Binnenland

Zelfs christelijke partijen roeren de oorlogstrom: ‘Wat is er toch in hemelsnaam met de ChristenUnie gebeurd?’

Help anderen door dit artikel met vrienden op je socials te delen!

En zo gaan hele generaties jongens kapot in een oorlog voor de machthebbers van deze wereld, wier kinderen thuis zitten of ergens in de zon. Maar laten we vooral niet over vrede onderhandelen. Dat zei Telegraaf-journalist Wierd Duk over een filmpje van een Oekraïense soldaat die een zenuwinzinking heeft:

Rare reactie voor een christen

Lijsttrekker en fractievoorzitter van ChristenUnie in Lelystad Henk Schraa-Van Esterik deelde vervolgens een sneer uit aan Duk: “Ja, vrede betekent dat Poetin ophoepelt uit [Oekraïne]. Anders weten we wat er gebeurt. Kinderen gedeporteerd, harde repressie tegen de Oekraïners en het Oekraïens wordt verboden. Tijd dat het Westen eens wat steviger optreedt tegen Poetin.”

“Beetje rare reactie wel voor een christen,” merkte Duk op.

Nog meer escalatie en oorlog?

Ook voormalig Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen verbaast zich over het bericht van deze ChristenUnie-lijsttrekker. “Nog meer escalatie en oorlog? Mattheüs 5:9? (Gelukkig de vredestichters, want zij zullen kinderen van God genoemd worden) Wat is er toch in hemelsnaam met de ChristenUnie gebeurd?” vraagt Van Houwelingen.

Geen wonder dat sinds de coronatijd – toen de ChristenUnie koos voor de brede weg van uitsluiting – velen zijn overgestapt naar FVD, aldus het oud-Kamerlid.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 159 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

161 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Rop
Rop
1 jaar geleden

Christenen??? Ze noemen zich zo, maar het zijn in wezen het Kwaad Zelf..

eindhoven
eindhoven
1 jaar geleden

Die kinderen zijn gered.

Josef
Josef
1 jaar geleden

christenunie?

Een Collaborerendebende is het geworden!

dick
dick
1 jaar geleden

het christendom van onze dagen is totaal failliet

John
John
1 jaar geleden

2 geloven op een kussen, oorlog en cu, daar zit de duivel tussen

wappie
wappie
1 jaar geleden

De kruisridders in de middeleeuwen waren toch ook christenen,gingen vechten in onbekende verre landen tegen de volgens hen niet gelovigen,de gedachte is niet veel veranderd alleen gaat het nu om geld en macht.

Oom bitak
Oom bitak
1 jaar geleden

De meeste christelijke partij lijders zijn verworden tot een vloek van de mensen die ze vertegenwoordigen

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Ach ja. De CU.

Simply
Simply
1 jaar geleden

De duivel heeft alles overgenomen
Leve de CERN …..

Gerard
Gerard
1 jaar geleden

Het concept van geloven is toch sturen van de achterban.
Een volgzame kudde, de reden dat geloven mogen opereren in een samenleving.
Zolang deze sturing met de economische machten mee draaft wordt de geloofsgemeenschap erkend door de staat.

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Als het er op aankomt zijn dat landverraders, altijd al zo geweest…✓✓✓✓✓✓

Simply
Simply
1 jaar geleden

Zo zwaar getraumatiseerd deze jonge soldaat
Dankjewel vuile zionisten satanisten loeders , moordenaars !

Mme. Marie-Jeanne Roland de la Platière
Mme. Marie-Jeanne Roland de la Platière
1 jaar geleden

En dát noemt zich christenen!!!

