Natuur en Milieu

Wij worden niet goed voorgelicht over klimaat. Dit is gewoon niet correct. Zakenman uit Quote 500 zeilt naar Groenland en schrikt zich rot

Help door dit met iederen die je kent op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het Nederlandse klimaatbeleid is niet meer dan symboolpolitiek, stelt vastgoedbelegger Niek Sandmann.

Hij stuitte tijdens een zeilreis langs Groenland op kolossale vragen waar de klimaatwetenschap geen antwoord op heeft.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Sandmann heeft besloten een deel van zijn geld te investeren in onafhankelijke klimaatstudies.

Enorme lastenverzwaring

“Ik ben me rot geschrokken hoe rechters en politici ons de laatste tijd richting een beleid duwen dat uiteindelijk de wereld slechts 0,0003 graad aan opwarming scheelt in het jaar 2100,” zei hij.

“We zadelen onze burgers op met een enorme lastenverzwaring, maar de meeste Nederlanders hebben er nauwelijks benul van,” vervolgde hij.

In 2016 reisde Sandmann met zijn zeilschip af naar Groenland om met eigen ogen te zien wat er aan de hand is.

Nul land

“Aan de oostkant […] zag ik 500 kilometer gletsjers van 100 meter hoog,” klonk het. “Nul land.”

Hij bezocht ook een klein museum met overblijfselen van de Vikingen die rond het jaar 1000 op Groenland woonden.

“Waar zij ooit landbouw bedreven ligt nu 100 meter gletsjer,” zei hij. “Dus het was er toen veel heter dan nu.”

Niet goed voorgelicht

“Als er toen sprake is geweest van opwarming kan onze menselijke CO2-uitstoot geen oorzaak zijn geweest,” benadrukte hij.

Sandmann: “Wij worden niet goed voorgelicht. Dit is gewoon niet correct.”

“Het gevaar is dat onze minima de klimaatmaatregelen niet kunnen betalen,” besloot Sandmann. “Ik zeg, leg dit in een referendum voor aan alle Nederlanders.”

[Telegraaf]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info goed?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

47 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Louise
Louise
6 jaren geleden

Jaaa dat doen ze goed he op je gemoed en angst inspelen om zo hun eigen zakken te spekken, laten we het maar het grote klimaat misbruik noemen…..

thomass30
thomass30
6 jaren geleden

CO2 krijgt het steeds moeilijker, en nu krijgen we ook nog te maken met een volgend probleem van schoolverzuim: de klimaatspijbelaar. Het nieuwe woord van 2019?

https://www.youtube.com/watch?v=VhgJ5RfdV2c

PREDATOR
PREDATOR
6 jaren geleden

Is toch niet normaal meer wat wij slikken als zoete
koek..Nogmaals….20 maart stemmen!!!
Gewoon om gek van te worden dat wij er niks aan kunnen doen..Wat een beleid.!!!!op rutte (geen hoofdletter waardig)

Thomas
Thomas
6 jaren geleden

Ja …stemmen goed idee misschien.
Wij zijn hier met z’n allen redelijk wakker.
Maar de massa helaas niet.
Moet je opletten hoeveel klimaatpropaganda er direct over ons uitgestort gaat worden voor de verkiezingen.
Ze zullen liegen tot ze erbij neervallen en deze trein zullen we niet stoppen.
Tenzij we nou eens echt de straat op gaan met z’n allen. Maar ach…Nederlanders en de straat opgaan.

Maar er valt niks te kiezen. We worden alleen maar gebrain-washed met valse informatie. De waarheid wordt ongeldig verklaard. Net zoals bij het MH17 drama.

salvar
salvar
6 jaren geleden

stemmen waarop?
heeft stemmen zin ja,nee.
wil je stemmen ja,nee.
wil je dat er iets veranderd ja en wat dan?
ik wil dat de burger weer voor het zeggen krijgt.
ik wil dat gezeik over klimaat niet meer horen.
wil je uitstoot verminderen dat kan maar doe het rustig aan en probeer niet de burger uit te zuigen.
moeder aarde kan goed voor zichzelf zorgen.
CO2 hebben we nodig anders gaan we met zijn allen de pijp uit en dat dat is precies wast ze willen.
de ene keer ligt het ijs daar en dan verschuift het weer ergens anders na toe en daar doen wij niets aan en is ook niet nodig.
even een boodschap aan de klimaatgekken kanis houden en gewoon werk zoeken doe je ook eens iets voor de samenleving.

