Uit een peiling van de Association of American Physicians and Surgeons (AAPS) blijkt dat bijna 60 procent van de artsen niet volledig gevaccineerd is tegen corona. De peiling is gehouden onder zo’n 700 artsen. De meerderheid van de artsen weigert de coronaprik, schrijft de groep op haar website.
Dit staat in schril contrast met de bewering van de Amerikaanse artsenvereniging AMA dat 96 procent van de praktiserende artsen volledig gevaccineerd is. De AMA ondervroeg 300 respondenten.
“Het is verkeerd om een persoon die een prik weigert een ‘anti-vaxxer’ te noemen,” zei algemeen directeur van de AAPS Jane Orient. “Er zijn vrijwel geen artsen die ‘anti-antibiotica’ of ‘anti-operatie’ zijn.”
Meer risico’s
Uit de peiling van de AAPS blijkt ook dat 54 procent van de artsen weet van het bestaan van patiënten die ‘ernstige bijwerkingen’ hebben gekregen. Van de ongevaccineerde artsen zei 80 procent dat de prikken meer risico’s met zich meebrengen dan de ziekte. Dertig procent van de artsen zei al corona te hebben gehad.
Andere redenen die artsen opgaven om de prik niet te nemen: onbekende langetermijneffecten, het gebruik van weefsel van geaborteerde foetussen, ‘het is experimenteel’, de beschikbaarheid van effectieve behandelingen, en gevallen van sterfte en bloedstolsels.
Beschermd tegen rechtszaken
Ook niet-artsen werden bevraagd. Van de 5300 deelnemers spraken 2548 zich uit over bijwerkingen van de vaccins. Ze noemden onder andere sterfte, amputatie, verlamming, doodgeboorte, onregelmatige menstruatie, blindheid, beroertes en hartproblemen. Dr. Orient wees er verder op dat de fabrikanten van deze coronaproducten ‘beschermd zijn tegen rechtszaken’.
[AAPS]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Bill Gates ‘verrast’ door ‘complotten’ over corona
Ministerie van Justitie verwijdert stilletjes informatie over kindersekshandel van website
Ambulancechauffeur (23) krijgt hartaanval, crasht ambulance en sterft
In Noorwegen staat de boel op springen: ‘Het gaat steil omhoog’
Forum voor Democratie gaat TERUG naar het World Economic Forum
Alarmerende studie onthult oorsprong van long covid
⚠️ NU HANDELEN: DE OVERHEID BLOKKEERT WEBSITES – DIT IS HET BEWIJS
Onthullende reportage: hoe rot is de viskweekindustrie?
Blunder tijdens coronapersconferentie Canada: ‘Ik zeg gewoon wat ze maar willen’