Buitenland

In alle 50 Amerikaanse staten worden reusachtige detentiecentra gebouwd, maar voor wie zijn ze bedoeld?

Help mee door deze informatie met vrienden op je social netwerk te delen!

De federale Amerikaanse overheid bouwt overal in de Verenigde Staten reusachtige detentiecentra. In één zo’n centrum kunnen tienduizenden mensen worden vastgehouden. Voor wie worden ze gebouwd?

Ze zijn niet voor illegale migranten, waarvan er de afgelopen jaren meer dan 30 miljoen de VS zijn binnengekomen. Waarom moeten deze centra worden gebouwd terwijl de illegale migranten worden gehuisvest?

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Christie Hutcherson van de organisatie Women Fighting for America denkt dat het een soort concentratiekampen gaan worden voor dissidenten. “Vergelijkbaar met wat de nazi’s met de Joden deden,” zei ze in een interview met J.J. Carrell, die 24 jaar voor de Amerikaanse grenspolitie heeft gewerkt.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Federale database

Hutcherson is niet zomaar iemand. Ze hield zich jarenlang bezig met federale contracten en hielp bij het opzetten van forward operating bases (FOBs) in oorlogsgebieden. Dat werk doet ze niet meer, maar ze heeft nog wel toegang tot een federale database met daarin alle aanbestedingscontracten. Toen ze erin keek, schrok ze zich een hoedje. Carrell reageerde geschokt op haar onthullingen.

Hutcherson zag contracten voor de bouw van detentiecentra in alle 50 Amerikaanse staten. Ze zijn niet bedoeld voor migranten, want de centra voor migranten zijn helemaal leeg, benadrukte Carrell.

De meeste Amerikanen hebben geen flauw idee wat er gebeurt, reageerde Clayton Morris van Redacted. “Mensen moeten wakker worden.”

Ik ben totaal geschokt

Wat wordt er bedoeld met dissidenten? Mensen die tegen ‘vaccins’ zijn of mensen die het Capitool ‘bestormden’, zei Carrell.

Hij vermoedt dat de centra eruit komen te zien als de forward operating bases die Hutcherson hielp bouwen in oorlogsgebied: hekken met prikkeldraad, grote witte tenten, enzovoorts. “Ik ben totaal geschokt.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.7 173 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

139 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Locke
Locke
1 jaar geleden

Als er ook maar één familie zou worden afgevoerd zoals in 40/45 dan breekt de Hell open.

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Mogelijk voor de volgende vaccinatie weigeraars!

dwd
dwd
1 jaar geleden

Dit is voor zij die weigeren aan de volgende waanzin mee te doen.

Voor de verkiezingen zullen ze de coupe plegen. da daaropvolgende onrust word opgevangen door de dissidenten in kampen te steken en o te ruimen. (Alex waarschuwde hier al voor de fema kampen)

Psa
Psa
1 jaar geleden

Straks Lelystad AirPort voor de F 35 de linkse clan zal wel spijt hebben dat ze reis vluchten hebben geweerd.

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

De nazi’s leven nog en kunnen net als de duivel niets nieuws bedenken.
Dus concentratiekampen.
Mochten ze zoiets in Nederland gaan bouwen, en dat kan zomaar met dat nieuwe WEF kabinet, dan slaapt de Nederlander gewoon rustig verder.
Welterusten!,

Elise
Elise
1 jaar geleden

Voor als de dollar valt? Op de tekening van “the economist”(handelsblad londen) 2012 genaamd: a rough to hell stort het Capitool(ook iets over wallstreet) in. Aangezien dat hamas en israel als zweefvliegers stonden afgebeeld, lijkt mij dat dit dus ook uitkomt. De beheerders van het geld weten wat er komt, want zij voeren dit zelf uit. Staat nog veel meer op die tekening. De titel zegt genoeg.

