D66-partijleider Sigrid Kaag deed tijdens het slotdebat van de NOS een opmerkelijke uitspraak over het onteigenen van boeren. “Als in ultimo er niet wordt meegewerkt, dan moet onteigening ook aan de orde zijn, net zoals je het ook hebt bij een normaal proces in het leven,” zei de minister.
Haar uitspraak doet wenkbrauwen fronsen. “Onteigening is een normaal proces in het leven, Kaag zegt het echt,” merkt forensisch gedragswetenschapper Jeroen Frankfoort op.
Onteigening is een normaal proces in het leven, #Kaag zegt het echt. 😱#verkiezingsdebat #d66 pic.twitter.com/lVv054bh6s
— Jeroen Frankfoort (@JFrankfoort) March 14, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Niemand is veilig bij D66
Artiest en ex-verpleegkundige Marga Bult vindt het een ‘uiterst arrogante uitspraak’. Financieel journalist Arno Wellens reageert: “Onteigening is niet normaal in een democratische rechtsstaat.”
“Mevrouw Sigrid Kaag weet het mooi te verwoorden in het debat, maar dat is helemaal niet mooi. Het is verschrikkelijk. Het is puur communisme. Zoals in Cuba. Cambodja. Venezuela. En de voormalige Sovjet-Unie,” aldus BVNL-bestuurslid Hans van Tellingen.
Marco van den Boomgaard, FVD-raadslid in Zoetermeer, stelt: “Niemand is veilig bij D66! Dit is hoe ze denken en hoe ze doen. Nu de boeren, straks zijn wij aan de beurt!”
Flinke klappen
Het ziet er naar uit dat de coalitiepartijen bij de Provinciale Statenverkiezingen flinke klappen gaan krijgen. De verkiezingen zijn ook belangrijk voor de Eerste Kamer, omdat Statenleden de samenstelling van de senaat bepalen.
Daar heeft de coalitie nu al een minderheid, en die zal naar verwachting nog kleiner worden.
Misschien moeten we mevrouw Sigrid Kaag en enkele andere politici maar gaan onteigenen uit Nederland. Dat is een normaal proces voor het leven van een politicus.
Laten we het eens hebben over een dom blondje, dan is alles klaar. Vervolgens
Onttronen zodat ze geen stomme dingen. meer kan doen!
Hah hoe zou Kaag het vinden al zei onteigend word. Van haar 5 ja echt 5 huizen die ze bezit. Zieke psychopaat
Dan maar beginnen met het onteigenen van al haar bezittingen en haar geld bij elkaar geharkt door leugens en verraad. Dit vreselijke mens dient keihard aangepakt te worden het is een smerige communist en dictator pur sang. Wie walgt er niet van dit vreselijke gewetenloze arrogant kreng. Kaag en haar fascistische partij D66 hebben al een aantal jaren geleden onze democratie vermoord en zijn de grootste verraders van land en volk. Hoogste tijd om Kaag bij haar haren te pakken en te verbannen naar de meest afgelegen hete woestijn en nooit meer naar omkijken.