Een Braziliaanse deeltjesfysicus wil wetenschappelijk onderzoek doen naar de vermogens van de menselijke geest. Volgens hem is tijdens een aantal experimenten gebleken dat de mens met zijn gedachten invloed kan uitoefenen op materie.
Natuurkundige Gabriel Guerrer uit Sao Paulo wil de relatie tussen geest en materie naar een heel nieuw niveau tillen door te proberen op wetenschappelijke wijze aan te tonen dat de menselijke geest materie kan beïnvloeden.
Meditatie
Guerrer, verbonden aan het Dean Radin Institute of Noetic Sciences (IONS), heeft een aantal tests ontwikkeld waarbij proefpersonen met hun gedachten proberen het gedrag van licht te beïnvloeden. De resultaten waren onverwacht: het lukte alleen de deelnemers die ervaring hadden met meditatie.
“Als de resultaten kloppen, wacht ons een wetenschappelijke en culturele revolutie,” legde Guerrer uit. Volgens de natuurkundige heeft de menselijke intentie het vermogen om materie op afstand te beïnvloeden. Hij zegt dat de experimenten laten zien dat we niet zijn beperkt tot de contouren van het menselijk lichaam, maar dat de buitenwereld een verlengstuk is van onszelf.
Crowdfunding
“De natuur kan volgens de meeste culturen op aarde door de menselijke geest worden beïnvloed,” ging hij verder. “Oude spirituele filosofieën stellen bovendien dat bewustzijn iets fundamenteels is.”
Om definitief uitsluitsel te kunnen geven wil Guerrer de tests in een laboratorium van de Universiteit van Sao Paolo gaan doen. Door middel van crowdfunding hoopt hij het benodigde bedrag bij elkaar te krijgen.
Bekijk ook onderstaand filmpje over het project:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




“De claim dat pesticiden nodig zijn om de wereld te voeden is niet alleen onjuist, maar ook gevaarlijk misleidend”
Australische minister: wie zich niet 3 keer heeft laten vaccineren, is gek
Nibiru…? The Movie (video)
De invloed van Murdoch en vaccins op de mensheid
Kritiek op de politie: oud-agent legt pijnlijk bloot waarom burgers massaal afhaken
Omega 3-vetzuren zijn effectieve en veilige behandeling voor ADHD. Tijd om de Ritalin weg te gooien?
Farmawaakhond oordeelt dat Pfizer de kluit heeft belazerd
Honderden mensen meldden epileptische aanval na coronaprik, maar Lareb vond de associatie “te zwak” om uit te werken als signaal
Taboe: jongens en meisjes worden in de EU als moderne huisslaven gehouden. Kijk deze schokkende docu over kinderhandel