Gene
Gene
1 jaar geleden

Veel mensen denken dat Amerika een lekker democratisch land is, dat was zo net na WOII maar dat is het allang niet meer. 4% van de wereld is het bevolkingsaandeel van de wereld wat de VS voorstelt en zij hebben niets anders dan wreedheid en dood veroorzaakt, zelfs op hun eigen volk met Oklahoma bomaanslag, 9/11 en alle landen die de VS zijn binnengevallen en daar de ene na de andere genocide hebben veroorzaakt! 20 miljoen mensen zijn gedood in deze nutteloze oorlogen en de VS is daar fier op…begrijpe wie kan! Die oorlogen hadden trouwens vermeden kunnen worden indien de VS netjes zou willen betalen voor haar grondstoffen maar hey…wat denken die landen wel..

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Was ook al een paar jaar geleden het geval met opslagplaatsen vol zwarte lijkkisten in opdracht van de Fema.

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Dat zijn de bekende Fema kampen, door heel de 🆚 zijn deze aanwezig… Waar ze voor dienen!!.. Heb wel een idee!!..🧐🤔🫣

Puntje puntje.........
Puntje puntje.........
1 jaar geleden

Ik hoop dat de goeie amerikaan zich kan verdedigen hiertegen. Ze (de elite) hebben een leger geïmporteerd maar vergis je niet mensen dat hebben ze hier ook gedaan! En vooral groepen die toch al tegenover elkaar staan. Die vechten wel..

Elise
Elise
1 jaar geleden

En als de dollar valt, dan voert met de digitale munt in. Veel mensen zullen boos worden, want hun bezit is weg. Er komt dan veel chaos. Alles ligt stil. En daar heb je die kampen dan voor. Doet me weer denken aan het oude filmpje dat vreemde soldaten daar in de us aan het oefenen waren van deur tot deur.

Eelke Piers
Eelke Piers
1 jaar geleden

Als WOIII uitbreekt en de USA een stel atoombommen de slikken krijgt dan komen er miljoenen vluchtelingen die gehuisvest moeten worden

Daisy
Daisy
1 jaar geleden

dit zijn kampen voor de amerikanen. dit gaat zeker wereldwijd gebeuren voor het eigen volk van een land. ze willen het blanke ras uitroeien.

Malle Pietje
Malle Pietje
1 jaar geleden

Het is natuurlijk duidelijk dat Amerikaanse verkiezingen al heel lang worden gemanipuleerd door de deepstate/ uniparty in de VS.

2020 was wat dat betreft een dieptepunt. 2024 gaan ze dat weer proberen maar het zal voor de hele wereld nog duidelijker zijn dat Trump, en niet Biden, de legitieme president is.

Deze kampen zijn bedoeld om de ” onrust” na een tweede staatsgreep op 5 november 2024 de kop in te drukken.

Nu we allemaal kunnen zien dat de deepstate bezig is om ons te vernietigen- desnoods via een uitgelokte kernoorlog- zouden wij allen onze conclusies moeten trekken. De deepstate heeft hier vele handlangers waar we vroeg of laat mee moeten dealen….

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

“Ik ben totaal geschokt”.

Werkelijk ?

Dan heb je in ieder geval de afgelopen 23 jaar niet echt op zitten letten.

Sinds die zogenaamde oorlog tegen terreur is opgetuigd is DIT namelijk aan de orde van de dag voor IEDEREEN die tegen die waanzinnigen in het verweer durft te komen.

Gisteren de “moslimterroristen”, vandaag de Russen, morgen iedereen die online kritiek durft te geven op de “machthebbers” die natuurlijk “onze democratie aan het beschermen zijn” en overmorgen de schapen die nu nog in koor staan te roepen : Ja maar “ze” hebben het wel aan zichzelf te danken hoor dat “ze” door de overheid zo hard worden aangepakt.

DAT werd trouwens ook al geroepen over alle opstandelingen die tegen het Romeinse rijk in opstand kwamen, de opstandige Indianen in de Amerika’s, de opstandelingen in India, de opstandelingen in Afrika, de opstandelingen in Maleisië, de opstandelingen in Indonesië, de opstandige boeren in Zuid-Afrika tijdens de boeren oorlog, de opstandelingen in Armenië en ga zo maar door.

