CoronaBuitenland

Yardena maakt balans op na booster: ontzettende migraines, hartspierontsteking en ‘ongelooflijk veel’ cystes

Help door dit artikel met kennissen op je social media te delen!

Yardena uit de stad Mortsel kreeg in december vorig jaar haar booster. Sindsdien kampt ze met ernstige gezondheidsproblemen. Ze krijgt ‘ontzettende migraines’. Die zijn zo heftig dat ze haar evenwicht verliest. “Je vergaat echt van de koppijn.” Ze heeft drie weken lang elke dag dergelijke migraines gehad.

Daarnaast merkte Yardena dat haar hartslag tijdens het hardlopen enorm omhoog ging. Ze merkte ook een druk op haar borst. Haar huisarts adviseerde haar naar de cardioloog te gaan, en die constateerde dat ze een hartspierontsteking had.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Heel frappant

De cardioloog vond het heel frappant dat ze twee maanden daarvoor haar booster had gekregen. Dat zal wel een bijwerking van de prik zijn, erkende hij.

In maart diende zich nog een derde gezondheidsprobleem aan. Ze had het gevoel alsof er iets was blijven hangen in haar keel. Het bleek dat er meerdere cystes zaten.

Ver uit de buurt

In oktober werd Yardena geopereerd aan haar keel. De chirurg kwam ‘ongelooflijk veel’ cystes tegen. Toen ze vroeg waarom er plotseling cystes in haar keel groeiden, kreeg ze een wedervraag: heeft u uw booster gehad? Ze kreeg te horen dat de booster bepaalde soorten cystes en tumoren laat groeien.

Yardena blijft vanaf nu ver uit de buurt van vaccins. “Het heeft op mijn lichaam zoveel effecten gehad. En wie weet welke effecten zonder het nog echt te beseffen. Wat kan er nog meer zijn? Daar begin je dan heel veel over na te denken,” zegt ze.

4.9 112 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

78 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
2 jaren geleden

Ik heb nu maar eerst even opgezocht waar de plaats Mortsel ligt. Je kunt tenslotte niet ALLES weten. Deze plaats ligt in België.

Allereerst wil ik natuurlijk benadrukken, dat ik het in- en intriest vind voor deze jonge vrouw, dat ze nu dus bijna een JAAR lang met zulke verschrikkelijke bijwerkingen moet leven.

Ik heb vanaf mijn twintigste tot ongeveer mijn vijftigste (toen de overgang begon) met de regelmaat van de klok migraine gehad en ik kan ronduit zeggen: het is bepaald geen pretje. En als ik bepaalde medicijnen ervoor kreeg, dan hielpen deze nauwelijks.

Het enige dat hielp, was op bed liggen in het donker en absoluut geen lawaai om je heen.

Gelukkig gebeurde dit niet dagelijks, want dan was ik gek geworden. Als ik dan lees, hoe deze vrouw dit alles in de overtreffende trap ervaart, dan kan ik alleen maar zielsmedelijden hebben.

Ik ben van mening, dat als je dagelijks geconfronteerd wordt met zulke afschuwelijke bijwerkingen, zoals duizelig worden en vreselijke pijn, dan heb je eigenlijk geen leefbaar leven meer.

En DAT is wat ik de artsen ALLEMAAL 100% verwijt. Als ze genoeg vooronderzoek hadden gedaan en daar hun conclusies uit hadden getrokken, dan waren ze hier nooit mee akkoord gegaan.

In ieder geval is in dit verhaal OOK duidelijk, dat zowel de cardioloog EN de chirurg de relatie tussen booster en de gevolgen daarvan, aangekaart hebben. Dat is in ieder geval al een stuk meer dan de artsen, althans voor zover IK weet, in Nederland doen. Daar schuiven ze nog steeds alle bijwerkingen onder het tapijt. Uiteraard de goede daargelaten.

Yardena zegt dat ze NU vér uit de buurt van boosters blijft. Ja…. dat raad je de koekoek, maar helaas zegt het bekende spreekwoord: Als het kalf verdronken is, dempt men de put.”

Meine
Meine
2 jaren geleden
roro 237
roro 237
2 jaren geleden

“Yardena blijft vanaf nu ver uit de buurt van vaccins”
Je kan dus ook zomaar ineens een Wappi worden begrijp ik!

Avax
Avax
2 jaren geleden

Yarden ik zou zeggen : Blijf zo ver mogelijk uit de buurt van medici 😉

JoeRi
JoeRi
2 jaren geleden

Daar begin je dan heel veel over na te denken,” zegt ze. Na maandenlange cognitieve dissonantie,  de kop in het zand steken en niet reageren op signalen, intuïtie,  het luisteren naar mensen die al voor de eerste injinjectie riepen: neem hem niet , je word onderdeel van een medisch experimenteel MRNA gifgoedje 💉☠, neej gewoon toch doen en dan kan ik achteraf alleen maar zeggen: tsja, wie niet horen wil moet maar voelen,  sterkte ☘.