Dick Tatuur
Dick Tatuur
6 jaren geleden

De Nedelandse Omroep van de Staat (NOS) en anderen geven ons alleen maar volstrekt irrelevant nieuws over b.v. Zwarte Piet, Transgenders, Holleeder, Trump, de “slechtheid” van de Rusland en China en nu wordt ook het klimaat wordt ons bij herhaling en tot vervelens toe voorgeschoteld alsof het daar om draait in de wereld. Kleine kinderen zijn door al die klimaarpropagande ook al volkomen in paniek geraakt. Klimaat is gewoon een bussiness-model waar weer lekker aan verdiend gaat worden. Weet u nog van de ozon-laag en de zure regen ? Daar hoor je nu niets meer over. Maar als het in Nederland weer eens echt winter wordt wil iedereen wel weer graag aan het (russische?) gas. Bedenk goed: vroeger kon je naar Engeland lopen over de grond die nu Noordzee heet. De poolkappen smelten al duizenden jaren lang en dat zal nog wel even door gaan. Niks CO2 maar wel: wisselende zonne-activiteit. De klimaatdrammertjes krijgen hopelijk op 19 maart van de kiezer een dikke tik op de neus. Laat die klimaatdrammerjes snel naar Mars verhuizen want ook zij stoten zelf veel CO2 uit.

duitinzakje
duitinzakje
6 jaren geleden

Er wordt zoveel gelogen en achtergehouden aan informatie dat het bijna lachwekkend is.

Nu worden dus kinderen ingezet om ons moreel onder druk te zetten toch vooral in te stemmen met de maatregelen tegen ´opwarming´ van de aarde. Het is pure hysterie. Dat krijg je als je teveel vrouwen een stem geeft hahaha!

In 1896 was het in Australië zo heet dat de mensen dood neervielen in de straten. Er werden zelfs treinen ingezet om de mensen uit de steden naar de bergen te brengen waar het enigszins koeler was.

Hoe willen die gekkies dat verklaren?

http://joannenova.com.au/2012/11/extreme-heat-in-1896-panic-stricken-people-fled-the-outback-on-special-trains-as-hundreds-die/

Aradhel
Aradhel
6 jaren geleden

We zouden gewoon met z’n 17 miljoenen ‘nee’ zeggen, een dikke middelvinger naar ze opsteken, en gewoon doorgaan met de meer belangrijkere zaken waar we mee bezig waren, namelijk…leven alsof zij er niet zijn. Of eigenlijk alsof zij er wel zijn…voor ons, en niet voor de rupsjes nooitgenoeg-multinationals. Ik wil wel eens zien of ze dat aankunnen, of niet natuurlijk!!!

Henk Azie
Henk Azie
6 jaren geleden

CO2 is nodig voor plantengroei, zonder co2 gaat alles dood, ook wij!
We zitten al beneden het benodigde percentage van co2 in de atmosfeer,
De politici hebben blijkbaar niet opgelet tijdens biologie , of is sinds de ‘mammoetwet’ deze kennis niet meer nodig?
Hou toch op over stemmen, als U wakker bent weet U dat een stemming van te voren bepaalde uitslag heeft. Ga te keer over het lage co2 gehalte. Misschien dat de massa dan ook wakker wordt.

:adrianus-johannes.
:adrianus-johannes.
6 jaren geleden

dan ga ik het voor de vlakken mens(beter natuurlijk persoon te noemen) nog maar, weer herhalen..
de eenheid lucht bevat 0.03% Co2 dus van de 1000.000 zijn 300 deeltjes Co2 gelukkig zijn er ook 2100 deeltjes zuurstof van die 1000.000 zou dat onder de 1700komen ga jij langzaam dood wat versterven heet wat je ook vrijwillige euthanasie mag noemen, als jij durft en jij ontkomt er niet aan je heb er zelfs over voorgestemd het pia dijkstra syndroom..
dus Co2 broei kas gas warmt de wereld op, ja toch..
in de broeikassen wordt de Co2 van 0.03 naar 0.09 dus 900 deeltjes van de 1000/000 gepompt dus in die broeikas zit 3x de normale hoeveelheid aan Co2 die normaal is en die nu nog steeds gemeten wordt en 0.02% is (bij de APK keuring wordt ook Co2 gemeten en hier kalibreren zij niet, de meter op een hoger omgevings-Co2 (raar he))
wie begrijpt dat als er 3 X zoveel Co2 in een broeikas word gepompt er nooit daar extra verwarming word ervaren sterker nog wordt het kouder dan moet de tuinder zelfs meer stoken wat ook weer meer Co2 opleverde..
dus wie in Co2 opwarming gelooft gelooft in een sprookje dan wel de fabel van bedrog hangt de politiek aan en rekent zich zelf arm is zo vlak als een neet..
waarom omdat er de luiheid is niks te onderzoeken naar de kern van waarheid en zo naïef is te geloven wat er geschreven is en op tv uitgezonden..
in het vele wat ik gelezen heb zie en kan ik feitelijk aangeven dat de wetenschap zich zelf tegen spreekt, dat kan jij ook als je meer interesse gaat krijgen in die weten schap en ook de proeven doet zelf leert van jou fouten..