Deze waanzin is dus al sinds mensenheugenis of in ieder geval al sinds de eerste “overheid aan de macht kwam” aan de gang aangezien er altijd al mensen WEL wakker zijn geweest en hebben ingezien dat “de overheid” vaak met gladde praatjes en loze beloften, soms met geweld maar ALTIJD door leugen en bedrog aan de macht komt EN zeer zeker met geweld tegen het volk die machtspositie van ze verdedigd.

Dit gaat net zolang door totdat er geen mensen meer in opstand durven komen OF totdat er eindelijk eens genoeg mensen in opstand durven komen zodat deze totalitaire waanzin eindelijk eens ophoudt.

“You can’t comply your way out of tyranny”, so stop trying.

Zodiac
Zodiac
1 jaar geleden

“Vergelijkbaar met wat de nazi’s met de Joden deden.”

Ze vergeet dat er in tijdens WOII VEEEL meer Russen en Europeanen zijn vermoord dan Joden.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

PER DIRECKT ONTMANTELEN ‼️
OF DIE FACISTEN ER ZELF IN STOPPEN ‼️

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

HERHALING VAN DE TWEEDE WERELDOORLOG ‼️
MAAR ZOIETS MAG NOOOOOOIT MEER GEBEUREN ‼️
MAAR DANKZIJ AL DIE VOLGZAME SCHAPEN GEBEURD HET TOCH ‼️
IN HET VERZET ZIT JE NIET ZOMAAR ‼️
DUS STRIJDEND NEDERLAND VERZET U ZICH TEGEN DEZE FACISTEN ‼️

Ziener
Ziener
1 jaar geleden

Fema kampen

Duinsnip
Duinsnip
1 jaar geleden

Het is hiervoor bedoeld. Openbaring 13

11 En ik zag een ander beest opkomen, uit de aarde, en het had twee horens, als die van het Lam, maar het sprak als de draak.
12 En het oefent al de macht van het eerste beest voor zijn ogen uit, en het maakt dat de aarde en zij die er wonen het eerste beest aanbidden, waarvan de dodelijke wond genezen was.
13 En het doet grote tekenen, zodat het zelfs vuur uit de hemel laat neerkomen op de aarde, voor de ogen van de mensen.
14 En het misleidt hen die op de aarde wonen door middel van de tekenen die het gegeven zijn te doen voor de ogen van het beest. En het zegt tegen hen die op de aarde wonen, dat zij een beeld moeten maken voor het beest dat de wond van het zwaard had en weer levend werd.

15 En hem werd macht gegeven om een geest te geven aan het beeld van het beest, opdat het beeld van het beest zelfs zou spreken, en zou maken dat allen die het beeld van het beest niet zouden aanbidden, gedood zouden worden.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16 En het maakt dat men aan allen, kleinen en groten, rijken en armen, vrijen en slaven een merkteken geeft op hun rechterhand of op hun voorhoofd,
17 en het maakt dat niemand kan kopen of verkopen, behalve hij die dat merkteken heeft, of de naam van het beest of het getal van zijn naam.
18 Hier is de wijsheid. Wie verstand heeft, laat hij het getal van het beest berekenen, want het is een getal van een mens, en zijn getal is zeshonderdzesenzestig.

charlie
charlie
1 jaar geleden

ze hebben geen mensen meer nodig ze hebben A.I. gestuurde drones robots etc we zijn vervangbaar voor artificial nonsense HEEL BIJBELS 90 % wereldbevolking uitroeien , satanisch adergebroed

johan
johan
1 jaar geleden

amerikanen hebbeb in iedergeval het voordeel dat ze een wapen mogen dragen om zich te verdedigen hier mag je nog geen zakmes hebben

Mokumer
Mokumer
1 jaar geleden

Wie een graf graaft voor een ander pleurt er zelf in.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Amerikanen wordt wakker en reageer voor het te laat is.Met die cabal niet normal…..en deze die het opzetten zijn evenveel schuldig, het leger???

