Alandra Markman groeide op in een internationale satanische sekte en werd gedurende zijn jeugd ritueel misbruikt en gemarteld.
In gesprek met lotgenoot Anneke Lucas bespreekt hij hoe hij pedofiel Jeffrey Epstein ontmoette en hoe het netwerk van Epstein deels overlapte met satanische doodscultussen.
WARNING: EXTREMELY DISTURBING VIDEO
Do not watch if sensitive to SA, or harm to childrenAlandra Markman was born into a GLOBAL SATANIC CULT and was ritually abused and tortured throughout his childhood.
In this clip he describes how he met JEFEREY EPSTEIN and how the network… pic.twitter.com/molrIWaoM3
— Ian Carroll (@Cancelcloco) April 25, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Kooigevechten
Uit de getuigenis van Alandra blijkt dat er een omvangrijk en extreem machtig wereldwijd netwerk bestaat dat kinderen onderwerpt aan satanisch ritueel misbruik.
Hij spreekt ook over een kinderkennel in Mexico, hoe hij werd gemarteld in een poging om zijn identiteit uit te wissen en hoe hij werd gedwongen om mee te doen aan kooigevechten op leven en dood. Dat alles gebeurde voordat hij 13 jaar oud was.
Kwaadaardige pedofielen
Stel je eens voor hoe rijk en machtig de mensen zijn die deel uitmaken van deze sekte. En dan te bedenken dat het netwerk van Epstein zich uitstrekte tot het Witte Huis, de royals en verder. De wereld wordt gerund door kwaadaardige pedofielen. En zij doen zich voor als ‘normale’ mensen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





New York Times-baas legt uit waarom Facebook zeer gevaarlijk is voor de democratie. Had jij dit verwacht?
ON!-verslaggever Jonathan Krispijn doet boekje open bij Jensen: ‘We mochten géén item maken over Dick Schoof’
Beter scoren op een toets? Ga mediteren
Deze arts hield zijn rug recht en werd met Pasen in een gesticht gestopt
De partijen die beloofden de immigratie eindelijk aan te pakken vielen op eerste dag nieuwe Tweede Kamer al door de mand
‘Binnen 2 jaar nadat beide minderjarige zonen geïnjecteerd waren met mRNA-gif had ik ze allebei in mijn armen met hartfalen’
Wie is de baas in Nederland? In ieder geval niet de kiezer! Baudet op dreef tijdens ‘belachelijke en verschrikkelijke’ Algemene Beschouwingen
Geert Vanden Bossche legt in 2 minuten uit waarom het vaccineren van kinderen ‘crimineel’ is
Vakantie? Niet voor NineForNews! Blijf ons supporten!