De wereldwijde campagne om iedereen te vaccineren tegen corona is eigenlijk het grootste experiment ooit. Dat zei professor Theo Schetters in gesprek met de Groene Rekenkamer. De vaccinoloog vindt dat er gestopt moet worden met het inspuiten van de mRNA-vaccins.
“Het is heel vreemd om je eigen lichaamscellen een instructie te geven om heel veel van een eiwit te maken dat jouw lichaam eigenlijk nooit maakt,” zei hij. “En ga er dan niet van uit dat alle celbiologische processen in die cellen hetzelfde blijven lopen. Dat gaat zeker niet hetzelfde zijn en men heeft totaal geen idee wat de consequenties zijn. Daarom ben ik tegen mRNA-vaccins.”
Meteen stoppen
De mRNA-vaccins, die van Pfizer en Moderna, zouden wat professor Schetters betreft meteen gestopt moeten worden. Over de andere vaccins, de vectorvaccins van AstraZeneca en Janssen, zei hij: “Ook daar ben ik niet gerust op.”
De vaccinoloog zei verder: “De informatie die de overheid geeft, is geen informatie, maar lijkt meer op propaganda. Dus er wordt geen afgewogen informatie gegeven. Mensen hebben geen idee waar ze wel of niet voor kiezen en of het nou wel of niet nodig is. Je krijgt de indruk dat het vaccineren een doel op zich is geworden.”
Het gaat jullie gewoon om het vaccineren, niet om de volksgezondheid
“En als je kijkt naar de getallen die Van Dissel heeft gepresenteerd, dat de corona-epidemie in mei vorig jaar eigenlijk al verdwenen is, en men toch doorgaat met deze urgentie van vaccineren, dan denk ik van: het gaat jullie gewoon om het vaccineren, maar niet om de volksgezondheid,” zei Schetters.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Bye bye NineForNews…
Waarom de mainstream media weigeren het bestaan van UFO’s te erkennen
Hoe de D66-landbouwminister met zijn stikstofplan bijna één-op-één levert wat de milieubeweging eist
Ivermectine is het meest effectieve middel tegen kankerstamcellen, concludeert deze arts
Trending op Facebook: “Bewijs dat er explosieven zijn geplaatst in de Twin Towers”
Journalist doet aangifte tegen Kaag wegens financieren van terrorisme: ‘Verzocht om vervolging’
‘Overwinning’: Burgemeester Halsema erkent schoorvoetend dat ze David Icke niet de mond had mogen snoeren
5G brengt ‘serieuze risico’s met zich mee’. Hier moet u voor oppassen
In Turkije is VVD-leider Yesilgöz uitgeroepen tot premier van Nederland