T,A
T,A
1 jaar geleden

HET ZOU OOK EEN ONDERKOMEN KUNNEN ZIJN VOOR HET LEGER DIE STRAKS DE BEVOLKING ONDER CONTROLLE MOET HOUDEN

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
1 jaar geleden

Ik ben niet verbaasd.
Want FEMA-kampen zijn er inderdaad voor dissidenten. En de vraag wie dissident is, is makkelijk te beantwoorden, dat zijn dus de mensen die tege het narratief zijn en niet van plan zijn zich te laten onderdrukken.
FEMA-kampen kun je zien als concentratie-en vernietogingskampen.
Zelf in Nederland hebben we een FEMA-kamp die momenteel dienst doet als gevangenis.
Zoek maar eens op Google FEMA-kamp Nederland.

EiKeL366
EiKeL366
1 jaar geleden

Ach, dit was al voor Corona, dit was al voor de verkiezingen, eens per jaar komt er zo’n bericht naar buiten, dan is het even “hot” nieuws en vervolgens hoor je een jaar wederom niets meer.

stony
stony
1 jaar geleden

dat is voor de mensen die geen insekten willen eten..we hebben bijna al het vlees op de aarde al opgemaakt..en de supermarkt verkoopt al jaren tegen opbod al het vlees wat er nog is tot dat het op is..daarna beginnen we aan de oceaan en gaan we alle vissen opeten

Axel M.
Axel M.
1 jaar geleden

Onder andere Alex Jones waarschuwde al meer dan 20 jaar geleden voor deze Fema kampen en de honderdduizenden wegwerpbare lijken kisten die in dezelfde periode werden aangeschaft
https://www.youtube.com/watch?v=lfOy2ehgi2k

Marc
Marc
1 jaar geleden

Binnenkort wordt in de vs de dienstplicht ingevoerd,alle m/v van 18 tot 26 jaar zullen moeten vechten w.s. tegen Rusland.

Weiger je? Dan staan de fema kampen voor je klaar alvast.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

misschien doen ze het hier iets meer omfloerst, verspreiding over Nederland voor opvang immigranten?

elk dorp en elke stad heeft dan een kamp functie?

ik zeg maar wat, hoor.

de ene erin en de andere eruit.

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

Dat krijg je als je je niet wil laten vaccineren!
Hou de Hoge Veluwe vanaf nu in de gaten!

Piet
Piet
1 jaar geleden

Remember Operation Paperclip.

Vlo
Vlo
1 jaar geleden

Deze geplande doorgedrukte oorlog die er zal en moet komen van dat gespuis, WAT DOET DAT AAN VERVUILING VAN DE AARDE

Willem
Willem
1 jaar geleden

Binnenkort ook in dit theater !!!!

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

ligt het meest voor de hand

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Of FEMA kampen. Voor de mensen die weigeren mee te werken , aan een duivelse wereldregering; de NWO.

Joop
Joop
1 jaar geleden

De mensheid slaapt rustig door….. Zzzzzzzzz

captain Iglo
captain Iglo
1 jaar geleden

En weer heeft FvD het bij het juiste eind.

Sjefke
Sjefke
1 jaar geleden

Zie de protocollen van Zion.

Pink panter
Pink panter
1 jaar geleden

Ik schrik nergens meer van want ik weet wat de agenda is!!!

Julia
Julia
1 jaar geleden

Prima dat is genoeg om al die NAZI’s binnen de regeringen levenslang op te sluiten. We zijn destijds door o.a. ook door de Russen van de NAZI’s bevrijd maar de NAZI’s zijn in volle glorie opgestaan om he volk te onderdrukken en het liefst uit te moorden.Dan kunnen we maar beter onze hoop weer vestigen op de Russen die ons hier wederom van bevrijdt.

tbja
tbja
1 jaar geleden

voor de antivaxers die geen “vacvinatie’ willen tegen de vogelgriep

Thom
Thom
1 jaar geleden

Allemaal leuk maar Amerikanen hebben wapens die laten dit. Iet gebeuren. Burgeroorlog zal het gevolg zijn

Steven O
Steven O
1 jaar geleden

😂😂😂 gaat ze niet redden

Jan
Jan
1 jaar geleden

Ik denk meer een nucleaire aanval waar vele met brandwonden worden verzorgt .Indien dit niet is dan definitief ziekte x en de Simpsons lieten zien pakketjes door heel america die met gifgas vol zaten .

