Mensen die naar eigen zeggen contact hebben gehad met buitenaardsen en ufologen vertellen ons dat de Nordics humanoïde buitenaardsen zijn die enigszins lijken op Europeanen, in het bijzonder op Scandinaviërs.
Ze zouden ongeveer twee meter lang zijn en lang blond haar en blauwe ogen hebben. Meestal worden mannelijke Nordics gezien.
In sommige gevallen zouden ze kleding dragen die hun hele lichaam omsluit. In de jaren vijftig is deze beschrijving door veel ‘contactees’ gegeven. In de decennia daarna werd steeds meer gesproken over zogeheten Greys.
Magische wezens
Bepaalde bronnen, zoals UFO Contact Center International, zeggen dat de Nordics in feite van de Plejaren komen. Nordics worden meestal omschreven als goedaardige of zelfs ‘magische’ wezens die willen observeren en communiceren met mensen.
De Nordics zouden bezorgd zijn over de natuur of het vooruitzicht van wereldvrede en brengen hun boodschappen op telepathische wijze over. De Amerikaanse hulpverlener John Carpenter zei dat de gemiddelde Nordic waakzaam, jeugdig, liefdevol en alwetend is.
Stephanie Kelley-Romano zegt dat de Nordics ‘vaak worden geassocieerd met spirituele groei en liefde en optreden als onze beschermers’. Volgens enkele getuigen hebben de Nordics gewaarschuwd voor de Greys, maar anderen zouden zowel Greys als Nordics in dezelfde schepen hebben gezien.
Ruimtebroeders
De term ‘Nordic’ werd pas rond de jaren tachtig veel gebruikt. Daarvoor werden de Nordics vaak omschreven als ‘ruimtebroeders’. Er gaan geluiden op dat de Amerikaanse president Dwight Eisenhower in februari 1954 een ontmoeting had met Nordics op Edwards Air Force Base, hoewel dergelijke beweringen altijd zijn ontkend door archivarissen van het Eisenhower Presidential Center.
De Nordics zouden een overeenkomst hebben willen sluiten met de Amerikaanse regering. In ruil voor de uitwisseling van bepaalde technologieën moesten de Verenigde Staten overgaan tot nucleaire ontwapening.
Gerelateerd:
- Boodschappen uit de ruimte – contact met de Plejaren (video)
- President Eisenhower had drie geheime ontmoetingen met buitenaardsen
- Hooggeplaatste politici over buitenaardsen en UFO’s
- ‘Ronald Reagan moest van buitenaards wezen de politiek in’
- Buitenaardse beschaving: de planeet Iarga (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Pentagon ontwikkelt onderhuidse microchip die corona detecteert: ‘Griezelige ontwikkeling’
‘Energy shots moeten verboden worden’
‘Gaten bij de polen hebben omtrek van 2250 kilometer’
Dit zijn de geheime Poolse documenten die uw kijk op de Tweede Wereldoorlog voorgoed veranderen
Een reden te meer om te weten hoe je straling neutraliseert
Voormalig OMT-lid wil geen onderzoek naar coronabeleid: ‘Voegt niets toe’
‘Genoeg is genoeg!’ Arts legt uit: dit is waarom de WHO in duizend stukken moet worden geslagen
Ex-NAVO-analist schetst totaal ander beeld van oorlog in Oekraïne dan we gewend zijn
Uri Geller gaat ‘al zijn telepathische krachten’ gebruiken om te voorkomen dat deze man premier wordt