Pol
Pol
2 jaren geleden

Zou ze nu nog een 4 de turbo booster prik nemen?

clownworld blues
clownworld blues
2 jaren geleden

Heel triest hoe mensen zijn misleid en psychologisch gemanipuleerd om de onvoldoende geteste genetische mRNA injecties te nemen voor een verkoudheidsziekte. Gelukkig zijn er nog mensen die ondanks alle maffia praktijken en censuur toch proberen te waarschuwen over de bijwerkingen die ze ervaren.

john
john
2 jaren geleden

Moordenaars van het WEF

Hans
Hans
2 jaren geleden

Tja, wat kan er nog meer zijn? Als je even googelt kun je denken aan de hersenen, de lever, de bloedvaten, de darmen, de nieren enzovoorts. En dat is niet zo mooi maar mijn vraag is dan: “waarom zo laat met heel veel over nadenken?”
Mensen, let toch op uw zaak, iedereen is verantwoordelijk voor zichzelf en dat geldt ook, en in deze tijd juist ook, voor ziekte gerelateerde zaken. Want we zijn toch mensen en geen geprogrammeerd dieren of, met chips geïnjecteerde, robots?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Ze (de reptielen) weten het.

Doorgaan met injecties is moord met voorkennis.

De artsen weten het ook.

Steeds meer artsen vragen standaard ben je geïnjecteerd.

Artsen en verpleegkundigen worden geïntimideerd zodat ze niet aan de grote klok gaan hangen.

Denk dat in het jaar 2023 de vulkaan tot uitbarsting komt.

Fr4nk
Fr4nk
2 jaren geleden

Tja, ze heeft het van te voren geweten. Prikjes zijn tot op de dag van vandaag nog steeds experimenteel.

Adam
Adam
2 jaren geleden

Aanvankelijk waren de lezers van 9fornews niet gevaccineerd. We zijn met z’n allen al een tijdje op dit platform. Nu ben ik benieuwd of we al vele gevaccineerden hebben kunnen verwelkomen hier. Mensen die gevaccineerd zijn en hebben ontdekt of ingezien dat de spuitjes niet ok zijn.

Wie?

Het zou mij in ieder geval hoop geven dat de groep groeit en dat minder mensen de booster nemen.

plopper
plopper
2 jaren geleden

Yardena hoevaak was je gewaarschuwd door wappies? Waarom heb je je laten gebruiken als Labrat?
Iedere gek, dus ook jij wist dat deze troep niet goed getest was en 1 baby maak je ook niet in 1 maand tijd met negen mensen en zo maak je met 1 miljard mensen ook niet de uitslag op langere termijn met deze troep met andere woorden dus, er kan je nog heel wat te wachten staan.
Waarom vertrouwde je de overheid? De media die zo vaak liegt en nog ervoor gaan.zonder onderzoek te doen. Onbegrijpelijk dat je bent omgegaan zo met je lichaam.
Ik kan gene ene medelijden hebben met mensen zoals jij. Wel met mensen die oud zijn en hulp behoevend zijn en afhankelijk zijn en door dwazen worden verzorgt.
Ik hoop dat er nog vele zijn zoals jij en nog vele zullen komen zodat de oudjes en de hulpbehoevende en anderen zich niet meer laten prikken,omdat ze zien wat het teweeg kan brengen.

Zonnebloem
Zonnebloem
2 jaren geleden

Zoals ik het begrijp .voelde zich ook niet lekker na de 2 eerste steken
Zie en dat is het ..dan gaat de een op onderzoek uit..want die 2 waren niet eens in een griep.periode gezet.
Zo merk je het verschil tussen de mensen .
Ik vertrouw geen ene prik.mijn vertrouwen was er al nooit.sinds die Mexicaanse leugen griep.al helemaal niet meer
Toen hadden ze ook over 2 spuiten ..
Ik werk in de zorg .heb toen gelijk gezegt ..Ik neem geen Mex spuit .dan maar ontslag.(geen spuit en geen ontslag gekregen
En zo is het nu weer..
Alleen is het NU nog erger
Fijne week..👍💪💞

Bert
Bert
2 jaren geleden

Och als het gevaccineerde zijn. Die ongevaccineerde wappies noemde die niet geholpen moesten worden als ze corrona zouden krijgen. Wens ik veel s6. Je doet het voor een ander toch 😉

Jan
Jan
2 jaren geleden

Mensen neem de spuit, ze zijn heel goed getest en er zijn haast geen bijwerkingen.
Arme vrouw dat zij zo in de propaganda getrapt is.
Laat haar verhaal veel verspreid worden.

EKR
EKR
2 jaren geleden

Geeft me te denken van een collega die zei dat ze vorig jaar zo’n last van d’r keel kreeg. Is naar logopedie geweest. Maar wie weet ist wel een cyste. Ze heeft vorig jaar ook flinke griep gehad (na de injecties), terwijl ze zelden tot nooit ziek was.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Dus die artsen die wereldwijd o zo verbaasd lopen doen en menen volledig in het duister te tasten die weten gewoon precies wat er aan de hand is. Dat is goed om te weten voor deze mensen. Dat kan ze helpen met een eventuele rechtszaak, dan kunnen deze “zorg professionals” zich namelijk niet meer verschuilen achter de standaard uitvlucht van “we wisten dit niet”.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Een Britse kankerspecialist Angus Dalgleish schreef deze brief aan het medische tijdschrift BMJ, en roept op tot een onmiddelijke stop van de boosterprikken.

