CoronaBuitenland

Australische senator laaiend: ‘Hoe denken jullie hier in vredesnaam mee weg te komen?’

Help ons door deze informatie met jouw vrienden op je social media te delen!

De Australische toezichthouder voor medicijnen TGA slaagt er maar niet in autopsies uit te voeren bij de 800 Australiërs die volgens hun eigen artsen zijn gestorven door de coronavaccins. Wat heeft de TGA in vredesnaam te verbergen? Die vraag stelde een laaiende Australische senator Malcolm Roberts onlangs in het parlement.

Hij wees erop dat klokkenluiders in het medische tijdschrift The BMJ gewag maken van geknoei met de vaccinonderzoeken van Pfizer. Herhaald vaccineren doet meer kwaad dan goed, onderstreepte de senator.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

We komen achter jullie aan

Het Australische volk is op ongekende wijze bedrogen, zei Roberts. Hij richtte zich vervolgens tot de premier, de gezondheidsminister, het ministerie van Volksgezondheid en alle anderen die betrokken zijn bij deze misdaad: “Hoe denken jullie hier in vredesnaam mee weg te komen?”

“We laten jullie hier niet mee wegkomen,” waarschuwde hij. “We hebben genoeg uithoudingsvermogen om jullie op te jagen en dat zullen we ook zeker doen. We komen achter jullie aan.”

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 150 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

83 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Idolon
Idolon
3 jaren geleden

Doe dat dan ook eens, er achter aan! Ook hier!

Jos Veraart
Jos Veraart
3 jaren geleden

Daar gaat het o een andere manier dan in NEDERLAND KUCH

Geen schaap
Geen schaap
3 jaren geleden

Had maar naar de wappies geluisterd die allang hadden gewaarschuwd. Na 3 weken na je 3e prik is het immuunsysteem voor 85% verwoest. VAIDS en Vaxxidents zijn er nu aan de lopende band door de zombies die ze gemaakt hebben. Het verkeer is een gevaar. Niemand kijkt nog uit en doet maar wat. De geprikten worden steeds roekelozer, nijdiger en niet voor rede te brengen.

Anna
Anna
3 jaren geleden

Er zou op jullie gejaagd worden smerige deep State idioten! Er zal gerechtigheid komen ! Hoe dan ook ! Ik haat jullie voor al het leed jullie hebben aangebracht! Ik wens jullie al het slechte toe dat niet te verdragen is !

Mar
Mar
3 jaren geleden

Succes met de jacht, het lukt nl niemand. Skechte rechters, advocaten,om, enz politie, die zich ook niet durven te uiten. Iedereen ter wereld heeft ern grote zak zwijggeld tussen hun benen. Vergetende dat hun familie vriebden wel in deze afgrond worden mee getrokhen. Kijken of ze zonder hun vrienden en ennisen en familie kunnen leven. Nou ik niet, alles is weg en afgepakt zin van t leven? Niets meer. Achterlijke wereld vol oorlogsmisdadigers, massamoordenaars. Bah kut leven

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Het is triest voor alle mensen die zoveel vertrouwen in deze criminele politici en medici hadden. Het is nog triester voor de mensen die het niet meer na kunnen vertellen en voor hun nabestaanden. Wat ben ik blij dat mijn voorgevoel goed werkte, en ik daarom ook gelukkig mijn kinderen heb kunnen behoeden voor die gifspuit.

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Dat ze 2jaar daarvoor de kans gekregen hebben?

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

Het jachtseizoen is geopend! 👍🥳👍

Joost
Joost
3 jaren geleden

Net als FvD. Kartel ook daar. Je komt er niet doorheen.

René
René
3 jaren geleden

Ze moeten allemaal bang worden gemaakt! Al die marionetten zijn echt niet zoveel mans, maar denken onaantastbaar te zijn. Als er een paar echt worden aangepakt schijten ze allen in hun broek.

Nomen Ignotum
Nomen Ignotum
3 jaren geleden

Ik denk een grote oorlog.
De enige manier om de doden en onze faillite economie te verbergen en de oorlog daarvan de schuld te geven.
Dit systeem gaat immers maar 80 jaar mee. Daarna is er telkens weer een “reset” nodig om opnieuw op te starten.

T.a
T.a
3 jaren geleden

Geen woorden maar daden graag

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

We will hunt them down. Nowhere to hide. We come for you. No mercy.