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

geinfiltrweert door een transnationale criminele organisatie

bernodette
bernodette
1 jaar geleden

alle Christelijke politieke partijen hebben God, de Bijbel en de mensen verloochend…zijn medeplichtig aan moord en oorloghitserij zonder enige vorm van zelfinzicht van deze oorlogsretoriek en willeen alleen meedoen met dit depopulatieprogramma….de gifprikken gaan niet snel genoeg, dus nu plan B…het is opvallend dat deze partijen hun principes die de grondslag zouden moeten zijn geweest volkomen hebben laten verdampen..wat is hun motivatie?..zijn ze bewerkt (MK mindcontrol?).., gechanteerd, omgekocht?, bedreigd?….of zijn ze puur dom?…(dat sowieso…wat een vertoning) de oorlog naar Rusland toe is aangewakkerd door het westen die Rusland als een tang heeft ingesloten door de ‘samenwerking’ met de VS en NATO, hebben alle verdragen van de Kim om niet te dicht bij de grenzen van Rusland te komen verloochend,,,en zijn daarom de veroorzakers van deze 3e wereldoorlog ook om tribunalen te proberen te omzeilen door de gifprikken (= biowapens)…..tenenkrommend om alle leugenaars en debatten ook te volgen hoe ze alleen al tekeer gaan tegen partijen als fvd die WEL met bronvermeldingen komen en verbanden kunnen leggen (intelligent zijn om dit vak te kunnen uitvoeren!)..die WEL voor vrede zijn bijvoorbeeld…die nog wel zelf kunnen nadenken, intelligent zijn, compassie hebben….we hebben alleen geen donder meer aan politieke partijen omdat het stemstelsel en machtsstructuur volkomen gecorrumpeerd is…niet en nooit meer stemmen dus… (zie antiglobalistisch manifest op ninefornews) en ook niet meewerken om je kinderen te laten sneuvelen voor een leugen omdat ze mensen (en vooral de toekomst…zowel jongens als meisjes moeten dan weet je nog?…inclusief….dan gaat het helemaal dubbel hard…en dan alleen Nederlandse jongens en meisjes..want migrantenkinderen worden beschermd…)lastig die inheemsen…ja, de Christelijke partijen doen volledig mee aan de ‘ont-Christelijking’van de wereld aangestuurd door hypercriminele instanties en uit de schaduw aansturende hyperrijken….Rothchilds zijn toche ergens bovenaan deze piramide van verraad?..zij die het Christendom ook overal aanvallen?…al deze verbanden komen deze periode in de volle spotlights…en ook onze minkukelige politieke Christelijke partijen…staan staks in de geschiedenis als ‘overlopers’..helpers van het kwaad….maar God is de enige Almacht die daar over kan oordelen op zielsnivo…

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Het zijn farizeeërs.
Hun oordeel komt.

Jezus is in zijn tijd verraden door deze verraders samen met de joodse elite en in opdracht van de joodse priesters gekruizigd.

Tevens moesten ze vluchten voor deze club mbv de Romeinen.

Er is niets veranderd in positieve christelijke zin, maar deze club is machtiger geworden onder de WEF cult.

Zionisme.

salvar
salvar
1 jaar geleden

Tijd dat het Westen eens wat steviger optreedt tegen Poetin.
nou jij hoef van mij niet te wachten ik zou zeggen GA GA GA ik hou je niet tegen.
hup naar het front met jouw maar laat onze jongeren met rust idioot.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

zo zien we dat niet iedere partij is, waar ze zich voor uitgeeft.

deze stelling sprak mijn moeder omstreeks de jaren 1950 al uit.

Elsje
Elsje
1 jaar geleden

Dat hoeft toch helemaal niet te verbazen? In WOII waren het bij uitstek de zwaar gelovigen die meewerkten met de Nazi’s. Gehoorzaamheid aan wat boven je is gesteld is DE programmering van deze en overigens ook van de andere monotheïstische religies.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Zo werkt het binnen die instellingen, iets waar geen ziel inzit daar behoeft men niets zinnigs van te verwachten als het pad van duisternis en brainwash.

https://www.europereloaded.com/jeanette-archer-on-satanic-ritual-abuse-our-world-is-not-what-we-think/

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

De ChristenUnie is alles; behalve christelijk!
Vroeger was dat anders. Toen heette het nog RPF. Met mensen als Meindert Leerling en Ad Wagenaar.
De leidraad voor het bedrijven van politiek was toen Gods Woord; de Bijbel.
Die leidraad hebben ze overboord gezet en er is “een gevoel” voor in de plaats gekomen.
Maar met een gevoel kom ik geen stap verder. Typisch ChristenUnie.