“niks maakt jou zo wijs als het erkennen van de fouten die je gemaakt heb”

dus nu terug naar de Co2 in de broeikas tuinders zouden wel gek zijn om de stook kosten op te laten lopen wanneer zij met extra Co2 deze kunnen besparen, maar nee hoor als de Co2 ver drie voudigd word blijven de stookkosten het zelfde ( en dan bedoel ik niet dat deze elk jaar duurder worden door prijsverhoging van het gas maar de verbruikte hoeveelheid gas)
de onder liggende politieke lobby agenda is dat de luchtvervuiling (de opwarmer van de aarde door het niet kunnen afgeven van IR warmte de oorzaak is..
deze luchtvervuiling niet komt door het verbranden van gas, maar door de uitstoot van de multinationals die lachen zich rot om de domme vlakheid van de burger en de sturing door hun, gekozen politiek partijen..
natuurlijke mensen stop met kiezen, behoud jou stempas of deponeer een GELE kaart ipv. jou stembiljet (klinkt als bank biljet((wat overigens een de naam niet waart is) in de stembus met er op… STOP IK WIL HET ANDERS en wel zo onze grond wet voorschrijft met een constitutionele rechter (regter in 1800) die zijn eed nakomt en leeft..
O2 ademen wij in en Co2 ademen wij uit het is de kringloop van jou leven en stem nu niet in met het verminderen van jou leven vlak mens..

tot zo ver dan maar weer..

graag commentaar met onderbouwing die feitelijk te zoeken is niks buiten aards alleen alles dat op deze schijf danwel bol natuurkundig alswel scheikundig te herleidden is..

Louise
Louise
6 jaren geleden

@ Henk Azië
De noemer klimaat verandering wordt bewust gebruikt het is valse informatie, misleidend..
We hebben het klimaat waar moeder aarde zelf voor zorgt samen met andere planeten, de stand van die andere planeten zorgen er soms voor dat hier op aarde b.v veel wateroverlast is (stand van de maan)….
Die interactie met andere planeten zal altijd blijven bestaan, we zijn afhankelijk van elkaar..
Wat het misbruik is, is dat de inderdaad afschuwelijke luchtverontreiniging en vervuiling met afschuwelijke foto’s en propaganda de massa op de been komt, zeker al die kinderen, er worden afschuwelijke scenario’s voorspeld…. Nou is het ook vreselijk wat de mens produceert en zo het leven onleefbaar maakt, maar dat is commerciël, het grote verdienmodel dat gezamenlijk met alle andere landen moet worden opgelost…. Maar nu maken de overheden flink misbruik van al deze verwarring , ze draaien de burger een poot uit en gebruiken het bij de komende verkiezingen…. En ja ga dat de massa eens uitleggen ……..groet Louise

Louise
Louise
6 jaren geleden

Kijk eens met een andere blik naar de weers/ klimaat modellen…
http://www.astrologie.ws
Dan krijg je CHTA astrologie weersvoorspellingen 2019….Als deze modellen kloppen laat je schaatsen dan maar in het vet….
Wil je nog een andere kijk op de toekomst, http://www.gooverscounseling.com..
Van de oude wereld naar een nieuwe vanaf 2020, en binnen 8 jaar een totaal ander financiël systeem ……
De waarheid bestaat niet, maar het is wel goed om open te staan voor alle informatie die het leven geeft, nou succes….

Bas van Stapelbergde
Bas van Stapelbergde
6 jaren geleden

De huidige media vormt, net als de politiek, kartels. Telegraaf, VK, AD, NRC, vormt het kartel betreft nieuwsvoorziening via kranten en hun website. Het bewijs daarvan begin je nu 2 maanden voor de verkiezingen te zien. Alle vier schrijven zij tot de verkiezingen weer dagelijks hun ‘ Goednieuwsshow. Als het politieke kartel en de elite maar tevreden is.
Zo is er ook sprake van een kartel in nieuwsvoorziening via radio en tv, NPO en NOS en RTL ,SBS.
Allemaal dagelijks hun leugens verkopen via deze kanalen. Democratie is gestorven we leven in een dictatuur van neoliberalisme de elite en de elite wil veel geld gaan verdienen aan het milieu. Koopzondag afschaffen voor het milieu, terug naar 80 km per uur terwijl ze in Duitsland 300 per uur rijden. We worden in de maling genomen.

Khalid
Khalid
6 jaren geleden

Partij DENK

salvar
salvar
6 jaren geleden

@danmaarzo
het gaat er niet om wat ik vind maar met schofferen bedoel ik dat je mensen wegzet die hier reageren dat ze geen werk hebben of anders voor de overheid werken.
ik denk zelf dat die geen die reageren echt wel weten waar ze over praten en mij zet je weg als rechts,dus jij bent een linkse rakker.
dit is de laatste keer dat ik op jou reageer omdat het geen enkele nut heeft.

Dolex
Dolex
6 jaren geleden

Het lijkt me dat je met 1 reis niets kunt zeggen over verandering. Tuurlijk is een ijsberg indrukwekkend. Maar een enorme ijsberg wil niet zeggen dat er 10 jaar geleden niet een nog grotere was.

Jaya
Jaya
6 jaren geleden

Agenda2030; vernietiging van de mensheid door de elite/satanisten.

de niet
de niet
6 jaren geleden

Orwell,s boek 1984 voor vele een aanrader.we worden al tientallen jaren besodemietert .gaat om geld en macht .zonder internet hadden we er misschien al in gelegen vandaar de pogingen om ons de mond te snoeren .

Back to top button
47
0
We lezen graag je reactie!x