Uit Rotterdam
Uit Rotterdam
3 jaren geleden

Fantastisch ! Dat geeft de burger moed. Opjagen dat addergebroed en er niet mee weg laten komen. Met of zonder rechter.

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

Ik zou mijn reactie hier natuurlijk kunnen beginnen met het statement dat ik zooooo slim ben dat ik dat een jaar geleden al zag en daarmee net te doen alsof de Australische regering dom is.

Maar dat zijn ze niet, ze zijn niet dom. Sterker nog, ik denk dat ze dat geruime tijd voordat ik het wist ook al door hadden. Dat wetende blijft er maar 1 zeer wrange conclusie over: als je dit al wist maar er toch mee door bent gegaan dan blijft er geen andere conclusie over: men heeft expres dood en verderf gezaaid onder de eigen bevolking!!

Daarom is het niet langer de vraag of ze wel of niet vervolgd dienen te worden maar meer de vraag welke straf er staat op bewuste genocide van de eigen bevolking.

Of, om het met de woorden van deze senator te zeggen, denken jullie nu echt dat jullie hier ongeschonden mee weg zullen komen………… ook in Nederland?

Ambien3
Ambien3
3 jaren geleden

Ik vrees voor deze man.

Eleonora
Eleonora
3 jaren geleden

Applaus en diepe buiging voor deze moedige man!!! Eigenlijk ben ik er stil van, ontroerd ook, want deze man steekt zijn hoofd niet NET boven het maaiveld, hij stelt zijn heleZelf in. Bijzonder hoor

Mensjes
Mensjes
3 jaren geleden

Nou nou, na ruim 2 jaar toch een lichtpuntje ? ? 🥳

Naast de kampen, dooien, corruptie, en andere vernietigingen.
De hoeren van WEF / WHO
satanische ouwe yuppen;
de slaven van eigen geldverslaving en gebrek aan aandacht.

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

De Australische Thierry Baudet in het kwadraat.
Ok Thierry, jouw beurt om je Australische collega te overtroeven, give them HELL.

Marc
Marc
3 jaren geleden

En uiteindelijk gebeurt er ….. helemaal niets.
’t Is in al die westerse landen hetzelfde verschijnsel. Een enkeling spreekt zich uit, legt de misleidingen bloot, en er gebeurt uiteindelijk helemaal niets.
Dat heeft de oplettende individu de afgelopen 5, 6 jaar tijdens het Trump-regime kunnen zien, vanuit de “oppositie” komt er een hoop tamtam, maar uiteindelijk gebeurt er niets.
Russische inmenging in de Trump-campagne, jarenlang onderzoek, totaal geen bewijs en uiteindelijk gebeurt er helemaal niets. Vanuit het Trump-kamp hetzelfde verhaal, ze zullen de verantwoordelijken voor de smeercampagne voor de rechter slepen, uiteindelijk gebeurt er helemaal niets.
Ook hier in NL zien we het, een van Haga die af en toe z’n mond opentrekt, een Baudet die opspeelt, van Meijeren die zaken aankaart (en ze hebben gelijk), maar uiteindelijk gebeurt er helemaal niets.
Past perfect in het verdeel-en-heers spelletje wat over de rug van de (naïeve) bevolking gespeeld wordt. Zolang het volk het blijft pikken en hun vertrouwen in de handen van anderen legt, die het wel even op zullen knappen, verandert er helemaal niets.
Het volk moet het doen, geen God, geen Jezus, geen Trump, geen van Haga, geen Baudet, geen Wilders. Het volk moet de verandering teweegbrengen.
Het is allemaal onderdeel van de verdeel-en-heers strategie van de “machthebbers”, en zolang het volk dit accepteert blijft de ellende zich ophopen.

Als bevolking zouden we ’s kunnen beginnen met een duidelijk “NEE” naar de “machthebbers” toe. ’t Is natuurlijk van de zotte dat een rutte nog steeds premier is, na alle gelieg, schandalen, affaires en bedrog. Dit kan alleen omdat wij als volk dit toelaten.

co van der vliet
co van der vliet
3 jaren geleden

Eindelijk een normale reactie,mijn moeder zei altijd er lopen meer gekken buiten het gekkenhuis rond dan dat erin zitten. Het zou zomaar kunnen zijn dat de meeste en meest volslagen idioten zich in de regeringen en parlementen gevestigd hebben.