Gaia
Gaia
1 jaar geleden

Tijdens de coronacrisis was CU ook onvoorwaardelijk voor de vaccins en impliciet tegen de door God gegeven eigen immuniteit.
De leer van Christus is die van de liefde.
Dat geweld verdere vernietiging van het goddelijk bewustzijn veroorzaakt.
Mensen die andere gruwelijk verminken doen hun eigen ziel geweld aan.
Inderdaad onrechtvaardig dat mensen niet hun taal mogen spreken. Doet me denken dat de Oekraïners in het oosten eerder geen Russisch mochten spreken.
Het wordt tijd dat de basis van deze geweldspiralen wederom worden aangepakt.
Vorige keer door Jezus. En nu?
Zeker tijdens de kerst kijk in de spiegel en doe goed. En wees kritisch op de macht die zo keer op keer corrumpeert.

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Ik ben ook verbijsterd over de christelijke( fachistische)houding van onze chr.partijen. het lukt me ook niet om mijn zeer christelijke broer te overtuigen dat hij fout zit. Ik heb hem dus de aanloop/ geschiedenis van deze oorlog gestuurd. Want bijna niemand weet dat,…kennelijk. en nóg kom ik niet binnen.

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Oorlog is een kwestie van onmacht.
En de politiek in binnen en buitenland is èèn groot drama.
Niemand weet meer raad met de problemen die we zelf hebben veroorzaakt.
En nu gaan we Poetin als vijand bestempelen, waardoor we onze eigen wanprestaties onder het tapijt kunnen vegen.
De militairen in de EU moeten weigeren te gaan vechten als onze hypocriete regeringen dat vraagt.
Laat ze zelf hun vuile zaakjes opknappen en in de loopgraven gaan staan.
Het is zo gemakkelijk om anderen de dood in te jagen, alleen voor macht en geld.
Zelfs voor de deur van 2025 is de mens nog even achterlijk als 1000 jaar geleden.

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Het staat alle christelijke partijen vrij om vrijwillig naar het front in oekraine te gaan hoor. Wel vreemd dat alle oekraiense mannen hier zijn…

George
George
1 jaar geleden

De Globalistische Duivel tracht met listige tactiek de goedgelovige mens te indoctrineren met “gladde praatjes” om hem zo naar het pad van de totale destructie en ONTKERSTENING te leiden. Dat is wat er met de CU aan de hand is Pepijn en met andere partijen die de C van Christen voor hun partijnaam hebben staan. De Duivel in mensengedaante lacht stiekem in zijn vuistje om zoveel naïviteit.

Estherretje
Estherretje
1 jaar geleden

Christen Unie van God los

Novax
Novax
1 jaar geleden

Zover ik weet heeft god gezegd: “Gij zult niet doden” en als een leider binnen de christelijke partij dit juist predikt dan kan dit niet anders zijn dan het werk van satan.
God heeft de mens geschapen en geen landgrenzen.
Alle mensen zijn gelijk voor god en een door mensen bedachte grens heeft daarop geen invloed.
Om de ene mens de andere te laten doden om een grens is dus satanisch en tegen gods wil.
Wanneer leidinggevenden binnen een chritelijke partij dit predicen, kan dit alleen afkomstig zijn van satan. Simpel als dat.
Dit is een zeer ernstige ontwikkeling en alle christenen worden hiermee medeplichtig aan moord op miljoenen jonge mensen.
De gedachte daaraan is afschuwelijk.
Vr.groet, Novax.

Jack
Jack
1 jaar geleden

Geloof is vaak de bron van veel ellende….
Hypocrisie viert hoogtij.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

De “Christen”unie zijn gevallenen!!!!!!!

De Tering is Geworpen, en de “Christen”unie er achteraan!!!!!!!

Je zou toch verwachten dat, nadat Rüttler zijn Monsterlijke Kersttoespraak des Doods uitsprak, de “Christen”unie zich uit zou spreken voor Vrede…

Maar nee, Kerst en de Kerstgedachte zijn vermoord!!!!!!!

De “Christen”unie hebben Jezus Christus geaborteerd bij zijn geboorte……..

Joop
Joop
1 jaar geleden

Dat zijn Farizeeën ten top en de nazi’s Rutte en co verheerlijken een soort machtsgeile en geldbeluste hoeren die een ander de dood in jagen is het niet de gifspuit genocide op eigen bevolking dan maar fake oorlog die men zelf is begonnen de Russen de schuld geven ga geschiedenis leren stel verziekte schijnheilige psychopaten.