Dear Kamran Abbasi, Covid no longer needs a vaccine programme given the average age of death of Covid in the U.K. is 82 and from all other causes is 81 and falling. The link with clots, myocarditis, heart attacks and strokes is now well accepted, as is the link with myelitis and neuropathy. (We predicted these side effects in our June 2020 QRBD article Sorensen et al. 2020, as the blast analysis revealed 79% homologies to human epitopes, especially PF4 and myelin.) However, there is now another reason to halt all vaccine programmes. As a practising oncologist I am seeing people with stable disease rapidly progress after being forced to have a booster, usually so they can travel. Even within my own personal contacts I am seeing B cell-based disease after the boosters. They describe being distinctly unwell a few days to weeks after the booster – one developing leukaemia, two work colleagues Non-Hodgkin’s lymphoma, and an old friend who has felt like he has had Long Covid since receiving his booster and who, after getting severe bone pain, has been diagnosed as having multiple metastases from a rare B cell disorder. I am experienced enough to know that these are not the coincidental anecdotes that many suggest, especially as the same pattern is being seen in Germany, Australia and the USA. The reports of innate immune suppression after mRNA for several weeks would fit, as all these patients to date have melanoma or B cell based cancers, which are very susceptible to immune control – and that is before the reports of suppressor gene suppression by mRNA in laboratory experiments. This must be aired and debated immediately. Angus Dalgleish MD FRACP FRCP FRCPath FMedSci

huh
huh
2 jaren geleden

Zelfs op het WK is iets opvallends aan de gang. Oude voetballanden presenteren ineens zeer slecht. Hoe zou dat, nou komen?
Geen conditie?

gargamel
gargamel
2 jaren geleden

Het is verbazingwekkend welke verhalen we lezen. Wie besluit een medicijn of vaccin te nemen, moet weten wat hij slikt. Hetzelfde of vergelijkbaar met wat u eet en drinkt Later ontdekken dat u gevolgen heeft, ontslaat u niet van uw persoonlijke verantwoordelijkheid. Ik ben ook gestopt met het griepvaccin, ik las dat het een cocktail wordt of is van corona- en griepvaccins.

P.M.
P.M.
2 jaren geleden

Wanneer geeft deze dame haar verhaal bloot aan Het Laatste Nieuws of andere Vlaamse kranten?!.

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Mijn eerste red-flag met dit goedje was wel de snelheid waarmee die bende in een snelkookpan is gebrouwen, terwijl vaccins van vroeger er jaren van testen voor nodig hadden om ubehaupt voorgesteld te mogen worden.
Maar tja, dezelfde snelheid waarmee die troep door die wef-hoeren werd gepushed werd dus mijn tweede red-flag en ik had zoiets van …. die drol daar ga ik niet in trappen.
Weten de journalisten en eigenaren van radio en tv-stations die aan dat pushen hebben meegewerkt eigenlijk wel dat het medeplegen aan genocide ook strafbaar is?
Naast het geteisem wat nu in den haag op het plusche zit, de corrupte medici en degenen die er uit angst voor vervolging aan hebben meegewerkt zouden alle journalisten, tv-presentatoren en nieuwslezers, samen met hun werkgevers eveneens in het strafbankje moeten komen te zitten.
Waarom? heel simpel, we hebben altijd nog art. 48 WbSr wat zegt dat medeplichtigheid aan het plegen van een misdrijf strafbaar is.
https://maxius.nl/wetboek-van-strafrecht/artikel48

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

3 prikken gehaald zonder na te denken..triest..en heb geen medelijden,na de eerste prik moet je toch om je heen hebben ervaren dat er iets niet klopt er was voldoende info na de eerste prik? Veel sterkte “maar te laat”

John Kuhles
John Kuhles
2 jaren geleden

En de massa schaap media denkt nog steeds dat ze “onschuldig” zijn hier in … OF ze weten donders-goed dat ze medeplichtig zijn in een massale criminele zwendel …

Hoe de cojana “crisis” werd verkocht hoe de “enige” zogenaamde oplossingen door onze strot werden geduwd … hoe bijna alle kritisch denkvermogen als “complot denken” werd geframed. … ZUM KOTZEN!

Michel
Michel
2 jaren geleden

Ze heeft in ieder geval een eerlijke chirurg gehad, die zonder bullshit te verkondigen, de vinger op de zere plek legt

Marion
Marion
2 jaren geleden

Het “vaccin” is ontwikkeld om mensen ziek te maken en ziek te houden,dat is goed voor BigPharmaffia.Tweede optie is de dood. Duidelijk toch.

Back to top button
78
0
We lezen graag je reactie!x