Deze week ontkende ChristenUnie-leider Gert-Jan Segers dat demissionair minister Schouten heeft deelgenomen aan bijeenkomsten van het World Economic Forum. “Als een Zwitserse praatclub een foto van een Nederlandse bewindspersoon plaatst, betekent dat niet dat die bewindspersoon ‘lid’ is. Ze heeft nog nooit deelgenomen aan welke praatsessie van die club dan maar ook,” aldus Segers.
Op een Kamervraag of het klopt dat een aantal bewindslieden, waaronder Schouten, betrokken zijn bij het WEF antwoordde de regering echter: “Met uitzondering van minister Hugo de Jonge is het juist dat de door u genoemde bewindspersonen betrokken zijn (geweest) bij initiatieven en/of hebben deelgenomen aan bijeenkomsten georganiseerd door het WEF.”
Precieze rol
Omdat wij bij FVD de beroerdste niet zijn, hebben we speciaal voor Segers de regering gevraagd naar de precieze rol van Schouten bij het WEF, laat Kamerlid Pepijn van Houwelingen weten.
“Bent u bekend met de verwarring die mogelijk is ontstaan bij de zeer gewaardeerde collega en ambtsgenoot Segers over uw rol binnen het WEF naar aanleiding van het antwoord dat door het kabinet is gegeven op een serie Kamervragen over het karakter van en de relaties van kabinetsleden met het WEF?” vraagt hij aan Schouten.
Opheldering
“Kunt u hierover duidelijkheid verschaffen en voor de huidige kabinetsperiode opheldering geven over uw precieze rol binnen het WEF, een overzicht verstrekken van de bijeenkomsten en/of initiatieven van het WEF waarbij u betrokken bent (of was) en alle bijbehorende documentatie sturen?” vraagt Van Houwelingen.
Wat een verwarring toch allemaal over een antwoord van het kabinet! En omdat wij bij FVD de beroerdste niet zijn hebben we vandaag speciaal voor @gertjansegers de regering gevraagd naar de precieze rol van Carola Schouten bij het WEF. Alstublieft! https://t.co/JKlJwrLQDB #WEFGate https://t.co/g2PmyqqR4T pic.twitter.com/GyhLrh444O
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) December 30, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Is Italiaans vertrek uit de EU mogelijk? Nieuwe peiling suggereert van wel
Britse stad verbouwt eigen voedsel, criminaliteit daalt
Nederlandse overheid, onder invloed van de EU, drijft mensen tot wanhoop
Oud-huisarts moet zich verantwoorden voor tuchtcommissie voor off-label voorschrijven ivermectine: ‘Dit is BEZOPEN’
Duitse artsen noemen coronabeleid ‘georganiseerde misdaad’
Patholoog: ‘Er ligt een 9-jarig gevaccineerd kind op mijn tafel, dood’
Hawaïaans eiland staat op tegen machtige biotechbedrijven
‘De afgelopen weken moet ik vrijwel wekelijks naar een begrafenis, telkens van mensen die de mRNA-prik kregen’
Traumatherapeut: boven Epstein staan “interdimensionale wezens” die de aarde “hebben overgenomen”