Frans Peeters
Frans Peeters
1 jaar geleden

Gisteren naar de nachtmis geweest met doping van een pas boorling in na beeltenis van Christus, vrouw was (toevallig?) Afrikaans en de priester preedikte over vrede en tegen oorlog in (eerst) Oekraiene en Syrie maar niets te horen over Gaza? WEF heet het Christendom al gekaapt

Hesa
Hesa
1 jaar geleden

In dit soort partijen ben ik het meest teleurgesteld. Miljoenen mensen toelaten (massaimmigratie): die afgoden dienen. Ongekend. En nu dit: oorlogje vieren en andere levens opofferen.
Natuurlijk later zeggen hoe erg het allemaal was.

SLIVOVITS
SLIVOVITS
1 jaar geleden

waarom is er geen oversterfte onder politici?

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Christen Unie een echte zelfhaat groep. Verraders in Covid tijd willen graag uitgeroeid worden door moslims. Een echte doodscult.

Erwinnaar
Erwinnaar
1 jaar geleden

Past exact in het globaliserings plaatje deze cu. Vele aanhangers en of stemmers zijn lid of gaan naar zogenaamde global churches als Hillsong of van die megakerken met vele vestigingen, in NL bijvoorbeeld Doorbrekers of Mozaïek, c3 etcetera. Aan het hoofd wat elitaire leiders (gladde praatjes, konden net zo goed auto’s verkopen)die zogenaamde tienden uit je zak praten en een koningsleven leiden in hun villa’s en merkkleding, privé vliegtuig etcetera. Het bestaat! Daar zie je exact wat de wef wil alleen dan met een christelijk sausje.

Deze leiders en van vele partijen willen de schapen controleren, indoctrineren en beroven. In naam van orde en veiligheid moeten wij dit en zullen we dat..dat doet de cu als nieuwe deugmeeloper dus ook. Gij geheel anders? Amehoela!

poekie
poekie
1 jaar geleden

Al die geloven zijn gecreëerd om tegen elkaar uit te spelen.
In elk geloof zijn het de extremisten die de boel verzieken.

jackie
jackie
1 jaar geleden

Válse Christenen…

Max
Max
1 jaar geleden

Macht maakt mensen gek!

Gene
Gene
1 jaar geleden

Wanneer de maskers afvallen is het géén mooi zicht!

Piet
Piet
1 jaar geleden

CU? En christelijk?? CU slaat de oorlogtrom om jonge mannen kapot te laten schieten voor… ? Ja, waar voor? Om de machtgeile psychopaten/ ziousa multimiljardairs aan hun behoeften ( nog meer macht en nog meer dollars) te bevredigen. En om dat te bereiken plant je een “ C” van christelijk op je naambordje. Hoe walgelijk! Laten die smerige oorlogophitsers zelf naar hun geliefde front gaan en zich daar een kogel door hun lege hersenpan laten schieten. Streef verdomme naar vrede, dan doen die krankzinnige oorlogophitsers tenminste nog iets nuttigs.

egy sort
egy sort
1 jaar geleden

“Henk Schraa-Van Esterik deelde vervolgens een sneer uit aan Duk: “Ja, vrede betekent dat Poetin ophoepelt uit [Oekraïne]. Anders weten we wat er gebeurt. Kinderen gedeporteerd, harde repressie tegen de Oekraïners en het Oekraïens wordt verboden. ”

Ben blij dat hij aan zijn god gevraagd heeft wat er gaat gebeuren als Rusland ‘wint’.
Poetin uit Oekraine betekend Navo er in met alle dreigingen die er aan verbonden zit.
Kinderen deportatie,als het aan CU ligt gaan de NL kinderen zeker gedeporteerd worden om te vechten in Oekraine.
Of beter gezegd afgeslacht worden.
Het enige wat Rusland wilt is een corridor zodat die zelfde Navo afstand houdt.
En omtrent het verbieden van het Oekraiens, dat kent deze clown misschien zijn bijbeltje maar niet de geschiedenis van Oekraine vanaf 2014 daar waar de Russisch sprekenden vermoord werden en worden.

Oorlogen verwoesten levens en creeeren zoals je kan zien mensen met haat en mentaal geheel aan flarden.

