Het leven dat Klaus Schwab voor ons voor ogen heeft, is slavernij. Globalistische corporaties van miljardairs zullen alles bezitten: huizen, fabrieken, boerderijen, auto’s, meubels, en gewone burgers leasen alles wat ze nodig hebben, mits hun sociale kredietscore dat toelaat. Dat zei de Australische senator Malcolm Roberts afgelopen week in het parlement.
“Het plan van The Great Reset is dat je zult sterven met niets. Om dit kwaadaardige plan te laten slagen, zal het World Economic Forum van Klaus Schwab meer van gewone mensen moeten afnemen dan alleen hun materiële bezittingen. Senatoren in dit huis die de Great Reset steunen, vormen een bedreiging voor onze privacy, vrijheid en onze waardigheid. Ja, ze bevinden zich hier in de Senaat,” zei Roberts.
Australian Senator, Malcolm Roberts dropping absolute truth bombs about Klaus Schwab and the Great Reset…🔥 pic.twitter.com/x9RX1u7WgF
— Pelham (@Resist_05) July 29, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Plan
De senator benadrukte dat zijn partij fel tegen de Great Reset, de digitale identiteit en het afpakken van landbouwgrond is. Hij zei dat zijn partij een uitvoerig plan heeft opgesteld om Australië weer welvarend te maken.
“De komende maanden zullen we dat plan uitrollen. In plaats van partijen die de Great Reset van Klaus Schwab pushen, met de slogan ‘je zult niets bezitten en gelukkig zijn’.”
Voorrang
“Wij staan voor een wereld waarin individuen en gemeenschappen voorrang hebben boven roofzuchtige miljardairs en hun collaborerende bureaucraten, politici en media,” aldus Roberts.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dolfijnen praten net zoals mensen
Hier is het bewijs: onze overheden zweren samen om een autoritair politiek systeem op te tuigen
1 op de 10 Amerikanen: Ruimtewezens betrokken bij verdwijning vlucht MH370
Historicus legt uit waarom ideologie van Duitse nazipartij ‘links was eerder dan rechts’
Ralf Dekker over Denktank Desinformatie: ‘Het is een soort Ministerie van Waarheid’
VIDEO: Mysterieus object vastgelegd bij internationaal ruimtestation ISS
NASA betrapt op het manipuleren van temperatuurgegevens zodat het lijkt alsof het steeds warmer wordt. Deze geoloog praat je bij
Glyfosaat: omstreden gif van Monsanto dat in recordhoeveelheden over onze akkers en tuinen wordt gesproeid
Orkaan Harvey zorgt voor enorme ravage in VS. Is deze storm doelbewust door de mens veroorzaakt?