Draak
Draak
1 jaar geleden

Gewoon oud nieuws, sleept zich al jaren voort. Hoezo geschokt opeens. Clayton Morris Natali Morris doen wat mij betreft aan 5de generatie oorlogsvoering https://fvd.nl/nieuws/de-onzichtbare-oorlog

Pieter1
Pieter1
1 jaar geleden

Alles wat met WEF NWO enz te maken heeft, kan daar mooi in opgesloten worden. Dat mensvijandig tuig had die kampen bedacht voor hun tegenstanders, maar als ik de wappies moet geloven, gaat ze dat niet lukken en dan kunnen die kampen mooi gebruikt worden om WEF / NWO tuig in op te sluiten.

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Voor de wappies

Sacha
Sacha
1 jaar geleden

Er zouden 7 miljoen mensen betrokken zijn bij de Deep State, van hoog naar laag. Als die allemaal opgepakt worden, dan passen die daar mooi in. Laten we beginnen om de hele club van Pfizer levenslang te geven.

Arnold
Arnold
1 jaar geleden

Hopelijk voor alles wat Woke en linksch is.

M.Bentoéra
M.Bentoéra
1 jaar geleden

Mensen die tegen.de regering zijn worden wellicht opgesloten. Het zal niet voor een positief doeleinde zijn.

Schapenkop
Schapenkop
1 jaar geleden

https://www-fema-gov.translate.goog/about/strategic-plan?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=nl&_x_tr_hl=nl&_x_tr_pto=sc

Begin Crona-periode werden al Kampen gemaakt voor weiger-prikkers.
Tevens zijn er films van gemaakt om ons voor te bereiden.
Die wereldmaffia bereiden de bevolking al vele jaren voor op die die komen gaan.
Kijk naar die films van de Simpsons -zelfs over het prikprogramma en nog veel meer; films over de ’toekomst’ is om ons voor te bereiden. Hollywood is een medespeler van de wereldmaffia.
Bij mijn weten heeft NineForNews daar al artikelen over geschreven met foto’s er bij.
De Nazies zijn goede voorbeelden voor de huidige bestuurders van de wereld.
Vele bestuurders zijn in de leer geweest bij Nazi – Klaus Schwab zijn Young Global Leaders Opleidingsschool.
Rutte was vast zijn meest geliefde leerling als ik Klaus zijn blik naar Markie zie.
Macron, Kunze, Merkeld, Trudeau waren een van zijn brave leerlingen.
Jetje is in de leer geweest bij de Rockefeller Foundation = ook een brave leerling als je hem zo hoort.
https://www.younggloballeaders.org/ – Er worden er 100den opgeleid om de wereld te verpesten en er een Nazi-wereld van te maken en vooral te houden

Jaap
Jaap
1 jaar geleden

Hier is er ook al een !
Een vrij grote in Zaandam !!!
Goedgekeurd en wel door W AL.!!!!

Thinkforyourself
Thinkforyourself
1 jaar geleden

ALS dit waar is, dan is dit nou precies de reden waarom de VS het 2nd amendment heeft, “the right to bear arms”. De Founding Fathers hadden wat dat betreft een vooruitziende blik.

julesk
julesk
1 jaar geleden

Die heeft een plaat voor dr kop, deden ze daar toch ook met de japanners.

mark
mark
1 jaar geleden

Hondjes, zoeklichten en wachttorens, daar waren die nazi’s toen al goed in..!

Ron Swart
Ron Swart
1 jaar geleden

Sinds 04.07.1960 heeft de vlag van de VS 50 sterren en als je verticaal zigzag telt kom je uit op 9 en als je dit horizontaal herhaalt, is de uitkomst 11 > 9/11.
De hoekverhouding van de Amerikaanse vlag (breedte/lengte) is 9:11.

Peter
Peter
1 jaar geleden

Als die kampen voor ongevaccineerden zijn dan betekend dat dat er een nieuwe pandemie gelanceerd zal worden volgens mij.natuurlijk gevolgd door nieuwe vaccins en dan zullen die kampen misschien wereldwijd worden ingevoerd.ik weet niet of er in Europa of elders ook al kampen worden gebouwd maar een land zal hier niet aan meedoen en dat is Rusland.
En als wij ons niet willen laten inenten dan zullen wij in een kamp komen,alwaar we dan gedwongen worden gevaccineerd.dan kun je toch wel spreken van fascisme.en oh ja Rusland wil niet meedoen aan de nieuwe wereldorde vandaar de oorlog in ukraine.
ze willen acht miljard mensen vaccineren zonder enige uitzondering.
Vandaar die kampen.
Het ziet er naar uit dat de ontvolking door gaat.
Alleen Rusland kan hier een eind aan maken.
Ik vrees het ergste.