Geloven:
Ik blijf me verbazen dat ongeacht welk geloof men aanhangt in de EU er altijd het excuus duivel naar voren komt.
Ik vraag me dan ook af of dat een makkelijke manier is van een excuus zoeken.
En kom dan niet aan met dat god alles heeft gemaakt want dat is niet bewezen.

Geloof heeft meer kapot gemaakt in de wereldgeschiedenis dan de natuur bijvoorbeeld.
Als nu bewezen word dat god ,jezus enz. nooit bestaan heeft, gaan de gelovigen daar dan in mee of blijft men er aan vasthouden?
Ik gun een ieder zijn geloof als ze me er maar niet mee lastigvalt ongeacht welk geloof.
Geloof en politiek zijn 1, ze hebben elkaar nodig al eeuwen.
Als geloof nu zo heiligmakend is waarom waren er dan 4 kruistochten met zoveel doden en de grondslag voor haat wat we nu nog steeds zien?

Herman
Herman
1 jaar geleden

Ik ben, als christen, al lang geleden gestopt met stemmen op deze partij. Zij staan niet voor recht en gerechtigheid en vrede, maar voor onderdrukking en vooral als je hun partijlijn niet volgt. Gert Jan Zeegers is er niet zonder reden uitgestapt. Ook tijdens de corona periode stonden zij voor uitsluiten en apart zetten van niet gevaccineerden. Geen zoeken naar de waarheid, maar zonder onderzoek volgen van het overheids narratief, omdat ze zo graag wilden mee regeren. Ik heb kritische mails gestuurd naar CU bewindspersonen, maar nooit antwoord ontvangen. Toen was mij al duidelijk dat dit alleen in naam een christelijke partij is, en niet in daad.

Crazyworldupsidedown
Crazyworldupsidedown
1 jaar geleden

Het verkeerde boek gelezen

Gerrit2
Gerrit2
1 jaar geleden

Heel vroeger ging ik voor het eerst stemmen.
Ik vroeg aan mijn zusje, op wie stemt moeders, weet je dat?

Ja hoor… ze stemt op de GVD!
Ik moet er nog om lachen, wat een waarheid achter een paar letters.

droppie
droppie
1 jaar geleden

wie zijn onze naasten?

Jabadabadoe
Jabadabadoe
1 jaar geleden

Het wordt tijd voor regelgeving voor politieke partijen. Ze moeten aantonen dat ze zich daadwerkelijk gedragen en handelen conform de geuite doelstellingen van de partij, waaronder de verkiezingscampagnes.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

De globalistische communisten unie ,de sukkels.

Salomon
Salomon
1 jaar geleden

Oorlogsretoriek kun je nu van iedere bruikbare idioot verwachten die tot het kartel behoort, zoals deze gekke Henk.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Wat dit hersenloos Christen Unie wezen verkoopt is precies andersom. Hij is vol in de westerse oorlog propaganda getrapt. De werkelijkheid is precies andersom. Door Kiev is de Russische taal verboden, door Kiev worden kinderen gedeporteerd en door Kiev worden sinds 2014 burgerdoelen in de oostelijke provincies bestookt. Als kroon op alles heeft Kiev ook nog alle eigendommen van de Christelijke Russisch Orthodoxe kerk geconfisqueerd en alle activiteiten verboden en priesters in de gevangenis gegooid.

papachiko
papachiko
1 jaar geleden

OOO! Wat erg! En deze mensen noemen zich “christen”! Ze hebben de Bijbel zeker niet gelezen. Dus “naam christenen” .Heel erg triest.

Aart
Aart
1 jaar geleden

als dit christelike mensen zijn kan ik het begrijpen dat ze overal ter wereld vervolgd worden mirjan bikker voor mij ben jij de judas

Peter 123
Peter 123
1 jaar geleden

Hun kerken lopen leeg of zijn al gesloten. Het verdienmodel moet veranderen , dus meeheulen met andere partijen en wie weet vallen er wat kruimels van de kar. Schouten , beloond omdat ze de gepensioneerden hun pensioen heeft verkwanseld. Schaamtelozer kan haast niet want zelf doen ze er niet aan mee. Kijk dat is de christelijke mentaliteit anno 2024…ikke ikke en de medemens mag stikke !

