasjnikov op een huisje schieten ja waarom niet een onschuldig wapen als een Kalasjnikov en schieten op een woning moet kunnen.en dan krijg je nog
281 dagen cel, Echter ben je advocaat dan gelden er andere regels
Maar ja daar is hij ook een advocaat voor met vol verstand dan sluiten wij die
advocaat direct op in de isolatie had hij maar geen gerechts procedure tegen
Rutte- Bil Gates etc moeten doen, Mogelijk is hij vlucht gevaarlijk of gaat hij met
een A4 steken of gooien
Maar wij licht verstandelijke met beperking maken het elkaar niet zo moeilijk NIET !

Henk
Henk
9 maanden geleden

Licht verstandelijk beperkt? Maak er maar zwaar van.

Rob
Rob
9 maanden geleden

Als originele Nederlander mag je geen wapen in huis hebben want dan komen de stoottroepen van de Staat (politie) je aanpakken alsof ze een Maffia Organisatie binnen vallen. Maar voor buitenlanders geldt dat natuurlijk niet. Die kunnen gewoon wapens in huis hebben. Is dit een voorteken dat ze straks die buitenlanders tegen de originele Nederlanders inzetten? Eerst eigen volk ontwapenen zodat die zich niet kan verdedigen en dan gewapende buitenlanders er op los laten. Daar begonnen ze jaren geleden al mee toen ze dader en slachtoffer hebben omgedraaid. Het slachtoffer tot dader bombarderen en de dader tot slachtoffer. Je mocht je niet eens in je eigen huis verdedigen tegen inbrekers. Als je die aanpakte was jij de dader want je had hem aangevallen…. in je eigen huis. Ook zeiden ze in die tijd tijd dat je ze gewoon hun gang moest laten gaan met stelen, roven e vernietigen want dat was beter voor je. Wat er nu gebeurt is daar het verlengde van.

Julia
Julia
9 maanden geleden

Nederland is zwaar ziek talloze verwarde personen lopen vrij rond. Verwarde personen die overlast veroorzaken bezorgen de politie handenvol werk. In de eerste helft van dit jaar kwam er gemiddeld bijna elke drie minuten een melding binnen.
Een corrupte linkse rechtstaat en politici die geen donder uitvoeren dan 144.000 euro per jaar opstrijken. GGZ is om zeep geholpen geen geld meer voor, gebrek aan gevangenissen. Kortom dit land is niet meer te redden. Chaos, wokewanzin, klimaatwanzin, stikstof waanzin kortom de waanzin regeert dit is duidelijk merkbaar.

Mikkel
Mikkel
9 maanden geleden

Licht verstandelijk beperkt en daarom met fluwelen handschoentjes behandeld! Op deze manier kom je als Marokkaan dus overal onderuit…

Orwellia
Orwellia
9 maanden geleden

Wij hebben sinds jaar en dag ouwe wijven boven ons wonen die bakken vol vogelvoer op t balkon hebben hangen en zelfs muizen en ratten te eten geven. Bij ons zit alles onder de kak en keutels. Verbod vd woningbouw, praten, waarschuwen voor ziektes, niets hielp. Mijn man kocht een klapper pistooltje, zo eentje waar ook kinderen mee spelen om de vogels te verjagen. Binnen 5 minuten na de knetter stonden er 6 man politie met kogelvrije vesten voor de deur en werd mijn 84-jarige man met handen omhoog tegen de muur gezet. Zoiets als bij Hans Teeuwen.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
9 maanden geleden

“licht verstandelijk beperkt…” Joh, anders doe je dat niet. Elke moordenaar, elke pipo bij “handhaving”, ieder arts die aan covidshots meewerkt is verstandelijk beperkt. Er zijn zoveel verstandelijk beperkten, allemaal maar behandelen als kinderen?

Marianna
Marianna
9 maanden geleden

het wordt allemaal wel duidelijk, als we er vanuit gaan dat de afbraak van Nederland met bevolking en al, de bedoeling is.

denk vanuit de kant van het verderf, dan is het niet zo vreemd meer.

Niet bang
Niet bang
9 maanden geleden

En als een licht verstandelijk beperkte jongen nu Rutte van zijn fiets had neergeschoten?

