De Europese Commissie heeft geen rekening gehouden met de oplopende inflatie en stijgende rentes. Brussel is nu naarstig op zoek naar extra geld en zint op nieuwe Europese belastingen.
Europarlementariër Johan Van Overtveldt denkt dat de EU afstevent op een groot financieel probleem. Hij waarschuwt dat er nog renteverhogingen op til zijn.
Een meerderheid van het Europees Parlement stuurt dinsdag waarschijnlijk aan op de introductie van meer Europese belastingen, tot frustratie van velen.
Burgers ervoor op laten draaien
“Op deze Europadag laat Europa weer zien waar het goed in is: geld verbrassen en de burgers ervoor op laten draaien. Hoera!” zegt het Haagse raadslid Ralf Sluijs.
Voormalig Europarlementariër en econoom Auke Zijlstra schrijft: “Dit is dezelfde EU die Nederlandse hypotheken steeds als risico ziet vanwege betalingsproblemen die zelden voorkomen. Maar ondertussen zelf leningen aangaan die ze niet kunnen betalen.”
“Een euro kun je maar één keer uit geven. Als kosten oplopen, moet je niet de burger belasten, maar snijden in de EU-uitgaven,” vindt Europarlementslid Michiel Hoogeveen (JA21).
Nexit voor het te laat is
Financieel expert Ab Flipse reageert: “Naast Den Haag loert ook Brussel op nieuwe belastingen. Een ramp voor iedereen die leeft in vrijheid en daarom vliegt, vaart, rijdt, spaart, belegt, in bezit is van vastgoed, eigen pensioen heeft opgebouwd, een eigen huis heeft met overwaarde, et cetera.”
“Nexit voor het te laat is!” zegt oud-Statenlid Eelco van Hoecke nog.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






38 coronadoden in één dag, maar niet heus: ‘Schandalig dit’
Wetenschappers: Vreemde boodschappen uit de ruimte zijn waarschijnlijk afkomstig van buitenaards leven
De CIA bestudeerde het effect van ruimtestormen op paranormale vermogens. Dit is de uitkomst
Voormalig YouTube-topvrouw (56) overleden, 2 jaar nadat ze kanker kreeg: dit zei ze over ‘misinformatie’ rond vaccins
Honderden Syrische Witte Helmen naar Westen, waaronder Nederland. Kunnen we hier nu ook false flags verwachten?
Deze 6000 Oekraïense doden worden verzwegen in de Nederlandse kranten: ‘Dit is zo ongelooflijk wreed’
Rotskunst in Utah bewijs voor bezoek van buitenaardsen?
Israël publiceert sterftecijfers en die zien er niet goed uit
‘Ik ben veranderd van een hulpvaardige politieagent in een repressieve dictator’