In Thailand is onderzoek gedaan naar het aantal gevallen van onder meer myocarditis na vaccinatie met mRNA-vaccins. Het onderzoek is uitgevoerd onder 13- tot 18-jarigen. De resultaten zijn niet geruststellend, schrijft cardioloog Anisha Koka op Substack.
Drie van de 301 kinderen die deelnamen aan het onderzoek kregen na hun tweede Pfizer-prik myocarditis of pericarditis. Eén kind kreeg myocarditis, twee kregen pericarditis. Ze werden alle drie opgenomen in het ziekenhuis. Het kind met myocarditis lag waarschijnlijk op de ic, aldus Koka.
Zeer merkwaardig
Het is zeker geen goed nieuws dat tijdens zo’n kleinschalige studie zoveel hartschade aan het licht komt na het tweede Pfizer-vaccin, stelt de arts. Hij wijst erop dat het Moderna-vaccin drie tot vier keer vaker myocarditis veroorzaakt dan de Pfizer-prik.
Koka vindt het zeer merkwaardig dat hartschade bij jonge, gezonde kinderen wordt afgedaan als ‘mild’.
“1 op de 100 tieners kreeg een hartontsteking na twee Pfizer-prikken, blijkt uit een nieuwe studie,” reageert journalist Kim Iversen. “Nog eens vier van de 300 deelnemers kregen een subklinische vorm van myocarditis. Dat zijn er veel meer dan in eerste instantie beweerd werd.”
Gigantische toename
“Herinner je je al die mensen nog die het afdeden als mild? Het is werkelijk tenhemelschreiend.”
De Belgische arts Leo Van den Bossche heeft daarnaast een leuk klusje voor de ‘factcheckertjes’. Hij linkt naar 98 onderzoeken die ‘duidelijk de gigantische toename aantonen in myocarditis na de gentherapie’.
1 in 100 teens developed heart inflammation after 2x of Pfizer according to a new study. An additional 4 of the 300 participants developed subclinical myocarditis. This is FAR greater than the 1/3000 or 1/10000 or 1/50000 they initially claimed (and continued to reduce). https://t.co/tgMhlF2Ccw
— Kim Iversen (@KimIversenShow) August 11, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Amerikaanse journalist: “Europese Unie was project van de CIA”
Hoe D66 de kluit belazert: alle metaforen op een rij
CDA-leider Bontenbal maakte mensen met bijwerkingen belachelijk en had graag meegedaan aan geweld bij coronaprotesten
Bruna bedreigd om ‘complotblad’ Gezond Verstand: ‘Ruiten gaan aan diggelen’
Gele hesjes gaan meedoen aan de Europese verkiezingen. Hoe ver gaan ze het schoppen?
Het kapitalisme loopt ten einde. Griekse oud-minister Varoufakis legt uit waarom de huidige situatie onhoudbaar is
Arrestaties bij bank Vaticaan, directeur stapt op
Bizar: Rutte beschouwt DIT als één van zijn grootste fouten
Ophef over voormalig NOS-directeur die 3 ton kreeg voor amper 3 maanden werk: ‘De mentaliteit hier is om te kotsen!’