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Jezus zegt: laat de kinderen tot mij komen en verhinder ze niet.
Kindsoldaten worden nu al naar het front gestuurd, want de VOORRAAD soldaten raakt op.
Zij worden dus gehinderd door de oorlogshitsers.
De christen unie moet snel haar naam veranderen.
Zij voeren oorlog, omdat de hun leider de satan dat wil.
Stem nooit op deze partij als je christen bent.
CDA en NSC zijn overigens geen haar beter.
Maar ja, binnenkort is het over en uit voor hen.

Klaartje
Klaartje
1 jaar geleden

CU IS OOK OMGEKOCHT DOOR DE DEEPSTATE!!.
KEER TERUG JA KEEROM NAAR DE ECHTE WAARHEID!
DE WEG . DE WAARHEID. EN HET LEVEN.

vin
vin
1 jaar geleden

de Ku Klux Klan beweerd ook Christelijk te zijn

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Laat deze boodschap doordringen tot een slapende wereld !!!!!

Veenstra
Veenstra
1 jaar geleden

We hebben al tig jaar een Goddeloze regering.ze hebben Zijn Bijbelse normen en waarden verlaten.daar rust geen zegen op.dat zie je in het O.T als Israël God verlieten ging het slecht,als ze zich opnieuw tot God bekeerde,werden ze gezegend met het goede.ik vertrouw op Hem en heb veel respect voor de FVD,zij alleen hebben het goede met ons voor.!!!

Jetze
Jetze
1 jaar geleden

Van oudsher staat het christendom uit haat en oorlog. Bekeer je of sterf.

Destijds toen Jezus op aarde rondliep heeft Hij geen enkele keer opgeroepen tot oorlog.

De christenunie handeld naar zeer oude zienswijzen waarbij complete volkeren zijn uitgeroeid. Deze zienswijzen hebben niets te maken met geloof. Ze staan voor onderdrukking. Dezelfde zienswijzen zag men vroeger in de politiek ook terug. De elites regeerden, het volk mocht verrekken.
Belastingen waren zo hoog dat een normaal mens praktisch geen stap vooruit kwam.

Nu in deze tijd zien we precies hetzelfde terug. Het hele westen wordt nog steeds geregeerd op dezelfde manier als destijds.
En het volk pikt het.

IER
IER
1 jaar geleden

Net als alle andere religies zijn ze gevallen voor de Satan, sinds die wereldwijde vaccinatie waar ze achter stonden, vaccinatie die het getal 666 herbergen. Straks als de wereld de waarheid omtrend die wereldwijde vaccinatie kent, zal er wereldwijd afkeer komen van de religies en zal men het communisme omarmen, een ander doel van die wereldwijde vaccinatie. Dat iedereen zich voorbereidt op de waarschuwing.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Christen Unie, SGP en CDA. 3 duivelse partijen die diep in de kont vh zionistisch addergebroed, die in het Westen het grote geld en dus de macht bezitten, kruipen.

Duinsnip
Duinsnip
1 jaar geleden

Mattheus 23

Nooit Alleen
Nooit Alleen
1 jaar geleden

De CU vergeet Christus. Vergeet hoe Hij leefde en leed. Vergeet wat Hij vertelde. Hopelijk vergeten ze niet, waarom Hij dat deed

ludo
ludo
1 jaar geleden

tja, ik heb het reeds gezegd, de linkse “groep” is gewoon te groot om echt verandering teweeg te brengen.
het enige dat onze kinderen kan redden is massaal opstaan en die “groep” naar de verdommenis helpen!
en dat betekend massaal wakker worden en DAT is spijtig onmogelijk en dat weten die linkse maar al te goed!!!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Christendom = Satanisme
(zie al een oorlogen van 2000 jaar)

Caat
Caat
1 jaar geleden

Net als de CDA niks christelijks in hun botte koppen.Die van de CU moet eerst eens onderzoeken waarom Putin daar is.Dat er vanaf de coup in 2014,opgehitst door 2eurofielen van Balen en van Hofstadt,Russisch sprekende mensen,waaronder vele kinderen,werden afgeslacht en vermoord door n@i’s in vooral Donbass weet die frazieër blijkbaar niet.Oorlogen zijn nutteloos,alleen de wapenindustrie vaart er wel bij.Wat en dombo’s die christelijke armoedzaaiers.

