Een oudere vrouw uit de Kroatische stad Cakovec is een dag nadat ze het coronavaccin had gekregen, overleden aan een hartaanval. Minister van Volksgezondheid Vili Beros zei dat de vrouw geen corona had en ‘dat er geen verband is tussen haar dood en het vaccin’, schrijft Total Croatia News.
Beros zei tijdens een persconferentie dat de vrouw 82 jaar oud was en in een verzorgingstehuis woonde. Ze kreeg op zondag 27 december het coronavaccin toegediend. In eerste instantie leek er niets aan de hand. De volgende dag ging de vrouw snel achteruit. Er werd een ambulance gebeld, maar ze overleed in het verzorgingstehuis.
Uit een autopsie bleek dat de patiënt niet besmet was met corona en was overleden door hartfalen. De vrouw was chronisch ziek, had astma en kreeg sondevoeding. Ze was aan bed gekluisterd.
Potentiële bijwerking
Omdat ze door haar astma bij een risicogroep voor het coronavirus hoorde, kreeg de Kroatische vrouw het advies om het vaccin te nemen. Dat deed ze en een dag later overleed ze aan een hartaanval.
Het geval is gemeld bij de Kroatische medicijnwaakhond Halmed als een ‘potentiële bijwerking’ en zal verder worden onderzocht.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Toegang krijgen tot buitenzintuiglijke waarneming?
Kan deze Amazonestam communiceren door middel van telepathie?
Coronakampen? Wetsvoorstel: stop ‘ziektedragers’ in detentiecentra
Maak de provincie niet zo zwart en teken gewoon: onteigening boerengezin legt een pijnlijk systeem bloot
Toestemming voor langeafstandsraketten op Rusland: ‘Het Witte Huis is gek geworden, dit was Poetins rode streep’
Nobelprijswinnaar onthult: coronavarianten worden veroorzaakt door vaccin
Australische politicus: ‘Rassenprotesten zijn vooral schuld van Obama’
Video: Het einde van de mensheid – zoals gepland door de wereldleiders
Wonen op een plek zonder wifi en mobiele telefoons