Tom Poes
Tom Poes
9 maanden geleden

Dat krijg je met een door DEMONEN 66, geïnfiltreerd JUSTITIEAPPARAAT. Zwakzinnigen spreken kromspraak, geen rechtspraak!

Cor
Cor
9 maanden geleden

Volgens mij heb ik ooit gelezen handvuurwapens in bezit hebben maximale straf 5 jaar en toen hebben ze de zwaardere wapens naar maximale straf naar 10 jaar gezet.
alleen het in bezit hebben zonder wapen vergunning
en dan word er mee geschoten en dan krijg je dit ?
ja dat is echt ontmoedigen, grote fooi en nooit meer doen he
Dit is niet de eerste die dit doet en ook zeker niet de laatste met zo’n strafje

Herman
Herman
9 maanden geleden

Yep, en als je het waagt de regering aan te klagen, wordt je zonder vorm van een rexchtvaardig proces in de EBI van Vught opgeborgen…….

DoubleU
DoubleU
9 maanden geleden

Tsja, Tristan van der Vlist toen , (opa was generaal van de Vlist) met de juiste coonecties wordt alles onder het tapit geveegd.

herrie vs jantjex780520111
herrie vs jantjex780520111
9 maanden geleden

geweld / agressie

krijgt de linkse! burger, BN’er of politicus daarmee te maken?
dan komt de politie/justitie meteen! in actie en worden er mensen
gearresteerd en berecht.

krijgt de rechtse! burger, BN’er of politicus daarmee te maken?
dan komt de politie/justitie niet! in beweging en worden er zeker
géén! mensen gearresteerd en veroordeeld.

“Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht, handicap, seksuele gerichtheid of op welke grond dan ook, is niet toegestaan”

deze tekst is op vrijwel ieder! gebouw van justitie te vinden.
deze tekst kan de politie/justitie wel in de prullenbak gooien en ‘r niet méér
naar om kijken.

deze tekst (artikel 1 van de grondwet) heeft allang géén betekenis méér.
de politie/justitie discrimineren wel degelijk.

zij zijn niet! méér je beste vriend en zijn ‘r zeker! niet! méér om je te helpen.
zij hebben géén respect méér voor ons.

realist
realist
9 maanden geleden

Dat gebuk voor de islam komt ons duur te staan.

Rudolf P.
Rudolf P.
9 maanden geleden

Kennelijk is de schutter niet de enige met beperkte verstandelijke vermogens
maar geeft de rechter met deze uitspraak een aanwijzing eveneens beperkte verstandelijke vermogens te hebben.

Avondland
Avondland
9 maanden geleden

Heb ik niet gezegd dat er geen rechtspraak is in Nederland? Een beetje rechtspraak is GEEN rechtspraak, dat is window dressing. Hetzelfde geld voor “de democratie”, ” het onderwijs”, “de maan stream media”, etc.
Nederland is nu een volledige dictatuur!!!

Crelis
Crelis
9 maanden geleden

Daarom FVD onze redding.

Jack
Jack
9 maanden geleden

“Het geweldsmisdrijf getuigt van een ernstig gebrek aan respect voor de bewoners’, aldus de rechtbank”

Dit soort slappe “veroordelingen” van de rechtbank getuigt van een ernstig gebrek aan respect voor de burgers !

Gerr
Gerr
9 maanden geleden

De situatie in de wereld ten tijde van Covid-19 werd door Klaus Schwab aangegrepen als een mogelijkheid de wereld definitief te veranderen, WEF inmiddels geïnfiltreerd in ons staatsapparaat en rechtssystemen . Regeert in Nederland

Marianna
Marianna
9 maanden geleden

de allerrijksten hebben geen rechtspraak nodig, ze pakken zelf wat ze willen.

de rechtspraak zou er zijn om minder rijke mensen de kans te geven om hun recht te halen.

deze rechtspraak is omgevormd tot iets voor de show, recht spreken is nu krom spreken

Astrid
Astrid
9 maanden geleden

Misdaad loont in dit zieke land .

Willem
Willem
9 maanden geleden

Wat als deze persoon een legaal wapen had gehad, was het dan ook zo afgelopen ?

Back to top button
66
0
We lezen graag je reactie!x