De mensen die al deze volslagen idioten gestemd hebben moeten ook eens gaan nadenken.

waterman
waterman
3 jaren geleden

Zo Kuipers heb je dit ook gelezen ik zou maar op passen als ik jou was met je rare praatjes.

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Opjagen die misdadigers, ze komen er nog steeds mee weg! 😡 🤯

Dobby
Dobby
3 jaren geleden

Ik wens hem veel succes, wordt een lastig verhaal omdat helaas iedereen ‘te koop’ is…,

Peter
Peter
3 jaren geleden

Zolang rechters corrupt zijn kan zelfs een senator niets beginnen.

Regeringen en rechtbanken zijn zelf de grootste criminelen

Hans van Alphen
Hans van Alphen
3 jaren geleden

Een goed begin is het halve werk en wij hebben er hier ook een aantal die goed zijn voor een tribunaal. Een ervan werkte eerst als beddenbaas in het Erasmusziekenhuis en de ander was bezig met de PABO.

salvar
salvar
3 jaren geleden

om jullie op te jagen en dat zullen we ook zeker doen. We komen achter jullie aan.
mooi begin maar , het jaagt seizoen is geopend.

het zou prachtig zijn als de hele wereld een jacht terrein wordt om ze op te jagen dan weten ze gelijk wat het is en voelt.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
3 jaren geleden

(Hoe)lang zal die leven!!!!!!!!

Stembiljet
Stembiljet
3 jaren geleden

Deze man is dapper maar deze “corona onderwereld” maakt korte metten met hem wanneer zij hem kwijt willen. Want al deze hufters van de “corona onderwereld” (d.w.z. corrupte politici, corrupte journalisten, corrupte medici, corrupte vaccinindustrie, corrupte leden van justitie en politie etc.) hebben een niet uit elkaar te halen netwerk opgezet dat in alle facetten van de samenleving wereldwijd is verankerd en geïntegreerd met de bovenwereld. Over deze opzet is natuurlijk al heel erg lang over nagedacht.

Telvanni
Telvanni
3 jaren geleden

Ze komen hier mee weg, want het is heel eenvoudig uitteleggen, omdat er overal al minimaal 3800 WEF ratten geinstalleerd zijn en groeiend, in alle lagen van de maatschappij! https://twitter.com/plato1867/status/1522647073614565377 en hier nog meer alle members van die WEF ratten kliek en updated..
https://maloneinstitute.org/wef

TRT
TRT
3 jaren geleden

Slechte reclame gaat sneller rond dan goede reclame. Vertrouwen komt te voet, gaat te paard. Slecht nieuws dus voor de injecties. En dat blijft zo.

Van de msm zul je dit niet te weten komen. Vrienden, kennissen, collega’s, buurtgenoten etc: dáár kom je veel meer van te weten als het om slecht nieuws omtrent de injecties gaat.

Miran
Miran
3 jaren geleden

Word tijd dat alles openbaar word gemaakt dat dit volk nog rond loopt eerlijke mensen worden vermoord met een ? Of zijn ondergedoken doofpot en dit kan zo maar moeten eens doen fraude plegen noem het je naar op moorden gepleegd? Misbruik? Vaccinatie klopt niet en nog veeel meer media deugt niet

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Overal in deze wereld weigerd men onderzoek t doen naar het aantal sterfgevallen door vaccinatie .Men geeft dan aan dat al deze sterfgevallen komen door de rona of aanverwanten ,waar zijn ze bang voor .CLAIMS uitgesloten zehebben zich allen ingedekt geen enkele uitzondering fabrikant regeringen de zogenaamde virologen hier ministers van volksongezondheid .Dus dat zal niet de rede zijn ,er is gewoon meer aan de hand .waardoor men geen onderzoek uitvoerd .Zou de wereldweide depopulatie een rol spelen in deze ,de angst van onze leiders om indien dit de oorzaak is waardoor onderzoek tegengehouden word de angst van wereldleiders dat indien alles die richting op wijst .De bevolking in op stand komt en zij aangeklaagd zullen worden of erger .Want indien het zo ver zou komen wat niet uit te sluiten is dan zitten deze wereldleiders in zeer nauwe schoentjes .Een volksopstand is dan niet uit te sluiten ,en aangezien zeker hier de zittende regering niets met ons op heeft en op vele manieren ons onder controle wil houden van wege de angst voor hn eigen burgers zal dat een grote rol spelen .Maar uiteindelijk zal eens of eens de boel tot uitbarsting komen indien maar genoeg mensen wakker worden

Meine
Meine
3 jaren geleden

Omdat de “Down-unders” hun regering vertrouwden, hebben ze 20 jaar geleden al hun wapens ingeleverd. Wapens zijn er niet alleen om jezelf te verdedigen tegen criminelen, maar ook tegen een corrupte overheid !!!