Falco Hospes
Falco Hospes
1 jaar geleden

Voor enkele jaren geleden was er een millitair die uit de school klapte over het een en ander. De journalist in kwestie heeft toen een gesprek gevoerd met deze millitair over onderandere die miljoenen kunststoffen lijkkisten, weten jullie dat nog? Deze was voor de gewone bevolking bedoeld. Waarom? De Amerikaanse bevolking (zo stelde de millitair) zou zich tegen de overheid keren (waarom zou dat nou zijn???) en het leger zou zich dan tegen de bevolking keren, en schuwt niet om mannen, vrouwen en kinderen dood te schieten (lees: vermoorden). Hier waren o.a de kisten voor nodig.

Wat als deze detentiecentra onderdeel hiervan is? Dan is dat alles net als het bovenstaande wat ik schreef, ook onderdeel van FEMA. En zijn dat de FEMA kampen waar destijds over gesproken werd. En komen hier die “moderne” guillotines te zijn om mensen snel en efficient van kant te maken…

Jongens, het verhaal wat toen door o.a die millitair werd verteld, begint wel aardig dichtbij te komen. En vergeet ook niet dat die millitair ook vertelde dat ook hier in Europa (o.a in Duitsland) al dit soort kampen staan! Waar ook deze guillotines staan opgesteld.

Wat er van waar is, wat die millitair destijds verteld weet ik ook niet. Daar ben ik ook gewoon eerlijk in, maar zeg nou zelf, het komt wel aardig dichtbij nu zo…

Jan B
Jan B
1 jaar geleden

De enige afleiding van zowel de prik- en de economische ramp is de oorlog met Rusland, die via de grondstofrijke Oekraine werd opgestart om die grondstoffen (en later die van Rusland) tot eigendom van de satanische sekte te maken. Tijdens WO2 werden Japanners in de VS in zulk soort kampen opgesloten maar nu zal iedereen die banden heeft met Rusland, China, Iran enz. worden opgesloten. Voor die satanische sekte (ook de afdeling EU) is het nu “alles of niets”. De slachtingen in de Oekraine en Palestina zijn daar een voorbeeld van: letterlijk over lijken.

Loes
Loes
1 jaar geleden

Er zijn vele nieuwe wetten bezig. Vaccinatie verplichten, censuurwet invoeren. Zij noemen het fake news, of complot theorieën. Maar ze hebben het niet meer in de hand wat de mensen posten en wij geloven niet meer de mainstream. Straks wordt men gewoon strafbaar

Geertje
Geertje
1 jaar geleden

Ach, ze kunnen doen wat ze willen, zolang wij, allemaal, geen saamhorigheidsgevoel hebben. En dat hebben we niet, dus kunnen hun hun gang gaan met verspreiden van angst en polarisatie. Dat is hoe je volkeren onderdrukt. Iedereen voor zich.

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Wees eens positief: die zijn voor Gates, de farmaceutische industrie, Fauci, de Jonge, Rutte, iedereen die met de Corona oplichterspraktijken heeft beziggehouden.

Veen Maas
Veen Maas
1 jaar geleden

En daarmee wordt opnieuw angst gekreerd om iedereen die anders denkt dat wat de overheid aan propaganda dicteert in een concentratie kamp word opgesloten en vernietigd! Dood aan de femacamps! Er is geen andere keuze dan vrijheid, vrij zijn en de vrije mening in stand te houden, en als dat onmogelijk wordt gemaakt dan is de strijd voor vrijheid en vrede een feit…..en anders is het sterven in vrijheid als een vrije ziel! FUCK ALL WORLD TIRRANY!

Back to top button
139
0
We lezen graag je reactie!x