Yorianne
Yorianne
1 jaar geleden

De anti-christ unie…

Rose
Rose
1 jaar geleden

Het lachende zionisme voorop en het Vaticaan nu failliet

Anne Schotanus
Anne Schotanus
1 jaar geleden

Die kerkgangers geloven heilig in wat ze door de tv worden wijs gemaakt.
Maar vandaag of morgen worden ze misschien wakker.

Josephine Hoenjet
Josephine Hoenjet
1 jaar geleden

Religies zijn mij te vaak te zogenaamd ‘onwetend’. De Mensheid dom en onwetend houden voor die 13 Satanistische/sadistische families gaat tegenwoordig niet meer lukken. Die families en hun aanhangers hebben nog nooit iets goeds met anderen voorgehad of betekent. Het is een slangenkuil.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Jeetje voor mij is het precies andersom wat Duk zegt.

Maar die discussie willen ze juist.

Ze vallen direct door de mand omdat ze niet het volk (in bezette/bevrijde gebieden) zelf willen laten beslissen.

Jaco
Jaco
1 jaar geleden

Waar staat die C voor?……niet voor christelijk in ieder geval!!!!
Dus vul maar in ……!!!!!!!

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

Nogmaals : “Het is onze OORLOG NIET”.

Gerwin
Gerwin
1 jaar geleden

Dit noem ik nou geflipte Christenen. Naar de kerk gaan om Jezus Christus te eren maar geen lering uit trekken. In principe zou je dit slag volk de toegang tot elke christelijke kerk moeten weigeren.

Dat kan makkelijk middels het verplicht dragen van een enkelbandje voor slechts 666 euro per jaar met het voordeel dat je kosteloos word aangemeld voor de Satanskerk.

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
1 jaar geleden

Vechten voor vrede, welterusten..

Ariekanarie
Ariekanarie
1 jaar geleden

Bang en dom of corrupt en omgekocht?

Hans
Hans
1 jaar geleden

Het is toch al zo lang bekend dat tolerantie en respect bij die zgn “Gristenen” ver te zoeken is, “heb uw naaste lief” ? Die zitten er echt niet voor hun geloof, want Goud en God scheelt maar 1 letter

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Stel Farizeeërs meer niet.

Julia
Julia
1 jaar geleden

De mens is noch een engel, nog een beest, en het ongeluk wil dat wie voor engel wil spelen, de beest uithangt.

Cees
Cees
1 jaar geleden

Christen unie
Ze zijn gewoon een linkse partij
Linkse partijen zijn voor oorlog
Ze zijn ook pro moslim en asiel
Christendom staat voor kiezers
Zonder dit deel geen christen unie men zou gewoon rood pvda GroenLinks stemmen.
Einde partij
LINKSE Ratten met een kruis

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Tja, die C in de christen unie is inmiddels de zelfde C als die van het CDA. Stelt niet zoveel meer voor.

Marco
Marco
1 jaar geleden

Cu net als het CDA alleen in naam Christen, mooie dekmantel voor een hele duistere agenda.

Loire
Loire
1 jaar geleden

Geloven in iets wat niet bestaat is zooo…. vorige eeuwen en dus niet meer van deze tijd waarin vele ontdekken dat in wie je geloof er met je geld of vertrouwen vandoor gaan.

Linda
Linda
1 jaar geleden

Wij (mijn man en ik) zijn christenen maar wij zijn idd ook overgestapt naar het Forum.
We zijn echter al jaren geleden overgestapt omdat we Segers echt een wolf in schaapskleren vonden/vinden.

Jan vd K
Jan vd K
1 jaar geleden

Niet alleen de CU maar ook de kerken komen niet op voor de waarheid. Ze gaan in alles mee met de leugens van de overheid.

Klück
Klück
1 jaar geleden

Zij zijn GEEN CHRISTEN MEER !!! ALLEEN NOG DE UNIE VAN HET KWAAD !!!!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Laat dat Christen voor de Unie er maar af als Christen kies je voor vrede niet voor oorlog we kiezen niet voor een ChristenUnie op oorlog pad maar voor vrede Mirjam Bicker

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

CU die is overgenomen door de duivel himself!

Remco
Remco
1 jaar geleden

De ‘Christenen’ staan ook vierkant achter schoft Nethanyahu, die verantwoordelijk is voor duizen den en duizenden doden in het midden oosten.

Back to top button
161
0
We lezen graag je reactie!x