Zie hier het resultaat van 100% macht bij de (R)overheid !!

eautiful nature
eautiful nature
3 jaren geleden

Zeggen waar het op staat, recht door zee, zo moet het!

Hein
Hein
3 jaren geleden

Tja, zie nog weinig gebeuren overal

weledelhooggeborene met zijwieltjes
weledelhooggeborene met zijwieltjes
3 jaren geleden

Misschien wordt ie gevangen gezet vanwege het verspreiden van desinformatie. Hij is natuurlijk een gevaar voor de zittende macht.

john
john
3 jaren geleden

Dat moet wereld wijd gaan gebeuren ook hier in Nederland zo ook in de eerste en tweede( Slaap) Kamer met zijn ja knikkers ze hebben niet in de gaten dat ze straks zelf ook overbodig zijn en door Schwab en zijn bazen worden opgeruimd ,Hersenloze( volks) vertegenwoordigers

TAO Foundation
TAO Foundation
3 jaren geleden

Begint het net zich nu eindelijk te sluiten?!

Cathja
Cathja
3 jaren geleden

Jaag ze maar op, ze verdienen geen rust meer voor de rest van hun leven. Laat de onderste steen maar boven komen, graag wereldwijd, want dit probleem zit verspreid over de hele wereld. De leugens en het bedriegen van miljoenen mensen moet stoppen! Allen die zich schuldig hebben gemaakt aan genocide (want zo zie ik het) moeten lange gevangenisstraffen tegemoet kunnen zien. Zij mogen dan ‘genieten’ van langdurige lockdowns. Het is ze gegund!

Wim
Wim
3 jaren geleden

Dat vrees ik ook.

Henk
Henk
3 jaren geleden

Ach, waarschijnlijk staat deze senator voor een bijna lege kamer te spreken. Het komt niet op het journaal en niet in de krant. Misschien dat 1 of 2% van de bevolking het ergens op Bitchute ziet ofzo. En met de andere 99% van de bevolking kun je er niet over spreken, want die kijken je aan of je gek geworden bent en ze worden boos op je. Die senator gaat linksom of rechtsom verdwijnen. En door!

Rose
Rose
3 jaren geleden

Let’s go International 🙏💪💪👍

Stenley
Stenley
3 jaren geleden

De gevaccineerde zijn eigelijk zo goed als vogelvrij verklaard met die rare grafeen oxide.

Ben van menig gelijke munten en de verantwoordelijken voor de vaccins en de covid regels en restricties en afbraak van het land.

Ook opjagen die laffe misdadigers!!

Rose
Rose
3 jaren geleden

Laat ons beginnen met de macht en het geld van de grootste vuile vaccinveroorzaker weg te nemen, zodat de rest internationaal als een rollercoaster ook valt……

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

Zo is het Marc! Je ziet het goed! Niemand doet iets! Als we straks allemaal in de val gelopen zijn, gaan we piepen maar dan is het te laat.
Alles verloopt tot nu toe volgens plan!
De gezaaide coronagekte, de oorlog tussen Rusland en Oekraïne, wat een mooie afleiding is voor het failliete geldsysteem, de inflatie die daar z.g mee gepaard gaat, alles om zand in onze ogen te strooien.
Het is werkelijk beangstigend hoe blind de massa is.
Er is een volksopstand nodig die de hele kliek naar huis stuurt

Greetje
Greetje
3 jaren geleden

Fantastisch gesproken deze senator. Hoop, dat het filmpje de hele wereld over gaat! Niks censuur door die gluiperds. Onmensen om te kotsen! 😈

Tom
Tom
3 jaren geleden

Ik moet het allemaal nog zien. Wen maar alvast aan het idee van een social credit systeem lotgenoten.

Marjolein
Marjolein
3 jaren geleden

Ik begrijp het idee van vele dat deze ratten niet te vangen zijn. Maar we moeten hoop houden en trots zijn op mensen zoals senatoren 🙏🏻

dna
dna
3 jaren geleden

Bla bla bla waar is het leger??,

Back to top button
83
0
We lezen graag je reactie!x