Het is vrij duidelijk dat president Zelenski niet geïnteresseerd is in vrijheid en democratie. Hij is een gevaarlijke dictator die 100 miljard aan Amerikaans belastinggeld heeft gebruikt om een politiestaat op te tuigen in Oekraïne, zei Tucker Carlson in zijn show.
Het afgelopen jaar heeft Zelenski oppositiepartijen verboden, kritische media met geweld gesloten, politieke tegenstanders gearresteerd en soldaten naar kerken gestuurd, somde Carlson op.
Tucker Carlson says Zelensky is a dangerous authoritarian dictator. pic.twitter.com/nN5Mh9Ut13
— Hassan Mafi (@thatdayin1992) December 9, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
In strijd met de Grondwet
Zijn geheime dienst is kloosters binnengevallen, waaronder een klooster vol nonnen. Hij heeft zonder reden tientallen priesters opgepakt, wat in strijd is met de Oekraïense Grondwet, die er overigens niet meer toe doet.
Westerse leiders hebben geen woord gezegd. Ze blijven Zelenski belastinggeld sturen. Het gevolg is dat hij nog brutaler is geworden. Zo heeft hij aangekondigd een hele religie uit te bannen, de Oekraïens-Orthodoxe Kerk, en al haar bezittingen in beslag te nemen.
Een vrij land verbiedt geen grote religies, merkte Carlson op. Zelenski doet dat wel en zijn kabinet zoekt nu naar manieren om christenen die hun geloof belijden te straffen.
Staande ovatie
Eerder noemde econoom Kees de Kort hem een dictator. “Oppositie wordt verboden, bedrijven worden gesloten, als je je mond opentrekt, zit je in de bak. Die wordt in het Nederlandse parlement toegejuicht,” zei De Kort. “Hij is gewoon een dictator.”
President Zelenski kreeg na afloop van zijn toespraak in de Tweede Kamer een staande ovatie.
Europarlementariër veegt de vloer aan met het EU-beleid: ‘Dit kan zo niet langer’
3x waarom de grond van Nederlandse boeren wordt afgepakt
‘Financiële crisis veroorzaakt door cokesnuivende bankierselite’
De echte reden waarom er steeds wordt bezuinigd, is niet wat men je vertelt
Docente Nederlands gaat internet over: ‘Wij doen niet mee aan medische apartheid’
Monsanto gelinkt aan illegaal gebruik witte fosfor door Israël tijdens Gaza-oorlog
Fake science: Britse topuniversiteiten publiceren nepstudies
Canadese oud-minister Paul Hellyer ontmaskert duistere ‘cabal’: “Amerika is in groot gevaar”
De mainstream media zijn overgenomen door de CIA en de Mossad. Hoogleraar reageert op ‘volstrekt ongepaste maatregel’