Minister en D66-leider Sigrid Kaag houdt Forum voor Democratie medeverantwoordelijk voor de bedreigingen aan haar adres. Volgens haar ‘jaagt’ FVD die ‘aan’, bericht het AD.
In de Tweede Kamer zei ze tegen Kamerlid Pepijn van Houwelingen dat FVD ‘het vertrouwen in onze politiek en instellingen ondergraaft met ongefundeerde suggesties of verdachtmakingen’.
“Iedereen heeft recht op zijn eigen mening, maar niet op zijn eigen feiten. Ik hecht eraan dit te zeggen aan het begin van het politieke jaar, omdat mijn gezin en ik al een hele periode lang, ook via sociale media, aangejaagd door de partij van meneer Van Houwelingen, te pas en te onpas nu ook beveiliging nodig hebben. Ik trek hier de streep,” zei Kaag.
Het volk is klaar met Kaag
Forum voor Democratie krijgt op social media veel steun. “Als je je politieke tegenstander niet op de inhoud aankan, kom je met dit soort retoriek. Het volk is klaar met Kaag. Klaar met ons land kapotmaken. Met schieten op boeren, met oorlog voeren, vaccinatiedwang, met onbetaalbare energie en boodschappen,” reageert voormalig Tweede Kamerlid Gabrielle Popken. “Kaag moet weg.”
Marco van den Boomgaard, raadslid voor FVD in Zoetermeer, voegt hieraan toe: “Emo-politiek! Kopen we helemaal niets voor!”
Kaag roept die haat over zichzelf af
Oud-journalist Evert Davelaar stelt: “Sigrid Kaag wil beschermd worden. Tegen FVD’ers. Sigrid Kaag duwt zichzelf in de slachtofferrol. Omdat Sigrid Kaag denkt dat de sympathie voor haar dan toeneemt. Sigrid Kaag kan beter aftreden. Daarmee wint ze meer sympathie.”
“Kaag roept die haat over zichzelf af met haar beleid, daar heeft ze FVD niet voor nodig,” schrijft econoom Rein de Vries.
Raadsel: het vliegt rond op een bezem en maakt Nederland kapot. Wat is het?
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) September 9, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Reusachtige 5000 jaar oude ondergrondse stad ontdekt in Turkije
Amerikaanse abortusorganisatie Planned Parenthood in opspraak. Deze undercovervideo onthult schokkende details
Piloot doet heftig boekje open: ‘De prik heeft mijn leven volledig verwoest’
Terreurgroep IS verontschuldigt zich. Realiseren zij zich dat ze hiermee te ver zijn gegaan?
Ineens heb je het: je gaat vroegtijdig ‘des- en misinformatie’ identificeren voor de overheid
Coronaprotest verboden, Black Lives Matter mag wel demonstreren. ‘Niemand trapt er meer in! We zijn wakker!’
Dit zei de nieuwe premier van Nieuw-Zeeland over ongevaccineerden
Petities pleiten voor verbod op kindervaccinaties. Zal Big Pharma nu eindelijk een halt toegeroepen worden?
Beelden: Politie Trudeau schiet van dichtbij traangasbus tegen been journaliste